Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εγω απορω, για ποιο λογο να μην πεθαινεις με μια σφαιρα απο sniper?? Ειδικα απο αποστασεις 20-60 μετρα στην κανονικη ζωη εχεις φυγει ακλαυτος. Τι βλακεια ειναι αυτη στο battlefield? Δεν ειναι θεμα noobισμου οτι θα το παρουν ολοι και θα χαιρονται, αλλα θεμα κοινης λογικης. Οποιος ανθρωπος και να φαει σφαιρα απο sniper στο στηθος πεθαινει ακαριαια. Ειναι γεγονος

Αν το θελουν ετσι, ε ας μην πεθαινουμε ουτε με τη μια απο τα tanks, γιατι ειναι OP, oυτε φυσικα απο τα bazookas γιατι και αυτα ειναι OP.

Αυτο γινεται γιατι εχει πεσει πολυ κλαμα απο εποχες BFBC2 με το 0.50cal sniper και απο τοτε το εκοψαν.

Εδω τους ριχνεις απο αποσταση κατω των 20 μετρων και δεν ψοφανε.Δεν υπαρχει αγαπη για τους sniper στο game...... και σου λένε παίξε agressive και π@π@ριες.

Link to comment
Share on other sites

*fixed (μην μας παθει και τιποτα με τον 3770k στα default :p )

και σου λένε παίξε agressive και π@π@ριες.

π@π@ριες indeed

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=UxpakBLPwTE]BFBC2 : Last - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

π@π@ριες indeed

Οκ και τωρα μου δειχνεις εναν παικτη ο οποιος θα μπορουσε να παιξει με οτι αλλο οπλο ηθελε και απλος επελεξε το bolt action rifle, δεν ειναι sniper αυτο το πραγμα...

Link to comment
Share on other sites

Εδω τους ριχνεις απο αποσταση κατω των 20 μετρων και δεν ψοφανε.Δεν υπαρχει αγαπη για τους sniper στο game...... και σου λένε παίξε agressive και π@π@ριες.

Λάθος κάνεις, ρίξε ενα γύρο Hardcore και θα δείς το φως το αληθινό.

Εγω να σου πω την αλήθεια 90% HC παίζω πλέον, αποδίδω πολύ καλύτερα με όλα τα class έτσι.

Link to comment
Share on other sites

το παιχνιδι εχει 4 κλασεις...πρεπει να ειναι καπως balanced..υπαρχουν τα perks που μεεωνουν καπως το damage που δεχεσαι και ετσι δεν μπορουν να σκοτωσουν με μια σφαιρα στο σωμα..γι αυτο εχεις και το πιστολι ξερεις..κανενας sniper δεν πρεπει να τρεχει με τα bolt action για body shot kills..αμα θες παρε καραμπινα..αλλιως κατσε στην οροφη-βουνο κλπ και βαρα κεφαλια.

παντα θα υπαρχουν καποια unfair για καποιους παιχτες αλλα γινονται πιστευω για καλυτερο gameplay.

οι περισσοτεροι που συνανταω να παιζουν sniper συνηθως δεν κανουν τπτ παραπανω απο καμπινγκ..και να ηταν και καλοι σε αυτο... 4 ατομα σε μια ταρατσα απλα δεν προσφερουν συνηθως και πολλα στην ομαδα.. πιστευουν οτι ελεω δυνατων οπλων χωρις πολυ skill θα σκοτωνουν αβερτα με μια σφαιρα..αμ δε..

Link to comment
Share on other sites

κανενας sniper δεν πρεπει να τρεχει με τα bolt action για body shot kills..αμα θες παρε καραμπινα..αλλιως κατσε στην οροφη-βουνο κλπ και βαρα κεφαλια.

To "πρέπει" δεν ξέρω ποιός το καθορίζει. Το αν είναι αποδοτικό για τον παίκτη ή την ομάδα, το αφήνω στην κρίση του καθενός:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=SEbZzdecBiE]BF4 : 106 Recon KILLS / OBLITERATION 64 MAN - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.

Το πηρα και εγώ εχθες και το εβαλα, δεν θα πω κατι καινουριο απο αυτα που εχετε ηδη πει αλλα θα τα πω γιατι μου σπασαν τα νευρα.

