Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εμενα παντως με το συστημα της υπογραφης παιζω ultra ολα και AA SMAA x4 στα 1920Χ1080 και το παιχνιδι παιζει αψογα. Με cpu 100% και gpu 99% σταθερα ολη την ωρα με win 8 και 331.40. Βεβαια δεν εχω βαλει για να βλεπω τα fps αλλα δεν εχω παρατηρησει κανενα κολλημα. Εχω βαλει και το resolution scale στο 120%.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8153]vagos[/MENTION]

Φανταζομαι καταλαβαινεις πως το "παιζει αψογα" χωρις να μας πεις min FPS ειναι εντελως σχετικο. Αν καποιος ας πουμε ειναι καμπερωμενος σε ολη τη διαρκεια του γυρου και 30 FPS να εχει μια χαρα θα το χαρει το παιχνιδι. Για παραδειγμα σα recon, απαξ και σηκωσεις το οπλο να στοχευσεις και κανει μια ντροπα κατω απο 60 το χασες το κεφαλι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8153]vagos[/MENTION]

Φανταζομαι καταλαβαινεις πως το "παιζει αψογα" χωρις να μας πεις min FPS ειναι εντελως σχετικο. Αν καποιος ας πουμε ειναι καμπερωμενος σε ολη τη διαρκεια του γυρου και 30 FPS να εχει μια χαρα θα το χαρει το παιχνιδι. Για παραδειγμα σα recon, απαξ και σηκωσεις το οπλο να στοχευσεις και κανει μια ντροπα κατω απο 60 το χασες το κεφαλι.

Οχι σε καμια περιπτωση δεν παιζω καμπερωμενος. Θα βαλω να δω τα frames κ θα ποσταρω ξανα ;-)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καμια λυση με το origin που δεν κραταει τα log in details?

Αν ανοίγεις το origin, μ@κίζεται... Ούτε εμένα τα κρατάει πλέον.

Μπορείς να μπαίνεις μέσω battlelog. Πατώντας Join, ανοίγει αυτό το Origin και περνάει τα στοιχεία σου, οπότε δε χρειάζεται να τα βάζεις.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=173]Wizard![/MENTION] [MENTION=3942]Grisos[/MENTION]

Ειναι μια λυση οντως αυτο αλλα επειδη παιζω και πολυ fifa14 πρεπει να ανοιγω origin... Κωλοζωα τις ΕΑ.:zzz:

Καπου διαβασα οτι αν αλλαξεις το timezone των windows σε usa τα αποθηκευει λεει!:angry:

Link to comment
Share on other sites

2013-10-08 13:11:33 - bf4

Frames: 14021 - Time: 300000ms - Avg: 46.737 - Min: 23 - Max: 63

Αυτα πηρα μετα απο παιχνιδι 5 λεπτων μεσα στο χαμο με 64 παικτες. Με τις ρυθμισεις που ειπα ποιο πανω. Το max ειναι χαμηλο επειδη παιζω με vsync on.

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που είσαι στο ελικόπτερο συνοδηγός και θερίζεις "Game disconnected: your connection to the server timed out." Ευχαριστώ DICE!

To επαθα και γω χθες αλλα επεσε το νετ μου στο σπιτι και ξενερωσα :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.