Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

καλα,μονο εγω δε μπορω να παιξω Bf4 στα win 7?εβαλα και το απντεητ και ενω τρεχουν ολα μελιγαλα στο 10λεπτο τρωει ερορ.πφφφφ

331 ολα ουλτρα σε 670.

το ιδιο παθαινω και εγω τωρα γ@μ@ , πανω που τα πηγαινε καλα!!

πφφφφφφ!:wall:

Link to comment
Share on other sites

HELP!!!!!!

Μετά το τελευταίο patch και ενώ μπήκα για λίγο (10 λεπτά περίπου), άρχισε τα CTD και δεν μπορώ να μπω σε κανένα server .(crash στο load κάθε φορά). Παρεμπιπτόντως, όση ώρα έπαιξα το παιγνίδι πήγαινε πολύ smooth χωρίς lag spikes και frame drops. Έκαναν δουλειά με το pach φαίνεται !!!!!!!!

edit .Έκανα το PB update και μετά restart και είναι οκ.

cpu phenom ii x6 1100t , gpu hd 6950 2gb , 12 gb ram , win8 . Παίζω σε server με 64 παίκτες όλα medium με 45-65 fps πολύ smooth χωρίς lag spikes!

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον σε μενα μπορω να πω πολυ καλη η κινηση και σταθερα τα fps πλεον μεσα στο παιχνιδι μετα τo τελευταιο patch !! θελω να πιστευω οτι ειμαστε σε καλο δρομο !!!

Link to comment
Share on other sites

πως το κανετε manual update ρε παιδια? μπηκα στον φακελο μεσα αλλα δεν μου βγαζει κατι για check updates . και απο το σιτε δεν μπορω να το κατεβασω. :help:

Origin/δεξι κλικ/check for updates...http://i.imgur.com/vgsb8hY.png

Link to comment
Share on other sites

πως το κανετε manual update ρε παιδια? μπηκα στον φακελο μεσα αλλα δεν μου βγαζει κατι για check updates . και απο το σιτε δεν μπορω να το κατεβασω. :help:

Το punkbuster το κάνεις update έτσι (αντί BF3 στο BF4) : [ame=http://www.youtube.com/watch?v=HXN4TIzKKv0]How To Update Punkbuster For Battlefield 3 - The Fast Way - YouTube[/ame]

Ή το κατεβάζεις από εδώ : http://www.evenbalance.com/?page=pbsetup.php

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η κινηση και σταθερα τα fps με v-synch on και στα 8αρια !! επισης διαφορα δε ειδα απο τα 7αρια και μετα απο το τελευταιο patch!! παλι σε 64 server σχεδον full!!

να αναφερω οτι στα 8αρια εχω αυξημενη καταναλωση στη cpu κοντα 65-70% maχ σε σχεση με win 7 50-55% max

επισης τα 8αρια δε μου βλεπανε καλα τα ρολογια ενω ετρεχα στα 4.5 εβλεπαν 4.2 οπως φαινεται στο σκρινακι σε real time!!

parw.jpg

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως εχθές μου κόλλαγε σε κάθε δεύτερο γύρο. Έπαιζα έναν, έμπαινα για δεύτερο, μετά από λίγο ctd. Επίσης, σε conquest και επιλέγοντας σημαία για spawn, με έβγαλε εκτός πίστας...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.