Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μιας και σκεφτομαι και γω να το παρω αλλα δεν το εχω πολυψαξει,ουτε το εχω με τα μαγαζια του εξωτερικου,μπορει να μου πει καποιος ποιο ειναι το πιο οικονομικο πακετο του παιχνιδιου μαζι με ολα τα dlcs ή εστω καποια;αξιζουν κι ολας αυτα;

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικα του σε συγκριση με το 3 ειναι ανωτερα η παρομοια?

Ανώτερα. Δεν χωράει αμφιβολία σε αυτό. Εχει παρόμοιες καταστάσεις φυσικά αλλά οι φωτισμοί, τα εφέ κτλ είναι ανώτερα.

Link to comment
Share on other sites

η νεα engine θέλει updateS μου φαίνεται

CPU_03.png

Πρέπει να το παίξεις για να καταλάβεις μην κοιτάς τόσο πολύ τα γραφήματα. Που είναι σκηνές στο ένα multiplayer και το άλλο single.

Αν νομίζει κάποιος ότι είναι ελαφρύ το παιχνίδι που δεν είναι ας βάλει το παιχνίδι στα ultra και το resolution scale στο 200% που είναι σαν να παίζει σε ανάλυση 2560Χ1440 τότε θα παίζει με 10 frames και θα περνάει η ώρα του :victory:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να το παίξεις για να καταλάβεις μην κοιτάς τόσο πολύ τα γραφήματα. Που είναι σκηνές στο ένα multiplayer και το άλλο single.

Αν νομίζει κάποιος ότι είναι ελαφρύ το παιχνίδι που δεν είναι ας βάλει το παιχνίδι στα ultra και το resolution scale στο 200% που είναι σαν να παίζει σε ανάλυση 2560Χ1440 τότε θα παίζει με 10 frames και θα περνάει η ώρα του :victory:

καλα ναι, σαφώς

αυτο που κατάλαβα ειναι σε πίστες που εχει πολύ καταστροφή εχει θέματα

γενικά οι frostbite μηχανές είναι μέσα στα bugs κ.α. στις αρχές

Link to comment
Share on other sites

η beta δεν με ενθουσιάσε πάντως ούτε σε γραφικά...Είναι πολύ βελτιωμένα τώρα;

Ναι εννοείται βελτιωμένα και παίζει και πολύ καλύτερα από την beta όσον αφορά το stuttering σε εμένα τουλάχιστον δεν υπάρχει.

καλα ναι, σαφώς

αυτο που κατάλαβα ειναι σε πίστες που εχει πολύ καταστροφή εχει θέματα

γενικά οι frostbite μηχανές είναι μέσα στα bugs κ.α. στις αρχές

ναι σίγουρα πολλά bugs ειδικά αυτό με την γεμιστήρα όταν την αλλάζεις χωρίς να είναι άδειος να τρώει όσες σφαίρες έχει μέσα...αλλά θα φτιάξουν γρήγορα πολλά από αυτά.

Link to comment
Share on other sites

...ειδικά αυτό με την γεμιστήρα όταν την αλλάζεις χωρίς να είναι άδειος να τρώει όσες σφαίρες έχει μέσα...

Αυτό δεν ξέρω αν είναι bug. Είχε εμφανιστεί αρχικά στην Alpha και μετά το έβγαλαν στη Beta. Είπαν ότι στο τελικό θα είναι μόνο σε HC servers. Πάντως προσωπικά μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

realism feature. και στο BF2 το ιδιο γινοτανε με τους γεμιστηρες. ασφαλη συμπερασματα για την νεα μηχανη γραφικων θα μπορεσουμε να βγαλουμε μονο οταν ερθει το second assault dlc.

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ξέρω αν είναι bug. Είχε εμφανιστεί αρχικά στην Alpha και μετά το έβγαλαν στη Beta. Είπαν ότι στο τελικό θα είναι μόνο σε HC servers. Πάντως προσωπικά μου αρέσει.

Ειναι αναγκαστηκο να ειναι bug και να μην ειναι feuture του παιχνιδιου ???

Στάλθηκε από το LG-E510 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ξέρω αν είναι bug. Είχε εμφανιστεί αρχικά στην Alpha και μετά το έβγαλαν στη Beta. Είπαν ότι στο τελικό θα είναι μόνο σε HC servers. Πάντως προσωπικά μου αρέσει.

Σίγουρα το συνηθίζεις αλλά δύσκολα φεύγει μια συνήθεια 2 χρόνων..:)

η απώλεια ήχου όμως στην πίστα με το τρένο είναι τρελό bug απορώ πως δεν το είδαν πριν..

Link to comment
Share on other sites

Είδα μόνο ότι μπορώ να παίξω, και ότι το Auto στις ρυθμίσεις με βάζει όλα HIGH χωρίς ΑΑ, (1680*1050), αλλά δεν πρόλαβα να δω πόσα FPS βγάζω πάνω στην δράση με πολλά άτομα. Μόνος μου ήταν 55-65 fps

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικα του σε συγκριση με το 3 ειναι ανωτερα η παρομοια?

Πολύ ανώτερα! Ειδικά η σκίαση, ο φωτισμός και τα εφέ. Σε ένα βίντεο στην Operation Locker σε μια σκηνή είδα τον χαρακτήρα που βρισκόταν μέσα σε ένα τούνελ να κοιτάει την έξοδο του τούνελ και μου έφυγε το σαγόνι από την αληθοφάνεια του φωτισμού σε συνδιασμό με την χιονοθύελλα που γινόταν έξω. Πραγματικά φοβερό!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ανώτερα! Ειδικά η σκίαση, ο φωτισμός και τα εφέ. Σε ένα βίντεο στην Operation Locker σε μια σκηνή είδα τον χαρακτήρα που βρισκόταν μέσα σε ένα τούνελ να κοιτάει την έξοδο του τούνελ και μου έφυγε το σαγόνι από την αληθοφάνεια του φωτισμού σε συνδιασμό με την χιονοθύελλα που γινόταν έξω. Πραγματικά φοβερό!

που να δεις όταν θα το παίζεις...!θα μείνεις πραγματικά

απλά δεν υπάρχει κάτι τέτοιο σε άλλο παιχνίδι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα από fast2play.com την τρίτη πρωί και ακόμα δεν έχουν στείλει κλειδί,όπως και σε πολύ κόσμο.

Στο facebook γράφουν κάτι δικαιολογίες ότι το site τους δέχεται επίθεση από ανταγωνιστές.:nothing:

Link to comment
Share on other sites

το απογευμα που θα παω σπιτι θα το ΛΙΩΣΩΩΩΩ στν αρχη single player παντα και μετα multi θελω να δω γραφικααα λεμε σε 2560χ1440 αλλα και σε 4Κ δεν με χαλα αλλα πουυυυ????:jump:

Link to comment
Share on other sites

το απογευμα που θα παω σπιτι θα το ΛΙΩΣΩΩΩΩ στν αρχη single player παντα και μετα multi θελω να δω γραφικααα λεμε σε 2560χ1440 αλλα και σε 4Κ δεν με χαλα αλλα πουυυυ????:jump:

Ένας φίλος είπε ότι το single player θέλει 4-5 ώρες σε normal, βέβαια ο τύπος είναι πολύ καλός gamer..

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.