Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Δεν ξερω αν βοηθαει αυτο στις κοκκινες για την περιπτωση του Στεφανου αλλα στις πρασινες

υπαρχει μια εντολη power management mode καποτε το ειχα στο adaptive και μου εριχνε τα fps.

Link to comment
Share on other sites

κατεβάζω το bf4 σε μηχανάκι με 5870 και 8320 έτσι για την κ@υλ@ :p να παίξω στο 22 1680 * 1050 monitor να γίνει της πόπης

ωραία η φώτο με το barret αλλά τρίποδο ρε μεγάλε βάλε να είναι ακόμη ποιο μ@μ@τη

Link to comment
Share on other sites

κατεβάζω το bf4 σε μηχανάκι με 5870 και 8320 έτσι για την κ@υλ@ :p να παίξω στο 22 1680 * 1050 monitor να γίνει της πόπης

ωραία η φώτο με το barret αλλά τρίποδο ρε μεγάλε βάλε να είναι ακόμη ποιο μ@μ@τη

φωτογραφική είναι να βάλει τρίποδο¨? bipod είναι δύο έχει !!! χαχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

λέει ακριβώς αυτό που αναφέρω μέχρι και σήμερα ότι 280x και Mantle δεν δουλεύει σωστά αν και βλέπεις την διαφορά στα fps τα framedrops πάνε σύννεφο !

να αγιάσει το χέρι του !

Link to comment
Share on other sites

λέει ακριβώς αυτό που αναφέρω μέχρι και σήμερα ότι 280x και Mantle δεν δουλεύει σωστά αν και βλέπεις την διαφορά στα fps τα framedrops πάνε σύννεφο !

να αγιάσει το χέρι του !

O cerigoman που την έχει, δεν έχει θέματα. Windows 8.1 x64 με 280x και τους 14.2.beta

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

O cerigoman που την έχει, δεν έχει θέματα. Windows 8.1 x64 με 280x και τους 14.2.beta

το έχω πει windows 7 βλέπω ότι το mantle έχει προβλήματα

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Εμείς οι Nvidiaκιδες περιμένουμε τις αρχές Απριλίου όπου θα βγάζει η Nvidia καινούργιους driver με σημαντική βελτίωση στην απόδοση ως απάντηση στο Mantle :jump1:

NVIDIAs TBA DX11 Driver will be better than Mantle

Nvidia didn’t bother creating a rival API to Mantle but instead increased optimized their graphics card for the DirectX 11 API in a way that performance can be obtained from a simple driver update.

δεν περιμένω τρελά πράγματα, αλλά λίγα fps ακόμα στο BF4 δεν με χαλούν καθόλου....:clap:

Link to comment
Share on other sites

το έχω πει windows 7 βλέπω ότι το mantle έχει προβλήματα

Εγώ πάντως με Win 7 με Mantle από 14.1 μέχρι 14.3 και με 7970 και με 290 δεν έχω κανένα θέμα BF4.. Και σε οποιοδίποτε άλλο Game..

Το μόνο θέμα είναι τα ρολόγια και τα σχετικά αλλά εκεί φταίει ο οδηγός..

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό με το kill cam, δεν πρέπει να είναι bug...

Νομίζω ότι σου δείχνει αυτόν που άρχισε να σου ρίχνει και παίρνει το "assist count as kill".

Είναι βλακεία, γιατί μπορεί να σου είχε κάνει ζημιά ώρα πριν και να σε φάει κάποιος δίπλα σου και να σου δείχνει τον άσχετο (ή νεκρό).

Πριν λίγο, μου σκάει μία ένα άρμα και με αφήνει με 2%. Τρέχω, κρύβομαι, σε σημείο που δε με βλέπει. Φτάνω στο 20% και με σκοτώνει κάποιος άλλος. Προφανώς το άρμα πήρε "assist count as kill" και μου το έδειξε στην kill cam.

Παρατηρήστε το λίγο κι εσείς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με Win 7 με Mantle από 14.1 μέχρι 14.3 και με 7970 και με 290 δεν έχω κανένα θέμα BF4.. Και σε οποιοδίποτε άλλο Game..

Το μόνο θέμα είναι τα ρολόγια και τα σχετικά αλλά εκεί φταίει ο οδηγός..

έχετε ssd ?

Link to comment
Share on other sites

UPDATE 3/31: Battlefield 4 Naval Strike is starting to roll out for Premium members on PC today. We look forward to seeing you on the Battlefield!

Άντε να δούμε...

Edit

Σ'εμενα θέλει τον χρόνο του ακόμα...

xwUJu1F.png

Έγινε επεξεργασία από explorer21
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.