Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Φοβάμαι ότι το Ticket To Ride δεν είναι το πλήρες πακέτο.

O [MENTION=1498]SLN[/MENTION] μπορεί να μας πει, άμα το αγοράσει;

Link to comment
Share on other sites

Κι άμα χρειαστείτε βοήθεια με το παιγνίδι, εδώ είμαστε (πχ ένα βαλιτσάκι με πέτρες, στολές, σπαθιά, πιστόλια κτλ)

Το Torchlight δεν είναι single player? Ρητορικό ερώτημα, μια και το έχω αγοράσει, αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και με αυτό όσο θα ήθελα.

Εννοώ αν και πώς γίνεται να "μοιραστείς" αντικείμενα.

Link to comment
Share on other sites

Το Torchlight δεν είναι single player? Ρητορικό ερώτημα, μια και το έχω αγοράσει, αλλά δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ και με αυτό όσο θα ήθελα.

Εννοώ αν και πώς γίνεται να "μοιραστείς" αντικείμενα.

Είναι όντως single player.

Μπορείς όμως να μοιράσεις αντικείμενα ανάμεσα στους χαρακτήρες σου,

αν τα τοποθετήσεις στο κοινόχρηστο καλάθι (shared stash bin).

Το κοινόχρηστο καλάθι δεν είναι παρά ένα φυσικό αρχείο, που μπορείς να το μεταφέρεις όπως κάθε άλλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Get Loaded

Σε λίγο με παιχνίδια της Bethesda

Υπάρχει και αυτό, αν και δεν έχω αγοράσει ποτέ από εκεί.

edit: διαβάζω βέβαια και αυτό "Get Loaded is delayed until later THIS WEEKEND whilst we add some last minute awesome. Apologies, we’ll let you know when it’s unleashed." οπότε μάλλον όχι σήμερα

Έγινε επεξεργασία από tragikos
Link to comment
Share on other sites

edit: διαβάζω βέβαια και αυτό "Get Loaded is delayed until later THIS WEEKEND whilst we add some last minute awesome. Apologies, we’ll let you know when it’s unleashed." οπότε μάλλον όχι σήμερα

από Twitter

Get Loaded will start at 9 AM tomorrow (BST).

9 ώρα Αγγλίας = 11 ώρα Ελλάδος.

Link to comment
Share on other sites

Get Loaded

Σε λίγο με παιχνίδια της Bethesda

Είναι live. Δεν είναι καθόλου κακή προσφορά τελικά, μπορείς να πάρεις Dishonored συν κάτι άλλο πχ, με 12€. Η φθηνότερη τιμή του Dishonored ως τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Είναι live. Δεν είναι καθόλου κακή προσφορά τελικά, μπορείς να πάρεις Dishonored συν κάτι άλλο πχ, με 12€. Η φθηνότερη τιμή του Dishonored ως τώρα...

όντως τα σπαει η προσφορά με το dishonored... το θέμα ειναι με πιο να το συνδιάσεις :)

Η κλασσική ερώτηση: Παίζει στεαμ;

αν πας το κέρσορα πάνω στο game λέει τι drm ειναι. από ότι βλέπω όλα ειναι steam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.