Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

^^ αυτο.

το netcode δεν εχει αλλαξει απο το 3, απλα το ηδη προβληματικο netcode, συν καποιες αλλες αλλαγες που εκαναν και καποια bug που προεκυψαν κανουν το "προβλημα" αρκετα πιο αισθητο.

Τι δεν καταλαβαίνω στο 3:16 που τον χτυπάνε και δε χάνει health...??? :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαίνω στο 3:16 που τον χτυπάνε και δε χάνει health...??? :hmm:

Προφανως εχουν μπει σε δικο τους σερβερ και εχουν βαλει το damage 0 για τις αναγκες του βιντεο, για να γινει πιο εμφανες πως δουλευει τωρα το suppression.

Link to comment
Share on other sites

Billy-D_Approves.gif

Btw εγω με cyta ειμαι πολυ ικανοποιημενος και απο τα ping και απο τις τιμες !

Βγαζω 850 kb/s καθαρα στο κατεβασμα με 8αρα(αυτο ελειπε κιολας με το attenuation που εχω) ενω οι καραγκιοζηδες στον ΟΤΕ με συγχρονιζανε στα 6 και στα 7 παρολο που πληρωνα 24mbps ! γερμανια-αγγλια εχω τα ιδια ping που ειχα και πριν ( δοκιμασα με fastpath και τους 2 ISP εννοειται ) ρωσσια αντι για 130 βγαζω 160 τωρα αλλα και στις 2 περιπτωσεις μονο το rohos ητανε playable με τοσο lag :p

Σε ενα server που επαιξα χθες insurgency ειχα 46 ping ! 20ms πιο κατω σε συγκριση με τον ΟΤΕτζη τον [MENTION=17939]BigBOSS[/MENTION], αν θυμαμαι καλα ητανε στημενος στην πολωνια, η πιο κραχτη διαφορα ητανε μια φορα που επαιξα l4d2 σε βουλγαρικο server, CYTA 60ms πΟΤΕ 120 :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Billy-D_Approves.gif

Btw εγω με cyta ειμαι πολυ ικανοποιημενος και απο τα ping και απο τις τιμες !

Βγαζω 850 kb/s καθαρα στο κατεβασμα με 8αρα(αυτο ελειπε κιολας με το attenuation που εχω) ενω οι καραγκιοζηδες στον ΟΤΕ με συγχρονιζανε στα 6 και στα 7 παρολο που πληρωνα 24mbps ! γερμανια-αγγλια εχω τα ιδια ping που ειχα και πριν ( δοκιμασα με fastpath και τους 2 ISP εννοειται ) ρωσσια αντι για 130 βγαζω 160 τωρα αλλα και στις 2 περιπτωσεις μονο το rohos ητανε playable με τοσο lag :p

Σε ενα server που επαιξα χθες insurgency ειχα 46 ping ! 20ms πιο κατω σε συγκριση με τον ΟΤΕτζη τον [MENTION=17939]BigBOSS[/MENTION], αν θυμαμαι καλα ητανε στημενος στην πολωνια, η πιο κραχτη διαφορα ητανε μια φορα που επαιξα l4d2 σε βουλγαρικο server, CYTA 60ms πΟΤΕ 120 :suicide:

ωπα αμα ειναι να εχω τα ιδια πινγκ με οτε σε αλλη εταιρεια και με λιγοτερα λεφτα φεγω αυριο το πρωι.κανας αλλος ικανοποιημενος με βφ4 με σιτα υπαρχει εδω μεσα?

Link to comment
Share on other sites

οπατις, αγγλια ητανε ο server τελικα !!

proof :

-> http://cloud-2.steampowered.com/ugc/505827470284183743/5CF1937E48D960D425B427D6CE15DBF0C4B5656F/

-> #1 United Insurgency Players SUSTAINED COMBAT [uip.gameme.com] [ins] Insurgency

σε γερμανια τις προαλλες μου εκατσε 10ms κατω απο πOTE !!