Δεν εχω και κανα συστημα της προκοπης πλεον , τον phenom 965 και την 480 κλοκαρισμενη στα ρολογια της 580 και 8gb μνημης.

το beta δεν ετρεχε καλα και ειχε πολλα προβληματα και με ξενερωσε

Δεν ειχα σκοπο να το αγορασω καθολου γιατι εβλεπα και πολλα παραπονα στο διαδικτυο, οι servers του bf3 εχουν κοσμο , και λεω αντε παρατηστε με ρε να πληρωνω 100 για να γινω premium στην απατη.

Τελικα μου το εκανε δωρο η γυναικα μου (εκπληξη) , μεχρι και στην ιδια ελεγα οτι δεν θα το παρω , πολλα λεφτα, πολλα προβληματα, εξοδα, αστο μωρε και με λυπηθηκε τελικα

Το βαζω εχθες και στην αρχη γουσταρα γιατι τραβαει πολυ καλα στο μηχανημα μου, σχεδον νερο, δεν πεφτει κατω απο 45 στα ultra χωρις AA, με fov 90 και resolution scale 100% (μας εχουν πρηξει) και αναλυση 1080p , εχουν ριξει τα patch και ειχε και καλη αποκριση γενικα σε σχεση με το beta, ωραιο λεω, δεν τρελαθηκα να σας πω την αληθεια , προτιμω ακομα το battlefield 3 αλλα αφου το πηρα ετσι απο σποντα δεν εχω και παραπονο.

Και το online gameplay με ξενερωσε λιγο, εχω συνηθησει το 3 βεβαια, αλλα καποιες πιστες ειναι τελειως αδιαφορες, δεν ενδεικνυονται για "συμπλοκες" και αντρικες μαχες χαχαχ, για παιδακια ειναι μουχαχα

Αλλα ρε παιδια, ελεος. ΕΛΕΟΣ , ΕΛΕΟΣ,

Ολο κρασσαρει, με εχει κοψει σε πολλα παιχνιδια στη μεση, δεν γινονται αυτα

Ολα τα γνωστα μηνυματα που βλεπω οτι τραβανε ολοι, τσαμπα παιδευεσαι και στις πιστες με 2000 δεν ξερεις αν θα ολοκληρωσεις τελικα την πιστα χωρις τα crash

Στο 3 κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου, εχω ανοιχτους browser, μπαινοβγαινω με alt και tab, κανω αλλα πραγματα και το παιχνιδι δεν κρασαρε ποτε/

Εδω το κανω και τρελαινεται 2 στις 7 φορες.

Τι πραγματα ειναι αυτα ρε τους απατεωνες, ειναι δυνατον να βγαζουν τετοιο παιχνιδι, να μας εχουν κανει πλυση εγκεφαλου και να τραβαμε ολα αυτα? Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε ?

Τι ειναι αυτό το πράγμα?

Ας περιμεναν να το βγαλουν οταν ηταν ετοιμοι σε ολα, φανταζομαι δηλαδη οτι ειμαι και αχαριστος που τα λεω αυτα, φανταζομαι τι τραβηξατε οσοι το παιζατε πριν το patch.

Συγνωμη για το ξεσπασμα, αλλα συγχιστηκα και αμα συνεχιστει το κακο και σημερα που θα παιξω, θα παιζω 3 μεχρι να καταφερουν να το φτιαξουν. Πρωτα τα αρπάξανε και τωρα μας δουλευουν.

Ασε το αλλο που σε μερικα παιχνιδια ξαφνικα λαμπει η πιστα σαν για ενα δευτερολεπτο σαν defocus στην paracel storm τυχαια.

Τι ειναι αυτα τα πραγματα ωρε?

Ευχαριστω , γεια σας.

Link to comment
Share on other sites

To "πρέπει" δεν ξέρω ποιός το καθορίζει. Το αν είναι αποδοτικό για τον παίκτη ή την ομάδα, το αφήνω στην κρίση του καθενός:

ναι οκ ο καθενας παιζει οπως γουσταρει..απλα λεω οτι δεν ειναι δουλεια του recon σαν class να πουσαρει..

