Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 ερωτησεις για οσους εχουν την αλφα... ποσο μεγεθος εχει και μεχρι ποτε ειναι ευχαριστω.

4.8G αν θυμάμαι καλά. Πότε λήγει δεν θυμάμαι. Όταν μπω στα 8 και checkarω το email θα σου πω...

Τελικά μόνο στα 7 κατάφερα να παίξω ένα 15λεπτο...

Link to comment
Share on other sites

2 ερωτησεις για οσους εχουν την αλφα... ποσο μεγεθος εχει και μεχρι ποτε ειναι ευχαριστω.
Einai 4.8GB περιπου dload.
The Alpha Trial version of the game will be available to download in your Origin "My Games library" on June 17. The trial will run for two weeks, with the game available for testing between 18:00 - 00:00 CET (09:00 - 15:00 PDT) each day.
Link to comment
Share on other sites

το μαχαιρι αμα παραμεινει ετσι θα ειναι mega fail, τουλαχιστον για αυτους που το δουλευουν καλα

Μονο αυτο για τα sniper δεν καταλαβα. Δειχνει αποσταση αλλα η σφαιρα παει πανω απο το κεντρο?:hm:

αυτο γινεται γιατι ο συγκεκριμενος στοχος που χρησιμοποιει σαν δοκιμη ειναι κοντα.

αυτο που συμβαινει τωρα ειναι οτι οταν σημαδευεις σε μακρινη αποσταση ρυθμιζεις αναλογα το σκοπευτικο ωστε να μην χρειαζεται να σημαδευεις πιο ψηλα (μπακαλιστικη απαντηση).

Εκλεψαν και κατι απο το red οrchestra 2...:T:

Link to comment
Share on other sites

το μαχαιρι αμα παραμεινει ετσι θα ειναι mega fail, τουλαχιστον για αυτους που το δουλευουν καλα

Δεδομένου ότι είναι pre-alpha, δε μπορούμε να κρίνουμε τόσο μικρές λεπτομέρειες. Ο τυπάς λέει για 1'' knife-animation, οπότε το μέγιστο που θα μπορούσε να είναι το counter knife είναι τόσο. Νομίζω στο 0.5'' δεν είναι κακό, αλλά θα δείξει στην πράξη.

Επίσης μου άρεσε που επανέρχονται οι αισθητήρες κίνησης όπως στο BC2 και ότι το TGUS.

Link to comment
Share on other sites

Demize99 has clarified that you can only counter a knife from the front. The information I was given by the developers at E3 was incorrect and the prompt to Counter-Attack when I was prone and knifed from behind is a bug!

το "δουλευουν καλα" το αφηνω ασχολιαστο :p

οσο για το zero, πιο πολυ για αντιγραφη απο το το arma μου κανει, δυστηχως σπανια χρειαζεται να τσιτωσεις πανω απο 1 κλικ τα sights στο ro2, τουλαχιστον στα official map :(

Κανονικα παντως αμα εχει bullet drop το sniper πρεπει να υπολογιζουμε ποσο ψηλα πρεπει να βαραμε χρησιμοποιοντας την σκαλα στην διοπτρα, οχι να πειραματιζομαστε χαζευοντας την σφαιρα, ειναι απλα χαζο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που συμβαινει τωρα ειναι οτι οταν σημαδευεις σε μακρινη αποσταση ρυθμιζεις αναλογα το σκοπευτικο ωστε να μην χρειαζεται να σημαδευεις πιο ψηλα (μπακαλιστικη απαντηση).

Εκλεψαν και κατι απο το red οrchestra 2...:T:

αυτο γινεται και στο BF3... δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις. δηλαδη στο BF3 οταν ο στοχος που κανεις snipe ειναι μακρια δεν σημαδευεις πιο πανω;

[off topic] οσον αφορα την "κλοπη" απο το RO2 ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΜΠΕΡΣ σε ολα τα παιχνιδια κλεβουνε κατι απο αυτο. ειναι το πιο καμπεροπαιχνιδο που εχω παιξει ποτε. ο ορισμος του camping. αν ψαξεις στο google "τοσο ακινητος ωστε εβγαλε ριζες" τα πρωτα 12864 αποτελεσματα αφορουνε το "GOTY 2012" (ROFL)

και καλα τακτικαλ και παπαριες: ΟΛΟΙ οι καμπερς (σε ολα τα games) αν τους κραξεις θα σου πουνε οτι δεν καμπερωνωνται αλλα οτι παιζουνε τακτικη... :p

οποτε εισαι σωστος: αν καποιος ειναι σε ολο τον γυρο πανω σε εναν γερανο η σε ενα παραθυρο, τοτε κλεβει απο το RO2 οποιο παιχνιδι και να παιζει :p[/off topic]

edit: ακυρον wolves, τωρα το καταλαβα τι εννοεις :p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

τα comments απο κατω ολα τα λ7

" μαμα μαμα !! cod killer !"

