Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Σε iPhone δεν υπάρχει, ενώ αντίθετα σε iPad και Android Tablet που έχω δοκιμάσει παίζουν κανονικά, όπως και το Commander app.

Οχι, μιλαω για smartphones. Σε tablet ξερω οτι λειτουργει. Σε smartphone εχω εικονα live απο τον αγωνα? Δεν μπορω να βρω καποια επιλογη. Μονο για loadout μου βγαζει

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής εγω δεν έχω κάποιο θέμα ούτε με σύνδεση ούτε γενικα κάποιο παράπονο μόνο οτι σχεδόν όλοι οι admin είναι Γερμανοί..και οτι δεν διαχωρίζει λίγο τις κλασεις πχ είμαι lvl5 και τρέχω να σκότωσε lvl30/40/50 δεν είναι και οτι ποιο εύκολο.θα ήθελα να υπήρχαν ranked match για νουμπαδες τουλάχιστον μέχρι lvl 10 να έχεις ξεκλειδώσει κανά καλο όπλο!!!

Επίσης παντα επιλέγω το μικρότερο ping και το δυνατότερη σήμα

Wind 24 έχω με το ZTE και μηχάνημα με 2500k και 780

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει ενα περιεργο χτες και σημερα: μετα απο καμια ωρα παιχνιδιου, αρχιζει και κανει σπασιματα, πεφτει το frame rate, δουλευει ο δισκος πολυ και βλεπω οτι εχει φαει ολη τη μνημη (16gb).

Διαβασα οτι το εχουν κι αλλοι. Μετα απο ρεσταρτ διορθωνεται αλλα ειναι σπαστικο.

Το εχει παθει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Battlepacks μηπως?

Προβλημα : Εμενα γιατι μου λεει συνεχεια Το στοιχειο bf4 σταματησε να λειτουργει?

Βεβαι παω να δω Video memory usage και λεει 1980MB/2048 λετε να φταει αυτο? Ποτε θα ερθουν Asus r9 290x DC2.... να τελειωνουμε...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής εγω δεν έχω κάποιο θέμα ούτε με σύνδεση ούτε γενικα κάποιο παράπονο μόνο οτι σχεδόν όλοι οι admin είναι Γερμανοί..και οτι δεν διαχωρίζει λίγο τις κλασεις πχ είμαι lvl5 και τρέχω να σκότωσε lvl30/40/50 δεν είναι και οτι ποιο εύκολο.θα ήθελα να υπήρχαν ranked match για νουμπαδες τουλάχιστον μέχρι lvl 10 να έχεις ξεκλειδώσει κανά καλο όπλο!!!

Επίσης παντα επιλέγω το μικρότερο ping και το δυνατότερη σήμα

Wind 24 έχω με το ZTE και μηχάνημα με 2500k και 780

Κατ'εμέ το παιχνίδι είναι ΠΟΛΥ πιο ισορροπημένο (μεταξύ noob-αδων και υψηλών level) σε hardcore mode. Έχοντας αγανακτίσει, μια φορά δοκίμασα σε hardcore και από τότε ΔΕΝ ξαναγύρισα σε normal mode (και για να τρολλ-άρω λίγο, θα έλεγα πώς το normal είναι για.... τα κορίτσιααααα!! :inlove: )

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει ενα περιεργο χτες και σημερα: μετα απο καμια ωρα παιχνιδιου, αρχιζει και κανει σπασιματα, πεφτει το frame rate, δουλευει ο δισκος πολυ και βλεπω οτι εχει φαει ολη τη μνημη (16gb).

Διαβασα οτι το εχουν κι αλλοι. Μετα απο ρεσταρτ διορθωνεται αλλα ειναι σπαστικο.

Το εχει παθει κανεις;

το έχω δει 3 φορες, σπασίματα και framedrops στα 15 FPS για λίγα sec μετά έρχεται μονο του στα ισα δεν κοίταξα ram και οτιδήποτε άλλο

και τις 3 φορες το έκανε στο Hainan resort όταν έπεφτε το μισό ξενοδοχείο τις 2 φορες δεν το έβλεπα ότι έπεφτε ήμουν σε άλλο σημείο της πίστας μονο ακουγόταν ο ήχος αλλα τα frames έπεσαν

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε αρχισε να θεωρεται οτι χρειαζεται περισσοτερο skill σε ενα arcade shooter να κανεις kill με 60hp αντι για 100 ακομα να το καταλαβω, μαθετε μπαλιτσα στον αρχοντα μερικοι ( και λιγο στοχο :p )

