Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

O Αμαζόνιος... ξύπνησε μεσοβδόμαδα και αποχαιρετά τον Φλεβάρη :-O

Amazon: Farewell to February: Digitall PC Game Downloads

EDIT: Eφιστώ την προσοχή σας στο γεγονός ότι, πολλοί τίτλοι (αν όχι όλοι) είναι region-locked :weep:

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα στο lab να κάνουμε ignore συγκεκριμένους χρήστες? Αλλά τι να σε κάνω, που μετά τα χαρίζεις κιόλας :)

Πες μου τι δεν σου άρεσε. Ίσως καταφέρω να το διορθώσω.

Link to comment
Share on other sites

Από ποιο link το πήρες;

[ame=http://www.amazon.com/Dead-Island-Game-Edition-Online/dp/B008NAYASM/ref=dsvrt_myd_asin_block]Amazon.com: Dead Island Game of the Year Edition [Online Game Code]: Video Games[/ame]

Είναι region locked το λέει και πιο κάτω σε discussion. Κρίμα που το είδα αργά.

Link to comment
Share on other sites

Amazon.com: Dead Island Game of the Year Edition [Online Game Code]: Video Games

Είναι region locked το λέει και πιο κάτω σε discussion. Κρίμα που το είδα αργά.

Product Details

Downloading: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address.

Θα πάρει τον δρόμο για trade ;)

Link to comment
Share on other sites

BB february από amazon

[ame=http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=amb_link_371849702_2?ie=UTF8&docId=1000716161&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=13AZ4FEAD76YVEFA8F5M&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1497905982&pf_rd_i=979455011]Digital Games Farewell to February[/ame]

+coupon -25% ''CAGROCKS''

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

BB february από amazon

Digital Games Farewell to February

+coupon -25% ''CAGROCKS''

Το link δε δουλεύει.

Επίσης να ενημερώσω ότι το κουπόνι αυτό είναι για μία χρήση και μόνο! ;)

edit: δοκιμάστε αυτό το link.

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

Amazon.com: Dead Island Game of the Year Edition [Online Game Code]: Video Games

Είναι region locked το λέει και πιο κάτω σε discussion. Κρίμα που το είδα αργά.

Άψογη πολιτική επιστροφών (refund) το amazon.com

Μετά από γράμμα που έστειλα για το παραπάνω θέμα,

το amazon.com προχώρησε σε επιστροφή των χρημάτων και αφαίρεση του παιγνιδιού από την βιβλιοθήκη μου.

[MENTION=22484]Andeus[/MENTION]

Αν το έχεις στα χέρια σου ακόμα, προχώρησέ το και εσύ άμεσα.

Το παιγνίδι θα βγει δωρεάν (με κάποιες προϋποθέσεις) στις 28/02/2012, οπότε θα είναι δυσκολότερο να το διώξεις με trade.

Έγινε επεξεργασία από inetus3r
Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το ξέρουν ήδη κι ενδιαφέρονται για το Dead Island GOTY, διαβάστε πως θα το αποκτήσετε:

Dead Island Game of the Year Edition PC Giveaway - Raptr

Προσωπικά δεν θέλω άλλο ένα spybot στο pc μου :angry:

Link to comment
Share on other sites

Άψογη πολιτική επιστροφών (refund) το amazon.com

Μετά από γράμμα που έστειλα για το παραπάνω θέμα,

το amazon.com προχώρησε σε επιστροφή των χρημάτων και αφαίρεση του παιγνιδιού από την βιβλιοθήκη μου.

@Andeus

Αν το έχεις στα χέρια σου ακόμα, προχώρησέ το και εσύ άμεσα.

Το παιγνίδι θα βγει δωρεάν (με κάποιες προϋποθέσεις) στις 28/02/2012, οπότε θα είναι δυσκολότερο να το διώξεις με trade.

Meh, το έκανα ήδη trade.

Δεν προσπάθησα καν για refund γιατί πήγα μια βόλτα από τους όρους για digital games και έλεγε ουσιαστικά πως μετά την αγορα δεν γίνεται refund στη συγκεκριμένη κατηγορία επ ουδενί λόγο. Απ' ότι φαίνεται είναι λίγο ότι να'ναι :p

Link to comment
Share on other sites

Meh, το έκανα ήδη trade.

Δεν προσπάθησα καν για refund γιατί πήγα μια βόλτα από τους όρους για digital games και έλεγε ουσιαστικά πως μετά την αγορα δεν γίνεται refund στη συγκεκριμένη κατηγορία επ ουδενί λόγο. Απ' ότι φαίνεται είναι λίγο ότι να'ναι :p

Χωρίς να δικαιολογήσω κανέναν, προφανώς το κάνουν για να αποφύγουν τα μαζικά refunds.

Εγώ έμεινα ευχαριστημένος, μιλώντας πάντα για την δική μου περίπτωση βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.