Jump to content



Προσφορές παιχνιδιών PC


xtrmsnpr

Είδος προσφορών  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7 hours ago, Proteas said:

Από το isthereanydeal βλέπω ότι ελάχιστη τιμή είναι 0.00, φαντάζομαι δηλαδή ότι το έδιναν τσάμπα, αλλά τώρα το βλέπω 9.99.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος minast έγραψε:

Από το isthereanydeal βλέπω ότι ελάχιστη τιμή είναι 0.00, φαντάζομαι δηλαδή ότι το έδιναν τσάμπα, αλλά τώρα το βλέπω 9.99.

Το πρωι για κανα 2-3 ωρες ηταν δωρεαν οποιος το προλαβε μαλλον. Αλλα εχουν κανει και αυτη την δηλωση.

https://twitter.com/bioware/status/810922930981011456 Επομενος μπορει να το ξαναδωσουν αυτες τις μερες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Polarity free key όποιος προλάβει

 

LY2KW-TGB0I-6KGEF

 

(μου το έχουν στειλει μέρες τώρα αμα δεν δουλεύει δεν το ξέρω...πάντως μου έστειλαν δύο...)

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν το έτρεξες,αλλά προσπάθησε να αλλάξεις τα key bindings και πες μου αν σε αφήνει

 

στο logitech cordless rumblepad 2 δεν μπορώ να αλλάξω τα key bindings π.χ ενώ το φρένο το έχει στο LT δεν δουλεύει και αν προσπαθήσω να το αλλάξω ενώ μου λέει press a new key δεν τα δέχεται,,,στο web είδα πώς έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα 

 

έψαξα για αρχείο μήπως βρω τα settings εκεί αλλά δεν υπάρχει,,,,έχω ήδη ζητήσει refund

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kom said:

δεν ξέρω αν το έτρεξες,αλλά προσπάθησε να αλλάξεις τα key bindings και πες μου αν σε αφήνει

 

στο logitech cordless rumblepad 2 δεν μπορώ να αλλάξω τα key bindings π.χ ενώ το φρένο το έχει στο LT δεν δουλεύει και αν προσπαθήσω να το αλλάξω ενώ μου λέει press a new key δεν τα δέχεται,,,στο web είδα πώς έχουν και άλλοι το ίδιο πρόβλημα 

 

έψαξα για αρχείο μήπως βρω τα settings εκεί αλλά δεν υπάρχει,,,,έχω ήδη ζητήσει refund

ναι μια χαρά αλλάζουν τα κουμπιά,και στην τιμονιέρα(thrustmaster t100) και στο gamepad( xbox 360)

δε μπορεί το steam να σου δώσει refund,δεν είναι αγορασμένο από μέσα από το steam..όπως και το site δε μπορεί,αφού έχει ενεργοποιηθεί το παιχνίδι πλέον.
 

Προφανώς επειδή έχεις αρκετά παλιό controller,δεν έχει support(παλιότερα το είχα και γω το συγκεκριμένο,και για γλυτώσω να σπάω το κεφάλι μου πήρα του 360)

Δοκίμασε τον emulator αυτόν εδώ,να δεις αν στο αναγνωρίζει σα του xbox360 gamepad.Αυτόν έτρεχα και γω

http://www.x360ce.com/

Έγινε επεξεργασία από xtrmsnpr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.