Jump to content



Watch Dogs


jesus

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλα εχει ακόμα δουλειά στο AI..

Οι peds ειδικά οσοι κάθονται σε παγκάκια αδιάφοροι για το οτιδήποτε.

Αλλά έχουν χρόνο να τα διορθώσουν,πολυ έξυπνο και πολύπλευρο gameplay πάντως!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

σκ@τά στα μούτρα τους για τα γραφικά (AN ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑΝ ΔΙΞΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΤΡΙΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ )απλά μην το αγοράσετε βασικό ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΑΙ PREORDER και όσοι έχουν κάνει να το ξεκάνουν !

πάλη console port θα μας δώσουν όχι φτάνει πια επανάσταση τώρα :sarcastic:

EDIT

αν είναι όπως στο link που λέει ο @sfirculitu no prob αλλά απο ότι βλέπω έχουν κάνει ένα hot πουρί στο βίντεο τα έχουν ανακατέψει όλα

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα και αληθοφανη μου φαινονται τα γραφικα, πολυ λιγοτερο καρτουνιστικα απο του gta.

Εκεινο που φοβαμαι και ειμαι επιφυλακτικος, ειναι τα physics & η συμπεριφορα των οχηματων.

Θα ειναι της ταξης του gta4/gta5 ή θα ειναι σαν το saints row και θα φαει σουτ το παιχνιδι...

Link to comment
Share on other sites

μακάρι Seb στο pc να είναι όπως το βίντεο που πόσταρε ο UltraB ... (το αριστερό κομμάτι)

για αυτό δεν κάνω κίνηση ακόμα για preorder περιμένω τον θείο και βλέπουμε

αν η δουλειά τους είναι επαγγελματική και όχι κονσολίδικη έχει αγοραστεί άμεσα !

ΟΠΟΤΕ ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ PREORDER

Μην την πάθετε σαν τον THIEF (πραγματική κλεψιά όλο το game)

αλλά ανησυχώ που δεν βλέπω pc version gameplay

δύο εκδοχες

1 η έχει τόσες τεράστιες διαφορές με το ps4

2 ή είναι τόσο μάπα όπως το ps4

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήταν το gameplay από next-gen πάει στο καλό. Αλλά πραγματικά αν είναι τόσο μεγάλη η διαφορά στα γραφικά, θα είναι ακριβώς τα λόγια που άκουσα εχθές από ένα παιδί σε live:

"Μέσα από τα trailer μπορούν να παρουσιάζουν το παιχνίδι ως κάτι τέλειο και όταν έρχεται η ώρα κυκλοφορίας αναρωτιέσαι τι έγινε στην πορεία και άλλαξε τόσο"

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η ubisoft μια ζωή τα ίδια.

Αλλα μας δείχναν σε AC3 & FC3 και άλλα βγήκαν.

Δυστυχώς κάτι παρόμοιο προβλέπω και στο division.

Και θα ειναι ντροπή να έχει μικρότερο scale απο gta v και στο οπτικό κομμάτι να ειναι κατώτερο.

Ειδικά η φάση στη γέφυρα θυμίζει λίγο...

Carmageddon-II-Carpocalypse-Now_1.jpg

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την αίσθηση (την 6η :D) πως για άλλη μία φορά φρενάρουν οι δυνατότητες των κονσολών αυτές του PC και νομίζω πως το έχει πάρει χαμπάρι πλέον και η ''κουτσή Μαρία''

Όσοι έχουμε δει τα πρώτα video του game δεν έχουν καμία απολύτως σχέση μ' αυτά που βλέπουμε τώρα, τον τελευταίο καιρό έχω απογοητευθεί σχεδόν από όλα τα παιχνίδια που ανυπομονούσα να βγούνε ποιο πρόσφατο το Thief, έχουν μείνει μόνο μία δυο εταιρίες που έχω εναποθέσει τις τελευταίες μου ελπίδες και πιστεύω πως δεν θα ''μας προδόσουν'' η CD Project με το Witcher 3 και η 4A Games (Μetro Last Light) με τον επόμενο τίτλο που ενδεχομένως να κυκλοφορήσει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.