Jump to content



[hwbot] PCMark 2005 Rankings


Guest hwbot

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Καλημερα... Ειπα να πιω ενα καφε να ανοιξει το ματι... και βλεπω σκορ του hadji και του kfrei...This is Sparta Παραλιγο να φυγει ο καφες πανω μου! :D

Τι σκορ ειναι αυτα ρα??? :respect:

Link to comment
Share on other sites

Και τρέχει με τα λιγότερα MHz στους 4 πρώτους

Μπράβο ρε παίδες

Δεν ειναι ο CPU αυτο που κανει την διαφορα..:D

Αντρεα τα 3D θελουν λιγο παιδεμα ακομα ε??(gtp 10.1??)

Να κοιταξουμε και τα αλλα 2 που λεγαμε..:D:D

Nice Job!

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οι μνημες κανουν μεγαλη διαφορα και η καρτα (5870).

Το CPU φαινεται οτι δεν κανει διαφορα γιατι καποιοι που παιζουν με 400MHz πανω και score δεν εχουν.

Εννοειται οτι και ο ACARD δινει καλα αποτελεσματα, απλα τον ειδα λιγο πεσμενο στο XP StartUp και General Usage.

Επισης χαμηλα ειναι το web page rendering. Αν στησει ΙΕ8.0 εχει +2 pages σιγουρα. Δεν ξερω κατα ποσο επιρρεαζουν, αλλα αν τα μαζεψεις ολα σιγουρα θα δωσουν ενα καλο boost κοντα στην πρωτια.

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται οτι και ο ACARD δινει καλα αποτελεσματα, απλα τον ειδα λιγο πεσμενο στο XP StartUp και General Usage.

Πεσμενος εινια επίτηδες βρεε..λογο limit.

~245 βγαζει StartUp..κανονικα.

Οσο αναφορα τις μνημες ..οταν επεζα με το δικο μου συστημα Rams @500 1:1 PL10 και Rams@600 5:6 PL8 ..επερνα το ιδιο score.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μονο με αλλαγη μνημων πηρα πανω απο 1000marks. Αν βαλεις και την 5870 αλλα 1000.

Απλα εγω με την αλλαγη μνημων και ριχνοντας τα timings κερδισα και απο τον επεξεργαστη πολυ.

Υ.Γ. Η καταταξη αλλαξε. Ετρεξα κι εγω ενα προχειρο. Ακομα δεν εχω ψαξει την καρτα αρκετα.

Αν και τον Hadji δεν μπορω να τον φτασω... πολυ καλο το CPU και η μητρικη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.