Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τον συγκεκριμένο πάντως τον θεωρώ υπερβολικά προκατειλημένο. Άμα δεν του αρέσει το παιχνίδι, ας παίξει κάτι άλλο.

του αρέσει αρκετά το game γιαυτό και κάνει έντονη κριτική σε αυτό και στην εταιρία για να το δει να βελτιώνεται, καλό κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Τον συγκεκριμένο πάντως τον θεωρώ υπερβολικά προκατειλημένο. Άμα δεν του αρέσει το παιχνίδι, ας παίξει κάτι άλλο.

Πιστεψε με, επειδη τον παρακολουθω απο κοντα, δεν ειναι καθολου προκατειλημενος.

Ισως να τον μπερδευεις με τον ετερο καππαδοκη τον SkillClinic. Αυτος ισως να ειναι και λιιιγο.

Τα καλα τα αναφερει, και τις πατατιες που κανουν τις σχολιαζει αναλογα.

Και ειναι απο τα πολυ ενεργα μελη στο cte με σχολια, παρατηρησεις, μετρησεις και εχει βοηθησει αρκετα στην βελτιωση του παιχνιδιου εως τωρα εκει.

Link to comment
Share on other sites

Τον συγκεκριμένο πάντως τον θεωρώ υπερβολικά προκατειλημένο. Άμα δεν του αρέσει το παιχνίδι, ας παίξει κάτι άλλο.

σε πόλους αρέσει το BF αλλα ο wizzard το παίζε ιστορίας ότι και να του λέγαμε δεν τον πείθαμε,

ισα ισα επειδή παίζαμε και παίζουν πολύ battlefield λογικό είναι να τρελαίνονται γιατί μια τέτοια παιχνιδάρα κάνει μεγάλες πατάτες και απλά μερική το υποστηρίζουν τότε κάθε BF που θα βγαίνει να παίζουμε με τα γραφικά του και με τα άρματα τα του.

έχω παρα πολύ καιρό να το παίξω όπως έλεγα και παλιά δεν είμαι προ και ποτε δεν θα γίνω αλλα ρε φιλε αυτό με τα macros πάει πολύ αυτα απο εμενα

Link to comment
Share on other sites

CTE αλλά δεν μπορώ να καταλάβω την διαφορά...εκτός απο τις σπίθες...

Στο cte ο "σταυρος" απο το cobra sight δεν κινειται, μαζι με το υπολοιπο οπλο, την ωρα που πυροβολας, αλλα παραμενει σταθερος.

Link to comment
Share on other sites

Στο cte ο "σταυρος" απο το cobra sight δεν κινειται, μαζι με το υπολοιπο οπλο, την ωρα που πυροβολας, αλλα παραμενει σταθερος.

Όντως...ήμουν από κινητό και δεν μπορούσα να το δω...τελικά δεν μου αρέσει το CTE.:p

Link to comment
Share on other sites

Καλο σαν σκεψη, αλλα νομιζω οτι φορτωνει πιο πολυ, το ηδη παραφορτωμενο HUD, δηλαδη αν εχεις μερικους μπροστα σου δεν βλεπεις τιποτα απο πισω.

[ame]

[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5cjxd3Ulliw]Improved Revive Mechanic! - Battlefield 4 CTE - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει σαν ιδέα, αλλά όπως λες και εσύ ίσως να υπάρχει θέμα όταν έχεις μπροστά σου ολόκληρο νεκροταφείο...

Αν το βάλουν στην live έκδοση τότε ίσως θα μπορούσε να είναι επιλογή του εκάστοτε παίχτη αν θα το εμφανίζει ή όχι... Απλά δεν ξέρω κατά πόσο κάτι τέτοιο είναι εφικτό...

Link to comment
Share on other sites

ολες οι νεες αλλαγες που ερχονται; μαζεμενες σε ενα βιντεο με σχολιο:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dvg0v3PNQqY]Battlefield News and Infos 27th June 2014 - YouTube[/ame]

@Wizard! στο 12:15 (σχετικα με αυτο που σου ειπα οτι τον εχεις παρεξηγησει περι υπερβολικης προκαταληψης)

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

νεο CTE update

Ενα ενδιαφερον ειναι αυτο:

UI Triage

The UI polish and de-clutter effort continues:

- Polished Revive Triage progress

- Adjustable visibility for HUD World Icons

(like capture points, objectives, soldiers, vehicles, etc)

- 3 sliders controlling the transparency in the gameplay options screen

For non-zoom, zoom and enemies

- Multiple additional transparency values in the profile

Per icon type for the zoom mode

- 3p reticule polished

Now works even better against white/light backgrounds.

- Q5 fantan HUD fixed

καλα το πανε...

[ame]

[/ame]

EDIT:

Σχετικα με το ui που γραφω...

πολυ καλη προσθηκη.

δεν εχουν μικρυνει τα εικονακια αλλα εχουν βαλει 3 επιλογες ξεχωριστα για το ποσο διαφανα θα ειναι, οταν εισαι from the hip ή zoom ή των αντιπαλων...

attachment.php?attachmentid=62783&stc=1&d=1403978180

post-11666-1416078546,889_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντιμετωπιζει καποιος απο σας προβλημα με το παιχνιδι? Τωρα τις τελευταιες μερες οταν παω να μπω σ ενα σερβερ οταν μπαινει στο loading μου βγαζει μηνυμα bf4 stopped working πριν ξεκινησει το παιχνιδι. Παλια δουλευε κανονικα το παιχνιδι χωρις να μ εχει παρουσιασει κανενα προβλημα. Επισης το pc ειναι φουλ ενημερωμενο, της υπογραφης. Μηπως αντιμετωπησε καποιος απο σας το ιδιο προβλημα?

Να προσθεσω επισης οτι εκεινη τη στιγμη, η μπλε μπαρα κατω γινεται κοκκινη κ γραφει game disconnected, something went wrong

Έγινε επεξεργασία από vagos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.