" cod ψωφα! "

" πωωωωωωωωωωωωωω τα σπαειιιιι !"

ειπα να αφησω κι εγω ενα ....

marketing marketing and marketing

Name it frostbite 6 i don't care! bugfield 4 looks 90% the same as your previous title and you know it! I guess that's to be expected since only 2 years have passed and you still have to cripple that engine as much as possible so that you can still sell half-assed sequels to the 360 kids instead of forcing them to retire their 8 year old toaster.

What about MOD TOOLS and hardware audio acceleration u charlatans?haven't heard any actual 3D audio since 2007

Δεν πιστευω να χρειαζεστε μεταφραση :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]

ωραια τους τα εχωσες!

το μονο που ξεχασες να γραψεις ειναι αν θα το κανεις προπαραγγελια, αν θα το αγορασεις day one η αν θα περιμενεις να πεσει η τιμη του και να το παρεις μαζι με το premium...:p

ΥΓ: nintendo ftw!!!

ΥΓ2: u mad bro?

:p

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2162]GruntGR[/MENTION]

ωραια τους τα εχωσες!

το μονο που ξεχασες να γραψεις ειναι αν θα το κανεις προπαραγγελια, αν θα το αγορασεις day one η αν θα περιμενεις να πεσει η τιμη του και να το παρεις μαζι με το premium...:p

ΥΓ: nintendo ftw!!!

ΥΓ2: u mad bro?

:p

οτι θα το παρω θα το παρω, τι να κανω ? αφου μου εχει λειψει το ελληνικο κρεας και το φλερταρισμα με το kick/ban :p εξαλλου σε ποιο αλλο παιχνιδι μπορω να σε πηγαινω 10-0 και στο 10ο kill ενω ηδη εχεις ξαπλωσει να πεθαινω εγω μετα απο τις καθυστερημενες σφαιρες σου λογω pr0 netcode ?

btw αυτο το new injuries system ακομα να φανει, ελπιζω να μην μας περιμενει κοντα στο launch καμια εκπληξουλα τυπου "last stand" , μαρεσει που ολοι αυτοι οι anti-cod την βρισκουνε με κατι τετοια features, υποκοκρισια στο φουλ :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

:OT:

Moυ αρκει αν στο 3.33 του βίδεου ειναι generals 2 :yawn: το δειχνει και μετα

Our future Frostbite games - Frostbite

Future Frostbite Games

There are many more Frostbite games in development. The following ones are in the works;

Battlefield 4

Command & Conquer

Dragon Age III: Inquisition

Mass Effect

happy now?

:OT:

Link to comment
Share on other sites

υποκοκρισια στο φουλ :ph34r:

η αυτογνωσια ειναι πολυ καλο πραγμα.

το ξερω οτι θα το παρεις (δυστυχως πρωτα για σενα και μετα για το gaming και για το συγκεκριμενο παιχνιδι). οπως ξερω οτι οπως και να ειναι το παιχνιδι, εσυ (και αλλες χηρες) θα το κραζεις...

αρχισες ηδη να τα χωνεις απο τα βιντεο στο youtube. δεν ειναι δα και ευκολο πραγμα αυτο (για ενηλικες)... :p

εισαι πολυ προχωρημενος στην γκρινια, οφειλω να παραδεχτω. :p

παιζεις ενα παιχνιδι οχι επειδη σου αρεσει αλλα για να σκοτωνεις "κρεας" (με ονοματεπωνυμο). αυτο εγω το ονομαζω συμπλεγμα...

συγνωμη αλλα η γνωμη σου δεν μετραει πλεον (για μενα). εγω παιζω για να διασκεδαζω. και δεν διασκεδαζω ΜΟΝΟ με το χαλαω τους αλλους αλλα κυριως με το να φτιαχνομαι εγω.

καλη διασκεδαση :dirol:

Έγινε επεξεργασία από WiFi Thief
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.