Jump to content



Ομαδική αγορά Monitor (and other) calibration tool, Βόρεια Ελλάδα edition.


Recommended Posts

Με αφορμή τις προηγούμενες επιτυχημένες (από όσο ξέρω) αγορές και χρήσεις των εν λόγω μηχανημάτων, είπα μήπως μαζευτούμε μερικά άτομα, κατά προτίμηση από Βόρεια Ελλάδα (για να μην έχουμε θέματα που αναφέρθηκαν στις άλλες αγορές) και να αγοράσουμε ένα κι εμείς.

Ευελπιστώ πως θα υπάρξει ενδιαφέρον και αντίστοιχα βοήθεια από τους προηγούμενους όσων αφορά στα εργαλεία, μαγαζιά κλπ.

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να παίξουμε ανάμεσα σε 10-12 άτομα πιστεύω χωρίς να δημιουργηθεί πρόβλημα. Όσο για το ποσό, υποθέτω max 15€ ανάλογα τα άτομα και το εργαλείο.

Για το Datacolor Spyder 3 Elite τώρα, έχω ακούσει μέχρι κι ότι πολλά Spyder δεν είναι καν καλιμπραρισμένα από εργοστάσιο κι έχουν διαφορές μεταξύ τους. Αν μπορεί κάποιος να μας μεταδώσει τα φώτα του...

Άκυρο, άλλο είχα στο μυαλό μου...

Για την τιμή που το έχει το site, είναι καλή ευκαιρία μάλλον!

P.S. Εγώ πάντως ψήνομαι και για εργαλείο που κάνει και για τηλεοράσεις και εκτυπωτές, αλλά αυτά φυσικά τα αφήνω σε τελευταία μοίρα. Ό,τι πει η πλειοψηφία!

Έγινε επεξεργασία από Arkan
Link to comment
Share on other sites

Με ταβανι τα 15(2-3 ευρω παραπανω δεν θα τα χαλασουμε τωρα :p) ευρω ειμαι 100% μεσα για τηλεοραση εγω προσωπικα δεν καιγομε αλλα αν υπαρχουν δεν θα πουμε οχι :)

Aν ειμαστε ολη απο θεσσαλονικη (η απο κοντινα μερη τελος παντων) και τα παρε δωσε γινοντε χερι με χερι δεν νομιζω να εχουμε προβλημα και 15 ατομα να μαζευτουμε

Έγινε επεξεργασία από evolution
Link to comment
Share on other sites

Με ταβανι τα 15(2-3 ευρω παραπανω δεν θα τα χαλασουμε τωρα :p) ευρω ειμαι 100% μεσα για τηλεοραση εγω προσωπικα δεν καιγομε αλλα αν υπαρχουν δεν θα πουμε οχι :)

Aν ειμαστε ολη απο θεσσαλονικη (η απο κοντινα μερη τελος παντων) και τα παρε δωσε γινοντε χερι με χερι δεν νομιζω να εχουμε προβλημα και 15 ατομα να μαζευτουμε

Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι πάνω κάτω :)

Για αυτό είπα να κάνω κι αυτήν την κίνηση, για εμάς εδώ πάνω τους καημένους :p Μπορώ να εξυπηρετήσω Θεσσαλονίκη-Κιλκίς και περίχωρα από την μεριά μου. Γλιτώνουμε τα ΕΛΤΑ και τα παρατράγουδα.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια σκέφτομαι πάνω κάτω :)

Για αυτό είπα να κάνω κι αυτήν την κίνηση, για εμάς εδώ πάνω τους καημένους :p Μπορώ να εξυπηρετήσω Θεσσαλονίκη-Κιλκίς και περίχωρα από την μεριά μου. Γλιτώνουμε τα ΕΛΤΑ και τα παρατράγουδα.

Για μενα το καλυτερο ειναι να ειμαστε οσο πιο κοντα γινετε ωστε τα παρε δωσε να γινοντε αποκλειστικα χερι με χερι μην εχουμε παρατραγουδα με ταχυδρομεια

Link to comment
Share on other sites

Άρα, μέχρι στιγμής είμαστε:

Εγώ

[MENTION=83]lefteriz[/MENTION]

[MENTION=14294]evolution[/MENTION] υποθέτω :)

[MENTION=3128]2cpu[/MENTION]

[MENTION=23078]k_ardu[/MENTION] Ναι, είναι πολύ εύκολο, οπότε υποθέτω κι εσύ μέσα.

Anyone else?

Link to comment
Share on other sites

για 8 άτομα, βγαίνει 16.5 ευρώ το ατομο.

δε θα τα λεγα και λίγα, αλλά όπως θέλετε...θα προτεινα πάντως να μαζευτουν αλλα 2-3 ατομα, πάντα από γύρω περιοχές..

Εγώ επειδή μένω Δράμα, δε με πειράζει το πότε θα το πάρω, το παίρνω και τελευταίος... μιας και κατεβαινω συχνα πυκνα θεσσ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.