και ενταξει αυτο με τα βιντεο πραγματικα δεν μου λεει τπτ..100 kills με σνιπερ 100 kills με το ενα με το αλλο...

εχω κανει και 40-0 με το AA και η υπολοιποι ομαδα δεν εκλανε τπτ..τι να λεει...

το παιχνιδι ειναι ομαδικο...τερμα...αμα δεν παιζει καλα η ομαδα και 200 Kill να κανει καποιος παλι θα χασουν...

οταν υπαρχει σωστη ομαδα που δεν παιζει για το προσωπικο σκορ μονο τοτε ολα πανε καλα..

βεβαια ο καθενας το απολαμβανει διαφορετικα το παιχνιδι και δεν εχω κανενα προβλημα..απλα την αποψη μου λεω.

γεια σας παιδια.

Το πηρα και εγώ εχθες και το εβαλα, δεν θα πω κατι καινουριο απο αυτα που εχετε ηδη πει αλλα θα τα πω γιατι μου σπασαν τα νευρα.

Δεν εχω και κανα συστημα της προκοπης πλεον , τον phenom 965 και την 480 κλοκαρισμενη στα ρολογια της 580 και 8gb μνημης.

το beta δεν ετρεχε καλα και ειχε πολλα προβληματα και με ξενερωσε

Δεν ειχα σκοπο να το αγορασω καθολου γιατι εβλεπα και πολλα παραπονα στο διαδικτυο, οι servers του bf3 εχουν κοσμο , και λεω αντε παρατηστε με ρε να πληρωνω 100 για να γινω premium στην απατη.

Τελικα μου το εκανε δωρο η γυναικα μου (εκπληξη) , μεχρι και στην ιδια ελεγα οτι δεν θα το παρω , πολλα λεφτα, πολλα προβληματα, εξοδα, αστο μωρε και με λυπηθηκε τελικα

Το βαζω εχθες και στην αρχη γουσταρα γιατι τραβαει πολυ καλα στο μηχανημα μου, σχεδον νερο, δεν πεφτει κατω απο 45 στα ultra χωρις AA, με fov 90 και resolution scale 100% (μας εχουν πρηξει) και αναλυση 1080p , εχουν ριξει τα patch και ειχε και καλη αποκριση γενικα σε σχεση με το beta, ωραιο λεω, δεν τρελαθηκα να σας πω την αληθεια , προτιμω ακομα το battlefield 3 αλλα αφου το πηρα ετσι απο σποντα δεν εχω και παραπονο.

Και το online gameplay με ξενερωσε λιγο, εχω συνηθησει το 3 βεβαια, αλλα καποιες πιστες ειναι τελειως αδιαφορες, δεν ενδεικνυονται για "συμπλοκες" και αντρικες μαχες χαχαχ, για παιδακια ειναι μουχαχα

Αλλα ρε παιδια, ελεος. ΕΛΕΟΣ , ΕΛΕΟΣ,

Ολο κρασσαρει, με εχει κοψει σε πολλα παιχνιδια στη μεση, δεν γινονται αυτα

Ολα τα γνωστα μηνυματα που βλεπω οτι τραβανε ολοι, τσαμπα παιδευεσαι και στις πιστες με 2000 δεν ξερεις αν θα ολοκληρωσεις τελικα την πιστα χωρις τα crash

Στο 3 κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου, εχω ανοιχτους browser, μπαινοβγαινω με alt και tab, κανω αλλα πραγματα και το παιχνιδι δεν κρασαρε ποτε/

Εδω το κανω και τρελαινεται 2 στις 7 φορες.

Τι πραγματα ειναι αυτα ρε τους απατεωνες, ειναι δυνατον να βγαζουν τετοιο παιχνιδι, να μας εχουν κανει πλυση εγκεφαλου και να τραβαμε ολα αυτα? Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε ?

Τι ειναι αυτό το πράγμα?

Ας περιμεναν να το βγαλουν οταν ηταν ετοιμοι σε ολα, φανταζομαι δηλαδη οτι ειμαι και αχαριστος που τα λεω αυτα, φανταζομαι τι τραβηξατε οσοι το παιζατε πριν το patch.