Το βιντεο με τον locklear απο την αλλη ητανε απλα ξενερωτο, αμα βγαζει αυτος (λογω fail hitreg) 40% accuracy με το sniper τοτε τι να πουμε και εμεις οι "θνητοι" που δεν πληρωνομαστε για να παιζουμε :S

Ερχεται titanfall σε 2 μηνες και οι αλλοι ακομα τον χα(λ)βα τους, το BF3 ειναι το μονο BF της συλλογης μου που δεν αγοραστηκε σε μορφη retail copy, αυτο εδω μαλλον δεν με βλεπω να το τιμαω ουτε σε σκετο "copy" απο pirate bay :hang2:

Link to comment
Share on other sites

Τα αγορια δηλαδη στο hardcore σημαδευοντας με sks στο ποδι παιρνουν kill και νομιζουν οτι μεγαλωνει ταυτοχρονα και το e-penis ? :p

Δεν ειμαι και υπερ του Q σπαμ να βλεπεις τριγωνα πανοραματος αλλα οχι οτι στο hard θελει και περισσοτερο skill γιατι θα σκισω το καλτσον μου.

Θα προτεινω ενα custom setup και ακουω γνωμες:

KILL CAM false

FRIENDLY FIRE true

USE 3D SPOTTING false

RELOAD FULL MAGS true

REGENERATIVE HEALTH false

USE MINIMAP SPOTTING true

ONLY SQUAD LEADER SPAWN true

Normal ολα τα υπολοιπα life,bullets etc

@GruntGR https://twitter.com/Kalmalyzer/status/185830528681910273 βρηκα κατι για την προηγουμενη συζητηση που ειχαμε...

Έγινε επεξεργασία από Orion2001
Link to comment
Share on other sites

Θα προτεινω ενα custom setup και ακουω γνωμες:

KILL CAM false

FRIENDLY FIRE true

USE 3D SPOTTING false

RELOAD FULL MAGS true

REGENERATIVE HEALTH false

USE MINIMAP SPOTTING true

ONLY SQUAD LEADER SPAWN true

Normal ολα τα υπολοιπα life,bullets etc

Αν είχε και καλύτερο sound engine,μαζί σου.

Τώρα και να ακούσεις βήματα,ψάχνεσαι αν είναι στο ίδιο επίπεδο με σένα ή σε καμια ταράτσα/υπόγα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Απο ποτε αρχισε να θεωρεται οτι χρειαζεται περισσοτερο skill σε ενα arcade shooter να κανεις kill με 60hp αντι για 100 ακομα να το καταλαβω
...αλλα οχι οτι στο hard θελει και περισσοτερο skill γιατι θα σκισω το καλτσον μου.

Για να κάνω το δικηγόρο του :devil:, δε λέει πουθενά για skill, μάλλον το αντίθετο υποστηρίζει :)

Επειδή ακριβώς, το skill μετράει λιγότερο, λέει ότι είναι πιό ισορροπημένο το παιχνίδι στο hardcore ειδικά μεταξύ διαφορετικών levels.

...ΠΟΛΥ πιο ισορροπημένο (μεταξύ noob-αδων και υψηλών level)...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη μικροτερο skill ceiling = καλυτερο balance

fak logic :fist:

btw για χιλιοστη φορα θα πω πως το level και οι ωρες παιχνιδιου δεν μαρτυρανε αυτοματα και το skill, ειδικα οταν κυκλοφορουν αναμεσα μας lvl100 noobs με 0.70 KD και 8% accuracy :p

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κατι μπηχτες.... πλακα κανω :laughing:

Δεν νομιζω οτι τα lvl μετρανε στο skill δεν μπορω να ακουω και μερικους ενω ειμαι 109 να μην λενε κατι

και μολις παω 110 αρχιζουν τα οργανα.... με οτι οπλο και να παιξω φταιω.

Link to comment
Share on other sites

Το hardcore ειναι πιο κοντα στη πραγματικοτητα και ναι αμα φας μα σφαιρα στο ποδι ειναι το ιδιο σχεδον σα να πεθανες, μη μου πεις οτι μπορεις μετα να σημαδεψεις και να σκοτωσεις...

Εγω ειδα τεραστια διαφορα με την αγορα της νεας οθονης συν οτι ξεcodiαστηκα:p και εμαθα σχετικα πως πρεπει να πυροβολαω. Οποτε απολαμβανω το παχνιδι πολυ καλυτερα.

Επισης ευχαριστω τον [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] για τη συμβουλη mousepad, ηταν πολυ σωστη ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.