Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tα Darksiders είναι από τα λίγα πρόσφατα παιχνίδια της THQ που δεν ενδιαφέρθηκε να αγοράσει κανένα στούντιο. Προσπαθούν να εισπράξουν ό,τι τελευταίο μπορούν - και υποψιάζομαι να δώσουν και δείγμα ότι έχει ενδιαφέρον το IP, μπας και βρεθεί αγοραστής στην επόμενη δημοπρασία.

(Προσωπικά στεναχωριέμαι και για τα Homeworld, που ήταν εξαιρετική σειρά.)

Link to comment
Share on other sites

Tα Darksiders είναι από τα λίγα πρόσφατα παιχνίδια της THQ που δεν ενδιαφέρθηκε να αγοράσει κανένα στούντιο. Προσπαθούν να εισπράξουν ό,τι τελευταίο μπορούν - και υποψιάζομαι να δώσουν και δείγμα ότι έχει ενδιαφέρον το IP, μπας και βρεθεί αγοραστής στην επόμενη δημοπρασία.

(Προσωπικά στεναχωριέμαι και για τα Homeworld, που ήταν εξαιρετική σειρά.)

ότι ενδιαφέρθηκαν, ενδιαφέρθηκαν η Platinum Games και η Crytek. Επίσης η Crytek (FarCry, Crysis) έχει προσλάβει σχεδον όλους τους εργαζομένους της Vigil Games και πάντα κάνει σκέψεις από ότι εχω διαβάσει για το Darksiders τo 3, απλά πιστευω ειναι on hold λόγο και των κακών πωλήσεων που έκανε το 2.

πάντως απότι διαβάζω το περισσότερες πιθανότητες έχει να βγει καινουργιο Homeworld παρά Darksiders....

παντως ήταν μεγάλο πλήγμα αυτό που έπαθε η THQ και δυστυχώς μόνη της έβγαλε τα μάτια της...

Link to comment
Share on other sites

Starcraft 2 μισή τιμή εν' όψει expansion. Ίσως παροδική προσφορά, ίσως για πάντα.

Blizzard Store

Η προσφορά που μου έχουν στείλει σε mail για Ευρώπη είναι 16.99 GBP (=25.60 USD) και λήγει 11/3. Παρά τη διαφορά στην τιμή, μπορεί να είναι η ίδια προωθητική ενέργεια, οπότε σημειώστε την ημερομηνία. Προσωπικά, δε συγκινούμαι.

Link to comment
Share on other sites

το gamesgate έχει το Witcher το 1o στα 2€. λέω να το τιμήσω γιατί εχω το 2ο και μου αρέσει. έχω μια ερώτηση μιας και στο νετ δεν βρήκα ξεκάθαρη απάντηση. θα παίξει σε windows 7 64bit???

Το GG δεν έχει την έκδοση για Steam, πιστεύω ότι το πρόσεξες.

Link to comment
Share on other sites

ναι το πρόσεξα... αν και νομιζα ότι μονο το gog δίνει DRM έκδοση του witcher

Forget activations or malicious DRM - every game on GOG.com is 100% DRM-free

You buy it. You own it. 100% DRM-free.

DRM, also called copy protection, tries to control you and your games. We don’t believe in that - all of the games on GOG.com come without any DRM at all!

Download, reinstall, or backup without limits

While you can always redownload your games off the GOG.com cloud, you can also install them on all your computers at home or back them up onto a DVD or spare hard drive. No limits!

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι τι τιμή είχαν δώσει τα παιδιά για το Darksiders 2 αλλα νομίζω οτι αυτή ειναι η χαμηλότερη τιμη. εδώ το έχουν 80% off στα $ 9.99 δηλαδή 7.67€ και εδώ £ 7.00 δηλαδη 8.1€. παραθέτω και τα δύο site...

Crysis 2 στις £ 5.00 δηλαδή 5.8€ στο gamesgate και στο game.co.uk

Επίσης tropico 4 collectors bundle στα 7€ στο steam

ακούς [MENTION=22279]acct[/MENTION]??? :innocent:

Έγινε επεξεργασία από hyperiongr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.