Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Επίσης ενώ το commander mode μου αρέσει το UAV με ενοχλεί ξανά. Η μηχανή του τρια ένανε το spotting system πολύ πιο εύκολο από αυτό του 2 (στην ουσία σπαμάρεις το Q μέσα στους θάμνους και κτήρια και σου πετάει τον καμπέρη). Ενώ το spotting system είναι ένα feature που πορταρίστηκε και δεν άλλαξε το UAV μπήκε στο παιχνίδι κάνοντας πλέον την φυσική παρατηρητικότητα δευτερεύων εργαλείο...

Να προσθέσω το high value target και το ac130 που σπάνε μπάλες...

Γενικά όποιος ξέρει conquest servers με απενεργοποιημένο το commander mode ας δώσει link να μπαίνουν στους favorites σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

και το ac130

Οτι χειρότερο στο παιχνίδι...

Γενικά δεν ξέρω αν το κομαντεριλίκι προσφέρει κάτι στο παιχνίδι,έτσι όπως είναι τώρα.

Επίσης για μενα πρέπει και οι 2 ομάδες να έχουν κομάντερ αλλιώς αμα είναι ενας μόνος του είναι τελείως unbalanced...

Link to comment
Share on other sites

Στο 3 ζητούσαν όλοι commander και διαμαρτυρόντουσαν γιατί τον έβγαλαν ενώ τον είχε το 2... Τώρα, θέλετε να τον βγάλουν πάλι... :fie:

και το 2142 , μια χαρα ειναι αρκει να μπαινουν και οι δυο :shifty:

Έγινε επεξεργασία από MAKHS LIMENIKOS
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω το high value target και το ac130 που σπάνε μπάλες...

Γενικά όποιος ξέρει conquest servers με απενεργοποιημένο το commander mode ας δώσει link να μπαίνουν στους favorites σιγά σιγά.

Το high value target μεγαλη πατατα..μου εχει χαλασει πολλα games..(hide and seek Heli..κτλ)

Και ενα σημερινο με Cruise Missile :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_eWpDBT2MRo]Bf4 Ifv momments! - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Το high value target μεγαλη πατατα..μου εχει χαλασει πολλα games..(hide and seek Heli..κτλ)

Και ενα σημερινο με Cruise Missile :p

πρεπει να εισαι απο τους λιγους που ακουνε το hostile missile inbound και να κουνιουνται..μπραβο σου..:yes4:

οσο για τον commander το πιο σωστο ειναι να πρεπει υποχρεωτικα να ειναι και οι 2..για καλυτερο balance..

σε οσους δεν αρεσουν τα features του υπαρχουν και σερβερ χωρις commander..

και θα ηθελα να εχει και μεγαλυτερο reload timer στο scan uav..οπως επισης να καταλαβουν οσοι παιζουν commander οτι με το uav μπορεις να "ακυρωσεις" τον εχθρικο cruise..δεν ειναι μονο για unspot..:whistling

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως τα DLC τα βγάζουν με διαφορά 3-4 μηνών. Λόγω όμως των πολλών θεμάτων, είχε πει η ΕΑ πως θα παγώσει όλες τις αλλαγές μέχρι να διορθωθούν τα πάντα.

'Battlefield 4' Problems EA DICE Halts 'BF4' DLCs And Future Projects To Fix Bugs And Issues On PC, Xbox And PS4

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να φτιάξουν τα bug παρά να βγάλουν dlc . τι να το κάνεις το dlc αν δεν μπορείς να παίξεις απο τα directx error και τα DC

τελικα χωρις τους drivers παιζει μια χαρα...

Αντε βγαλε ακρη τωρα

οσο για το backround κατα το game παταω που και που alt-tab το χαζευω και ξαναπαιζω..

bf4 ε... πονηρουληδες.. :p

τώρα το έχω και εγώ το error ( άλλαξα κάρτα), πως το έλυσες τελικα;

Έγινε επεξεργασία από filthy_dwarf
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το Second Assault ποτε επιτελους θα βγει για Pc εχουμε καμια πληροφορηση εστω "κελαηδισμα"?

Σε πρωτη φαση πρεπει να ληξει αυτο:

Second Assault is available now as a timed exclusive for Xbox One users
που δε γνωριζω για ποσο χρονο ισχυει.

Δευτερον αυτο που ειπε @Wizard! και τριτον περιμενουμε και το patch για το mantle (ειπαν μεχρι τελος Γεναρη).

Μετα απο ολα αυτα θα βγει και το dlc.

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να φτιάξουν τα bug παρά να βγάλουν dlc . τι να το κάνεις το dlc αν δεν μπορείς να παίξεις απο τα directx error και τα DC

τώρα το έχω και εγώ το error ( άλλαξα κάρτα), πως το έλυσες τελικα;

απεγκατέστησα το catalist

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.