Συγνωμη για το ξεσπασμα, αλλα συγχιστηκα και αμα συνεχιστει το κακο και σημερα που θα παιξω, θα παιζω 3 μεχρι να καταφερουν να το φτιαξουν. Πρωτα τα αρπάξανε και τωρα μας δουλευουν.

Ασε το αλλο που σε μερικα παιχνιδια ξαφνικα λαμπει η πιστα σαν για ενα δευτερολεπτο σαν defocus στην paracel storm τυχαια.

Τι ειναι αυτα τα πραγματα ωρε?

Ευχαριστω , γεια σας.

ριξε την καρτα σου στα default..δεν ανταποκρινεται πολυ καλα το παιχνιδι σε κλοκαρισμενες καρτες προς το παρων..επισης αν δεν εχεις βαλει ηδη να βαλεις τους τελευταιους beta drivers..και να αποφευγεις την siege of shangai...τουλαχιστον εμενα μονο εκει κολλαει πλεον

υγ:ριξε και λιγο τα settings σου..45 frames δεν το λες και καλα..

και ναι το παιχνιδι ειναι ακομα beta δυστυχως...:suicide:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια.

Το πηρα και εγώ εχθες και το εβαλα, δεν θα πω κατι καινουριο απο αυτα που εχετε ηδη πει αλλα θα τα πω γιατι μου σπασαν τα νευρα.

Δεν εχω και κανα συστημα της προκοπης πλεον , τον phenom 965 και την 480 κλοκαρισμενη στα ρολογια της 580 και 8gb μνημης.

το beta δεν ετρεχε καλα και ειχε πολλα προβληματα και με ξενερωσε

Δεν ειχα σκοπο να το αγορασω καθολου γιατι εβλεπα και πολλα παραπονα στο διαδικτυο, οι servers του bf3 εχουν κοσμο , και λεω αντε παρατηστε με ρε να πληρωνω 100 για να γινω premium στην απατη.

Τελικα μου το εκανε δωρο η γυναικα μου (εκπληξη) , μεχρι και στην ιδια ελεγα οτι δεν θα το παρω , πολλα λεφτα, πολλα προβληματα, εξοδα, αστο μωρε και με λυπηθηκε τελικα

Το βαζω εχθες και στην αρχη γουσταρα γιατι τραβαει πολυ καλα στο μηχανημα μου, σχεδον νερο, δεν πεφτει κατω απο 45 στα ultra χωρις AA, με fov 90 και resolution scale 100% (μας εχουν πρηξει) και αναλυση 1080p , εχουν ριξει τα patch και ειχε και καλη αποκριση γενικα σε σχεση με το beta, ωραιο λεω, δεν τρελαθηκα να σας πω την αληθεια , προτιμω ακομα το battlefield 3 αλλα αφου το πηρα ετσι απο σποντα δεν εχω και παραπονο.

Και το online gameplay με ξενερωσε λιγο, εχω συνηθησει το 3 βεβαια, αλλα καποιες πιστες ειναι τελειως αδιαφορες, δεν ενδεικνυονται για "συμπλοκες" και αντρικες μαχες χαχαχ, για παιδακια ειναι μουχαχα

Αλλα ρε παιδια, ελεος. ΕΛΕΟΣ , ΕΛΕΟΣ,

Ολο κρασσαρει, με εχει κοψει σε πολλα παιχνιδια στη μεση, δεν γινονται αυτα

Ολα τα γνωστα μηνυματα που βλεπω οτι τραβανε ολοι, τσαμπα παιδευεσαι και στις πιστες με 2000 δεν ξερεις αν θα ολοκληρωσεις τελικα την πιστα χωρις τα crash

Στο 3 κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου, εχω ανοιχτους browser, μπαινοβγαινω με alt και tab, κανω αλλα πραγματα και το παιχνιδι δεν κρασαρε ποτε/

Εδω το κανω και τρελαινεται 2 στις 7 φορες.

Τι πραγματα ειναι αυτα ρε τους απατεωνες, ειναι δυνατον να βγαζουν τετοιο παιχνιδι, να μας εχουν κανει πλυση εγκεφαλου και να τραβαμε ολα αυτα? Τι ειναι αυτο το πραγμα ρε ?

