Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αυτό μπορεί να δημοσιεύτηκε 12/12, αλλά είναι παλιό (έχει μπει κι εδώ) και νομίζω έχει ήδη διορθωθεί.

οχι αν το δεις ειναι αλλο νεο βιντεο, μην σε μπερδευει που το κανει στο ιδιο σημειο και κανει τα ιδια πραγματα, αυτος τρεχει και cpu stretch utility παραλληλα και παρουσιαζει το ποσο επηρεαζει η cpu το hit detection.

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Ενας συμφορητης ειχε γραψει σε προηγουμενες σελίδες (που δεν βρήκα) πως εμφανιζουμε μεσω console fps θερμοκρασιες (νομίζω) κτλπ.

Και που τα περναμε για να φαίνονται μονιμα.

Παρακληση αμα μπορει να ξαναποσταρει η να μου πει καποιος την σελιδα.

Ευχαριστώ

All you need to do is add the line PerfOverlay.DrawFps 1 to "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4\user.cfg" (if the file doesn't exist, create it) and you've got permanent FPS counter in-game.

btw Υπαρχει κανεις που να βγαζει λιγοτερα fps με το x86.exe ή να ειναι εστω χειροτερα απο αποψη σταθεροτητας ? Μου φαινεται την υποστηριξη για 64bit απλα την βαλανε για να εχουνε να λενε οτι την βαλανε :fist:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο?

Αφού δε το έχεις και δε πρόκειται να το πάρεις άμεσα το παίγνιο, γιατί μας τρολλάρεις? :hehe:

Ότι και να πούμε τώρα, την άλλη βδομάδα όλο και κανένα patch που θα τα κάνει άνω κάτω θα βγεί, την παρ άλλη τα ίδια πάλι κοκ...

Άμα το πάρεις απόφαση πες το 1 μέρα πριν το πολύ, αλλιώς δεν μετράν οι απόψεις μας. :p

On a side note, το x86 δοκιμάζω εδώ και 10 μέρες, μια χαρά το βλέπω.

Βέβαια με τοσες αλλαγές δεν ξέρω αν όντως πάει καλύτερα απο το 64 αλλά τώρα που το λέμε θα δοκιμάσω να παίξω μονο με 64 το ΣΚ.

Link to comment
Share on other sites

btw Υπαρχει κανεις που να βγαζει λιγοτερα fps με το x86.exe ή να ειναι εστω χειροτερα απο αποψη σταθεροτητας ? Μου φαινεται την υποστηριξη για 64bit απλα την βαλανε για να εχουνε να λενε οτι την βαλανε :fist:

Έβαλα προχθές να παίξω με x86 (σε borderless) στο σάπιο συστημά μου κι έχω καλύτερα fps σε medium settings (με όλα τα φίλτρα off..), απ ότι σε x64 όλα low...

Το μόνο που παρατήρησα είναι περισσότερα spikes, ειδικά στην Paracel Storm και στην Flood Zone πως λέγεται...

Crash δεν έχω φάει εδώ και καιρό βέβαια!Δεν παίζω πάνω από τρία map στη σειρά βέβαια... :p

Έγινε επεξεργασία από zampONakiaskiou
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το είχες κάνει Track ;

Εγώ το είχα κάνει. Μπορεί να έχει φάει κόλλημα και να μη το κάνει unTrack κι ας το ολοκλήρωσες. Πάντως και το battlelog μου το δείχνει αριστερά τελειωμένο, ενώ δεξιά στα requirements, δείχνει ότι δεν τα έχω κάνει.

Link to comment
Share on other sites

20 kills με το heli αλλά έχει 100 αστέρια...;;; :confused:

43 kills σύνολο;;;

157% accuracy....;;;

Τι κάνει αυτός...;

Vehicles and Unlocks - kib58 - Battlelog / Battlefield 4

μηπως εχει χασει κανα δαχτυλο (δεικτη) http://i1.ytimg.com/vi/td-ekXAk8UY/hqdefault.jpg το παιδι και το κατηγορατε τσαμπα?ρε ντροπη σας ρε λιγη αθρωπια

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.