Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Και γω το ιδιο προβλημα εχω!! Μπηκα στο ΕΑ help και ελεγε οτι πολλοι χρηστες εχουν αναφερει αυτο το θεμα και λενε οτι το δουλευουν. Οποτε για αλλη μια φορα υπομονη....

Link to comment
Share on other sites

τι διαολο κανεις δεν επαιξε τις νεες πιστες?εντυπωσεις?

σε γενικες γραμμες ειναι καλες.μου αρεσει η propaganda και το pearl market.το b στο sunken dragon δεν παλευεται με τιποτα.ειναι πολυ κλειστο και σε θεριζουν απο παντου.

αυτο πως μου την σπαει σε υπερβολικο βαθμο ειναι οτι εχει πεσει το copy-paste του κερατα.

εχουν παρει αυτουσιο το κτηριο του d απο την σανγκαη,το κτηριο του b απο lancam dam .τα δωματια μεσα ειναι εντελως ακυρα με κατι καναπεδες και κατι κουτια οπως και στα προηγουμενα maps.απαραδεκτο.

παντου τα ιδια και τα ιδια.φτιαχτε και κατι νεο ρε αμπαλοι.

το pearl market ειναι φουλ αντιγραφη flood zone χωρις το νερο και πιο μαζεμενο.παντως ειναι ωραια πιστα.

το νεο οπλο το buldog μου αρεσε επισης.

Link to comment
Share on other sites

χθες πέρασε το τελευταίο dlc. έπαιξα κανονικά 4-5 rounds.

σήμερα δε με βάζει με τίποτα στο battlelog.

καμιά ιδέα;;; ή απλά περιμένω;;;

ααα εντάξει κλασσικά πράματα http://help.ea.com/en/article/ea-login-services-experiencing-issues/

Έγινε επεξεργασία από juno12
Link to comment
Share on other sites

Battlefield 4 Final Stand DLC Launch Delayed to End of 2014 - MP1st

According to EA CEO Andrew Wilson’s remarks during the company’s Q1 2015 financial earnings call, Battlefield 4′s Final Stand DLC has been moved back to launch during Q3 of EA’s fiscal year.

That translates to a release anytime between October and December of 2014.

It was originally planned to launch some time this Summer.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως με το cte παρατήρησα μεγαλύτερο πρόβλημα με το "netcode"

εντυπωση μου κανει....

μετα το τελευταιο update δεν εχω μπει γιατι ειμαι σε διακοπες, αλλα μεχρι αυτο, εβρισκα τεραστια διαφορα προς το καλυτερο σε σχεση με το κανονικο παιχνιδι στο θεμα του netcode.

Σε ευρωπαικο σερβερ επαιξες ετσι;

Οχι οτι δεν εχει θεμα και στο cte, αλλα ειναι αρκετα πιο υποφερτα τα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

ναι Ευρώπη.. τι να σου λέω τώρα. με καραμπίνα δεν μπορώ να παίξω.... μόνο τσίχλες πετυχαίνω

αυτο δε λεει κατι...

μια αλλη μ@λακια που παιζει στο cte ειναι οτι 2-3 ευρωπαικοι σερβερ εχουν παντα κοσμο και δυστυχως εχουν πολυ κοσμο απο αμερικη, ασια κλπ.

Εχουμε βαρεθει να το φωναζουμε αλλα μονο στην ευρωπη ειναι populated οι σερβερ.

Οσο συνεχιζει να ισχυει αυτο θα υπαρχουν προβληματα

Για ενα διαστημα ειχαν ανεβασει σερβερ για δοκιμες με περιορισμο στο ping.

To ξεκινησαν στην αρχη, στα 120 ping και τον ειχαν φτασει τον περιορισμο μεχρι 70 και μετα 45....

Τοτε ηταν το καλυτερο battlefield που εχω παιξει.

Aλλα ακομα και ετσι δεν εχει καμια σχεση το cte με το vanilla game.

Αυτη τη στιγμη και με τις αλλαγες στο netcode που εχουν περασει μεχρι τωρα απο το cte στο "κανονικο παιχνιδι", δυο πραγματα πρεπει να ισχυουν για να εχεις οσο το δυνατον καλυτερη εμπειρια και οσο το δυνατον λιγοτερα κουλα την ωρα που παιζεις.

Τα αναφερω αλλη μια φορα και μακαρι οσοι αντμιν σερβερ το διαβαζουν επιτελους να αρχισουν να τα κανουν πραξη...

Restart ο σερβερ τουλαχιστον μια φορα την ημερα, και περιορισμος στο max ping των παικτων που ειναι μεσα.

Η προσωπικη μου προταση ειναι 70-75 ping το max.

Καλως ή κακως οι εως τωρα δοκιμες που εχουν γινει σε αυτο το συμπερασμα εχουν καταληξει. Το αναφερουν και οι ιδιοι οι devs στο φορουμ. Απο την αλλη εχουν περιορισει τους providers των σερβερ που σημαινει οτι αρκετα regions ειναι χωρις σερβερ με αποτελεσμα πολλοι παικτες να μπαινουν οπου βρισκουν ακομα και με 200+ ping...αλλη κουβεντα αυτο τωρα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.