Τι ειναι αυτό το πράγμα?

Ας περιμεναν να το βγαλουν οταν ηταν ετοιμοι σε ολα, φανταζομαι δηλαδη οτι ειμαι και αχαριστος που τα λεω αυτα, φανταζομαι τι τραβηξατε οσοι το παιζατε πριν το patch.

Συγνωμη για το ξεσπασμα, αλλα συγχιστηκα και αμα συνεχιστει το κακο και σημερα που θα παιξω, θα παιζω 3 μεχρι να καταφερουν να το φτιαξουν. Πρωτα τα αρπάξανε και τωρα μας δουλευουν.

Ασε το αλλο που σε μερικα παιχνιδια ξαφνικα λαμπει η πιστα σαν για ενα δευτερολεπτο σαν defocus στην paracel storm τυχαια.

Τι ειναι αυτα τα πραγματα ωρε?

Ευχαριστω , γεια σας.

αργησες φιλε κωστα αλλα τα καταφερες τελικα!! welcome to the club !! :agree:!!

υγ

βαλε στη καβαντζα κανα σετακι χαπακια για το στομαχι !! αχρειαστα να ειναι!!

:p

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

Dec 3 PC Game Update Notes

-Removed the blur effect on soldiers that appeared when Commanders were using EMP attacks

-Fixed the audio bug where audio sometimes randomly dropped out while playing on certain multiplayer maps (typically Golmud Railway and Hainan Resort)

-Fixed the "one-hit kill bug" where occasionally damage from a single bullet was applied multiple times

-Fixed a common crash that would occur when exiting from the Single Player Campaign to Main Menu

-Tweaked the network and computer performance screen to show proper values. Players can now test their computer and network connection and get recommendations if they need to adjust something to improve their gameplay experience

Η ιδέα μου είναι ή δεν βλέπω κάποια λύση για τα crash κατά την διάρκεια του παιχνιδιού??

Ο θεός βοηθός αν και κάτι από αυτά που θα φτιάξουν θα δημιουργήσει κάπου αλλού πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα μου είναι ή δεν βλέπω κάποια λύση για τα crash κατά την διάρκεια του παιχνιδιού??

Δεν τα γράφουν όλα πάντα. Εκτός αυτού, εγώ έχω να φάω crash εντός παιχνιδιού αρκετό καιρό. Εχθές έφαγε ένα "not responding" αλλά ήταν ανώδυνο αφού έγινε όταν είχα ήδη πατήσει το Quit. Οπότε δεν ξέρω αν είναι γενικό ή ειδικό το crash.

Link to comment
Share on other sites

ναι θα ομολογησω οτι και εγω εχω να φαω καιρο crash και ειδικα μετα τους τελευταιους drivers τους 331.93 !!

οι προηγουμενοι με ειχαν ψοφισει στα crash εκτος και αν ειναι αυτο συμπτωση!!

επισης να αναφερω οτι εκανα unistall με τον display driver unistaller 9.7.1 εκδοση και εγκαταστησα μονο drivers-ηχο και τα physx τιποτα αλλο!!

Link to comment
Share on other sites

mondler ειπε

ριξε την καρτα σου στα default..δεν ανταποκρινεται πολυ καλα το παιχνιδι σε κλοκαρισμενες καρτες προς το παρων..επισης αν δεν εχεις βαλει ηδη να βαλεις τους τελευταιους beta drivers..και να αποφευγεις την siege of shangai...τουλαχιστον εμενα μονο εκει κολλαει πλεον

υγ:ριξε και λιγο τα settings σου..45 frames δεν το λες και καλα.

Το παιχνιδι μου τρεχει με 60 την περισσοτερη ωρα, 45 ειναι σε πολυ intensive σημεια τα χαμηλοτερα fps και χωρις να ενοχλει στην αποκριση.

Το ιδιο γινεται σε καποιες πιστες και στο 3 στο συστημα μου ανεξαρτητως settings , και στα medium να το βαλω

Μαλλον θα ειναι θεμα του επεξεργαστη που εχει τα χρονακια του.