-> http://cloud-2.steampowered.com/ugc/505827470284394435/918307F8FDB17C0079102C3621B96093A0A00E80/

-> #1 just. MORTAL MAYHEM [FFoff.100FPS] | Bratwurstgloeckle.net [ins] Insurgency

ro2 σε UK παιζει ενα μικρο fluctuation αλλα και παλι, ποιος πληρωνει +240 ευρω τον χρονο για να εχει 10ms λιγοτερα ? :p

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/505827470284495997/4548C2587D352E63D97A6C1240815753580605E9/

http://cloud-3.steampowered.com/ugc/487812768455252696/33397161C2C3E2B727421FA9E737483769626243/

μπαγκφιλντ δεν εκω καρντια μου - δυσκολοι καιροι για ψυχοφαρμακα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο pc της υπογραφης εχει 1-2 βδομαδες μου το βγαζει συνεχεια στο 3λεπτο και μου σπαει τα νευρα..

εχω αλλαξει drivers δεν εχω κανει oc την καρτα παρ ολα αυτα συνεχιζει...

καμια ιδεα? Το εχει κανενας αλλος αυτο το προβλημα??

post-9203-1416078035,544_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο pc της υπογραφης εχει 1-2 βδομαδες μου το βγαζει συνεχεια στο 3λεπτο και μου σπαει τα νευρα..

εχω αλλαξει drivers δεν εχω κανει oc την καρτα παρ ολα αυτα συνεχιζει...

καμια ιδεα? Το εχει κανενας αλλος αυτο το προβλημα??

[ATTACH]60074[/ATTACH]

το ειχα παθει εγω!δυστηχως το ελυσα μονο με format!παντως ειχα δοκιμασει και πληρεις απεγκατασταση drivers καρτας γραφικων αλλα δεν....

Link to comment
Share on other sites

τελικα χωρις τους drivers παιζει μια χαρα...

Αντε βγαλε ακρη τωρα

οσο για το backround κατα το game παταω που και που alt-tab το χαζευω και ξαναπαιζω..

bf4 ε... πονηρουληδες.. :p

Link to comment
Share on other sites

60-80 Minimum HOL, Αθήνα Βόρεια προάστεια.

Όσο για το παιχνίδι μου άρεσε που μπήκαν πολλές περισσότερες επιλόγες αλλά σιχάθηκα κάποια πράγματα όπως counterknife/RPG σε heli δεν το κάνει θράψαλα/και ναι θα το πω...zeroing με range finder... δηλαδή τι στο 3 είχαμε αναπτύξει ολόκληρη τέχνη να ρίχνουμε βολές που δεν ήταν κάν στο περίγραμα της διόπτρας ο στόχος και τώρα ήρθε το 4 να μας τα καταργήσει όλα??:p

Επίσης ενώ το commander mode μου αρέσει το UAV με ενοχλεί ξανά. Η μηχανή του τρια ένανε το spotting system πολύ πιο εύκολο από αυτό του 2 (στην ουσία σπαμάρεις το Q μέσα στους θάμνους και κτήρια και σου πετάει τον καμπέρη). Ενώ το spotting system είναι ένα feature που πορταρίστηκε και δεν άλλαξε το UAV μπήκε στο παιχνίδι κάνοντας πλέον την φυσική παρατηρητικότητα δευτερεύων εργαλείο...

Αυτά απο μένα από το θέμα γκρίνια...από το θέμα αγάπη είναι πάρα πολλά νέα πράγματ που ήδη λατρεύω κάνοντας την εμπειρία overall προς το (+).

Ένα mention που θέλω να δώσω φόρο τιμής είναι τα location based Leaderboards. Ενώ buggάρουν και δεν υπάρχει τρελή συμμετοχή στην Ελλάδα μου αρέσει πάρα πολύ σαν χαβαλέζικο feature να τσεκάρεις ποιος πχ είναι ο καλύτερος sniper της Θεσσαλονίκης/anti tank Αθήνας κλπ.

Ελπίζω να σας δω στο πεδίο μάχης πρωτού κανα γερμανάκι με κονέ στην GGC με κάνει και σε αυτό το game ban επειδή έφαγε το ξύλο της αρκούδας :p:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.