Jump to content



Watch Dogs


jesus

Recommended Posts

γενικά για την βαθμολογία που ρώτησα όχι μονο για το watch dog'σ βλέπω κάτι games που δεν αξίζουν το 9 που λένε η συντάκτες του εξωτερικού,.

πολύ τα προωθούν λες και είμαστε χάζι τεσπα είμαι εκτος θέματος τώρα.. θα το τιμήσω και original το game το περιμένω ποσο καιρό σίγουρα είναι από τα καλλίτερα τις χρονια για μένα από όσα έχω δει.. όπως λέω πάντα :) θα δείξει όταν το παίξω :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

να πω κάτι που παρατήρησα είναι κάκιστο port !!!

δηλαδή έχει γραφτεί για τις κονσόλες (8 threads) όποιος i7 και έχει κλείσει το HT να το ανοίξει asap βοηθάει πολύ με μια γρήγορη ματιά εώς 40 %

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τωρα με βάση τις εντυπώσεις που μου έδωσε ο " θείος " θα συμφωνήσω, μου φαίνεται για κακό port από κονσόλα, και το καταλαβαινεις από την κίνηση του mouse θέλω να πιστεύω. Τώρα για τα γραφικά, δεν τρελάθηκα και πάρα πολύ, δε ξέρω αν φταίνε τα settings*. Μεγάλη ξενέρα με κάτι frame drops 63 - 25 - 13 - 4 :o ελπίζω να το μπαλώσουν, να βγει και κανένας driver στο release και η τελική έκδοση να μην είναι έτσι.

*settings

attachment.php?attachmentid=62247&stc=1&d=1400988821

attachment.php?attachmentid=62248&stc=1&d=1400988845

post-28690-1416078441,7809_thumb.jpg

post-28690-1416078441,8727_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Δανειστηκα και εγω προσωρινα την γνωστη εκδοση απο περιεργεια πιο πολυ, και το game με το συστημα μου παιζει οπως φαινεται στις φωτο.

Δεν ασχοληθηκα πολυ μαζι του μιας και ειναι νωρις, αλλα καλο δειχνει.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δανειστηκα και εγω προσωρινα την γνωστη εκδοση απο περιεργεια πιο πολυ, και το game με το συστημα μου παιζει οπως φαινεται στις φωτο.

Δεν ασχοληθηκα πολυ μαζι του μιας και ειναι νωρις, αλλα καλο δειχνει.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

...βγαλε το AA και ξαναποσταρε εικονα απο το game να δω ποσο θα παει το gpu usage. Νομιζω τρωει μπουκαλι απο την μνημη!

Για να παιξει με χ4ΜSAA σε 1080p θελει λενε πανω από 3gb VGA!

Link to comment
Share on other sites

παίδες όταν τρέχω με το αυτοκίνητο έχω μερικά λαγκακια αυτό οφείλεται στο σκληρό δίσκο η cpu? ακόμα και στο low το κάνει αλλα όχι πολύ...δεν πιστεύω να το κάνει αυτό η κάρτα γιατί όταν ψιλοκολαει τα fps είναι 40+

Link to comment
Share on other sites

παίδες όταν τρέχω με το αυτοκίνητο έχω μερικά λαγκακια αυτό οφείλεται στο σκληρό δίσκο η cpu? ακόμα και στο low το κάνει αλλα όχι πολύ...δεν πιστεύω να το κάνει αυτό η κάρτα γιατί όταν ψιλοκολαει τα fps είναι 40+

δοκίμασε τα εξής settings που παίζω και εγώ ... :jester: παιδιά sorry αλλά έλεος με το data βαρέθηκα άνοιξε κλείσε όλη την ώρα το game

Γενικά για να ευχαριστηθείτε το game με αρκετά καλά γραφικά μπορούν και οι κάρτες με 2gb όπως gtx 770 (τα settings αυτά πιάνουν περίπου 2200mb vram)

πας στο πρώτο DISPLAY

βάζεις Textures στο High όχι στο ultra !!!

μετά έχει μια βλακεία για buffered frames το έχει 3 , το αλλάζεις και το κάνεις 1

για a/a βάζεις SMAA

μετά πας graphics quality

βάζεις High και απενεργοποιείς το blur και είσαι έτοιμος ....

επίσης αν έχεις ι7 και έχεις απενεργοποιήσει το HT καλό είναι να το ανοίξεις asap

edit

τώρα είδα ότι έχεις 780 άρα και 3gb δοκίμασε τα παραπάνω settings @AstraLgr

Επίσης μην στεναχωριάστε μας πούλησε η Ubi και εκεί που είχε ξεκινήσει να κατασκευάζει για PC με την έλευση των κονσολών το γύρισε σε κονσολοποιηση του παιχνιδιού εξού το τελικό προιόν ... περιμένουμε update κλπ κλπ με το επίσημο realese !

επίσης πιστεύω ότι διέρρευσε στο Net από την ubi ώστε μπας και προλάβουνε από το DAY 1 να βγάλουνε κανένα pach μπας και σώσουν την κατάσταση !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Ναι... :unsure:

τι να πω περίμενε δυο μέρες να βγει η original έκδοση προς το παρών η ubi έχει πάρει αρκετό feedback για την πατάτα που λέει να βγάλει για το pc οπότε αν δείτε 1gb patch είναι φυσιολογικό ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.