Ομως επειδη διαβαζω τα φορουμ και σε καλυτερους επεξεργαστες και καρτες δεν λειπουν τετοια μικροdrops, που αμα οπως ειπα δεν επηρεαζουν το flow του game για εμενα ειναι λογικα και αποδεκτα.

Δεν εχω σκοπο να ξοδεψω μια περιουσια και να κανω sli η crossfire αυτον τον καιρο για να κερδισω τα χαμενα fps που οπως ξαναειπα, με τον τροπο που γινεται το φαινομενο δεν με επηρεαζουν.

Μια χαρα τρεχει το παιχνιδι.

Οποτε με αυτη τη λογικη το βαζω στα ultra, τωρα αμα το εβαζα στα ultra και επεφτα κατω απο 30 και μαλιστα με σφορδο οπτικο αποτελεσμα και αποτελεσμα αποκρισης, θα την εκανα την αναβαθμιση.

Τωρα αμα πρεπει να ριξω τα ρολογια της καρτας για το battlefield 4 σιγα μην τα ριξω γι αυτο η φτιαχνω προφιλ γι αυτο. ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

και στο quit γινεται το not responding ακομα πιο εντονα.

Εγω λεω να το φτιαξουν και να τρεχει σωστα, εχω δικιο το ξερω.

Τελος παντων, καλως βρηκα τους φιλους και καλα kills σε ολους.

Ασε που απο του χρονου μολις παρω το ps4 το παραταω τελειως το pc gaming. οσο βγαλει αυτο που εχω.

Με λυπη μου αλλα μετα απο τοσα χρονια κουραστηκα να αναβαθμιζω hardware για παιχνιδια και να ανακατευομαι με ρυθμισεις.

Το pc θα κρατησει τον επαγγελματικο χαρακτηρα του απο το 2014 και μετα που με υπερκαλυπτει χωρις καμμια αναβαθμιση στις δουλειες γραφειου και την παραγωγή και επεξεργασια μουσικης και οτιδηποτε αλλαξει θα ειναι επειδη τα φτυσε

Θα πουλησω και το ps3 και απο εδω και μπρος μονο κονσολακιας.

Αντιο pc gaming, αντιο αναβαθμισεις , λυσε βγαλε δειξε, αλλαζε drivers και τετοια. Μεγαλωσα και οι αναγκες αλλαξαν, ωριμασα λολ

Αυτες τις σκεψεις μοιραζομαι μαζι σας.

Παλι χαιρετω!!!!!

:suicide:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα γράφουν όλα πάντα. Εκτός αυτού, εγώ έχω να φάω crash εντός παιχνιδιού αρκετό καιρό. Εχθές έφαγε ένα "not responding" αλλά ήταν ανώδυνο αφού έγινε όταν είχα ήδη πατήσει το Quit. Οπότε δεν ξέρω αν είναι γενικό ή ειδικό το crash.

Μακάρι να γίνει τίποτα με τα crash

Εγώ με την παρέα μου όταν παίζουμε τρώμε αρκετά crash πάντως..χτες και προχτές είχαμε καμιά 8αρια, μέχρι και server crash για το κερασάκι στην τούρτα. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

...το παιχνιδι ειναι ομαδικο...τερμα...αμα δεν παιζει καλα η ομαδα και 200 Kill να κανει καποιος παλι θα χασουν...

οταν υπαρχει σωστη ομαδα που δεν παιζει για το προσωπικο σκορ μονο τοτε ολα πανε καλα..

...

Οφείλω να ομολογήσω ότι τα καλύτερα παιχνίδια τα έχω βιώσει με καλή random ομάδα που ήξερε τι έκανε με αποτέλεσμα να περιορίζεται κάπως η ασχετοσύνη μου...

Ήμουν team player και πάντα φρόντιζα να βοηθάω... καλός ή κακός το BF4 είναι το πρώτο μου online shooting game και μπορώ να πω ότι το απολαμβάνω αν εξαιρέσεις τα όποια προβλήματα έχει σαν game, αυτό όμως που πραγματικά μ' έχει ξενερώσει αφάνταστα είναι οι ίδιοι οι παίχτες...

