Jump to content



ποντικια-πληκτρολογια-ups-lumia 800


Recommended Posts

μολις μετακομισα μονιμα αθηνα και εκανα ενα ξεκαθαρισμα.

1)microsoft wireless 3000 v2 (bluetrack) αχρησιμοποιητο σετ πληκτρολογιου ποντικιου στο κουτι του με εγγυηση. τοχω 3μηνες δεν εχει δουλεψει πανω απο 2μερες δεν με βολευε. link: Σετ γραφείου Microsoft: Wireless Desktop 3000 | Microsoft Hardware

2) microsoft wireless mobile mouse 6000(bluetrack). link: Ποντίκι Microsoft Wireless Mouse 6000 | Microsoft Hardware

3) microsoft vx-5000 camera. link: Microsoft Webcam: LifeCam VX-5000 | Microsoft Hardware

4)ups mge nova 1100VA.

5)nokia lumia 800 black. στο κουτι του σφραγισμενα τα αξεσουαρ μια πολυ ΜΙΚΡΗ γρατζουνια στην οθονη και ενα σημαδι κατω δεξια. δεν με βολευουν καθολου τα wp. αποδειξη-εγγυηση 500€.

μενω αθηνα στον κοκκινο μυλο.παραλαβη απο το σπιτι μου,για οποιοδηποτε ελεγχο.

τιμες:

1,2,3=50€

4=50€

5=250€

θα μπει και σε αλλα φορουμς.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,δεν με ενδιαφερουν κινητα για ανταλλαγες!:)

θελω μοναχα 2.1 ηχεια ποιοτικα και πληκτρολογιο με backlit.αυτα θα εψαχνα κυριως αλλα τα 250 του κινητου τα χρειαζομαι αμμεσα να παρω δωρο στην γυναικα!:p

Link to comment
Share on other sites

...καμια φωτο απο το lumia.??

η φωτο δεν ειναι τα φορτε μου και γιαυτο λεω συναντηση!:) δεν εχει κατι υπερβολικο που λενε ορισμενοι "φυσιολογικη χρηση". μπορω να βγαλω μερικες αλλα μην με λετε μετα "κουλομαρια"!!!!:p

αν μενεις αθηνα μπορουμε να μοιρασουμε την αποσταση και να πιουμε ενα καφε καπου και να το δουλεψεις οσο θες!:)

υσ: εiχα χθες τηλ απο ενα φιλο που με ρωτουσε καποια πραγματα για το κινητο θα τον ρωτησω αν τελικα ενδιαφερεται και θα προσπαθησω να αποτυπωσω -οσο καλυτερα γινεται- σε φωτο το κινητο!

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να φαινονται οι φωτο!:)

τα ακουστικα ειναι σφραγισμενα-αχρησιμοποιητα!οπως και η θηκη αλλα οχι σφραγισμενη!

εκανα οτι καλυτερο μπορουσα!

επισης για αποστολη εκτος Αθηνων καταθεση στην τραπεζα και αποστολη αμεσως μετα με μεταφορικα του παραληπτη!

post-10518-1416076396,7982_thumb.jpg

post-10518-1416076396,9043_thumb.jpg

post-10518-1416076396,9605_thumb.jpg

post-10518-1416076397,0271_thumb.jpg

post-10518-1416076397,0883_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ειναι διαθεσιμα και τα 2,στο συρταρι μιας και δεν τα χρησιμοποιω και το ποντικι εχει και εγγυηση απο Π.

εφοσον ειτε μεσω κουριερ στο χερι ειτε μεσω τραπεζης μου καταθεσεις τα χρηματα ειναι δικα σου!:)

Link to comment
Share on other sites

μερικα ποστ παραπανω γραφω μετα την καταθεση αποστολη με οποιοδηποτε τροπο με χρεωση παραληπτη. δεν μπορουσα να επεξεργαστω το αρχικο ποστ της αγγελιας.

αν θες να προχωρησουμε στειλε μου πμ την διευθυνση αποστολης να σου στειλω τον αριθμο τραπεζης.αν τα μεταφορικα ειναι 5ευρω θα μου καταθεσεις 25.

Link to comment
Share on other sites

o [MENTION=24566]alfagamma[/MENTION] δεν εχει καταθεσει οποτε λογικα και παλι διαθεσιμα.

αν μπορει καποιος να βαλει τις φωτο του κινητου στο πρωτο ποστ να φαινονται!ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.