Έχω βαρεθεί να σκοτώνομαι από βλαμμένα που παίρνουν κάποιο όχημα, (ειδικά τζιπ, γουρούνες κλπ.) να ανεβαίνω σαν συνεπιβάτης και αντί να κοιτάνε να κάνουμε το καλύτερο δυνατό να βρίσκουν ένα τοίχο και να πέφτουν πάνω και BOOM πάρε τον κάτω γιατί δεν μύρισα τα νύχια μου ότι θα την κοπανήσει...

Δεν μπορώ να μετρήσω πόσες φορές κάνοντας capture μια σημαία ή απλά είσαι σ' ένα σημείο που το υπερασπίζεσαι υπάρχει και κάποιος άλλος όπου θεωρείς ότι φυλάει τα Νότα σου και ενώ επικεντρώνομαι στην δική μου πλευρά να έρχεται ο άλλος με το μαχαίρι και Χρατς πάρε τον κάτω μιας και το άλλο παλικάρι, αυτός με τα Νότα ντε, να την έχει κάνει στο δευτερόλεπτο...

Έτσι αποφάσισα ότι είναι καλύτερα να είμαι λίγο παραπάνω "παρτάκιας" όπου σαφώς σε συνδυασμό με την ασχετοσύνη μου να μην κάνω καλά σκορ αλλά σίγουρα το διασκεδάζω πολύ περισσότερο...

Καταλαβαίνω ότι μπορεί να με θεωρείτε υπερβολικό αλλά καλός ή κακός αυτός είναι ο τρόπος σκέψης μου...

Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να ομολογήσω ότι τα καλύτερα παιχνίδια τα έχω βιώσει με καλή random ομάδα που ήξερε τι έκανε με αποτέλεσμα να περιορίζεται κάπως η ασχετοσύνη μου...

Ήμουν team player και πάντα φρόντιζα να βοηθάω... καλός ή κακός το BF4 είναι το πρώτο μου online shooting game και μπορώ να πω ότι το απολαμβάνω αν εξαιρέσεις τα όποια προβλήματα έχει σαν game, αυτό όμως που πραγματικά μ' έχει ξενερώσει αφάνταστα είναι οι ίδιοι οι παίχτες...

Έχω βαρεθεί να σκοτώνομαι από βλαμμένα που παίρνουν κάποιο όχημα, (ειδικά τζιπ, γουρούνες κλπ.) να ανεβαίνω σαν συνεπιβάτης και αντί να κοιτάνε να κάνουμε το καλύτερο δυνατό να βρίσκουν ένα τοίχο και να πέφτουν πάνω και BOOM πάρε τον κάτω γιατί δεν μύρισα τα νύχια μου ότι θα την κοπανήσει...

Δεν μπορώ να μετρήσω πόσες φορές κάνοντας capture μια σημαία ή απλά είσαι σ' ένα σημείο που το υπερασπίζεσαι υπάρχει και κάποιος άλλος όπου θεωρείς ότι φυλάει τα Νότα σου και ενώ επικεντρώνομαι στην δική μου πλευρά να έρχεται ο άλλος με το μαχαίρι και Χρατς πάρε τον κάτω μιας και το άλλο παλικάρι, αυτός με τα Νότα ντε, να την έχει κάνει στο δευτερόλεπτο...

Έτσι αποφάσισα ότι είναι καλύτερα να είμαι λίγο παραπάνω "παρτάκιας" όπου σαφώς σε συνδυασμό με την ασχετοσύνη μου να μην κάνω καλά σκορ αλλά σίγουρα το διασκεδάζω πολύ περισσότερο...

Καταλαβαίνω ότι μπορεί να με θεωρείτε υπερβολικό αλλά καλός ή κακός αυτός είναι ο τρόπος σκέψης μου...

Το παιχνίδι θα το διασκεδάσεις πραγματικά όταν θα το παίξεις με φίλους και θα είσαι μαζί με παρέα ώστε να συνεννοήσε και να παίζεις πραγματικά ομαδικά.

Βρες κάποιον από ακόμα και από εδώ μέσα αν δεν υπάρχει κάποιος φίλος σου με BF4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.