Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

f39zQ4al.jpg
The Greek Battlefield Community Fun Event:
Greek Nights #20 Season Finale (31/5/15)


Έναρξη: Κυριακή 31/5 21:00-23:00 (μισή ώρα νωρίτερα στο teamspeak της κοινότητας)
Server: The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T | Nitrado.net
O server του fun event ειναι μια προφορά της Nitrado Ελλάδας

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη και οι φίλοι της κοινότητας.
Mode: Conquest Large
64 Players

Maps:
Golmud Railway • Hainan Resort
Operation Locker • Siege Of Shanghai
Πλατφόρμα: PC

Ραντεβού τον Σεπτέμβρη...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είναι ρε πούτη μου κάτι pro players και καλά,που άμα τους βγάλεις το wallhack δεν θα ξέρουν σε ποια πίστα παίζουν.Μιλάω τώρα για Έλληνες σε Ελληνικούς servers.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

γιατί όλο Tdm στον Greek battlefield community ρε παιδιά;

Γιατι δεν "γεμιζει" αλλιως. Οταν καποιος βλεπει 4 στους 64 δεν μπαινει να παιξει και σχεδον ολοι οι Ελληνες

που παιζουν μεσα ποτε μα ποτε δεν βοηθησαν να ξεκινησει ο server (idle) περα απο αυτο αν θες conquest

υπαρχει ο GRFS server και αυτος ειναι παλι μερος της κοινοτητας και τους γεμιζουν και τους 2 καθε μερα

οι ιδιοι και οι ιδιοι παικτες......

 

Είναι ρε πούτη μου κάτι pro players και καλά,που άμα τους βγάλεις το wallhack δεν θα ξέρουν σε ποια πίστα παίζουν.Μιλάω τώρα για Έλληνες σε Ελληνικούς servers.

Χτες πετουσαν 2 ufo πανω απο το σπιτι μου πηρα την καραμπινα και τα κατεβασα......

Video or it didn't happen!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Γεμιζει και με conquest juno12 αλλα δεν ερχεστε να τον γεμισουμε αυτο ειναι το προβλημα

οχι εσυ μονο αλλα γενικα οποιος βλεπει server με λιγα ατομα δυσκολα μπαινει να παιξει.

Κοιτα εδω βγαλε συμπερασμα μονος σου The Greek Battlefield Community | TDM+ 400T και αφου δεις

τους πινακες κοιτα και αυτον και πες μου οτι εχω αδικο που ειναι tdm http://i.imgur.com/5YK6q7C.png

Και γω ειμαι conquest παικτης αλλα δεν μπορω να καθομαι 7 ωρες για να γεμισει ο server της κοινοτητας

εχω και αλλους 4 να γεμισω και αυτο το κανουμε μονο 5-6 παικτες απο την αρχη του bf3!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

 

Χτες πετουσαν 2 ufo πανω απο το σπιτι μου πηρα την καραμπινα και τα κατεβασα......

Video or it didn't happen!

Κυκλοφορούν αμέτρητα βίντεο με UFO αλλά δεν τα πιστεύει κανείς :p .Κατ αρχήν δεν μιλάω για τον greek battlefield community.Υπάρχουν και άλλοι Ελληνικοί servers.Και δεύτερον μόλις με ξάπλωσε κάτω 4-5 φορές πίσω από τοίχο (μαζί με τον τοίχο :D )με το tunguska.Είχε καμπερωθεί σε μια σημαία και περίμενε.Μάλιστα ήμουν κρυμμένος για 5 λεπτά σε λόφο που δεν μπορούσε να με φτάσει και περίμενε πότε θα βγω να μου την ανάψει με τα πολυβόλα στραμμένα πάνω μου.Πήγαινα μπρος εγώ,εμπρός και αυτός .Πίσω εγώ,πίσω και αυτός και μόλις έσκασα μύτη πάρτον κάτω.Εμείς είχαμε commander τον σποτάριζε διαρκώς,και τον έβλεπα και πίσω από τους τοίχους ενώ οι αντίπαλοι όχι.Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια από τον server στον οποίο είναι και μέλος ο τύπος.Όταν βγήκα είχε 67-4 .Δεν αξίζει τον κόπο να ασχολείται κανείς με τυπάκια που την βρίσκουν να πηδ@νε με ξένα π@π@κια γιατί απλά δεν μπορούν με τα δικά τους.Εγώ μπαίνω 2-3 ώρες και αυτό όχι κάθε μέρα να ξεδώσω λίγο και δεν θα καθίσω να ασχοληθώ με το κάθε κομπλεξικό καλόπαιδο.

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε οι servers που ζήτησες...

 

GRFS Greek Forces Vanilla maps 1000tk

 

GRFS Greek Forces Gun Master

 

Εγώ πάλι μπαίνω που και που στον server του Greek battlefield community, ωραίο το TDM αλλά το skill μου δεν το "σηκώνει" και έτσι παίζω κυρίως  στους servers του GRFS όμως αυτό που με κουράζει κυρίως είναι ότι περιορίζετε μόνο στους Vanilla χάρτες... 

 

Καταλαβαίνω τον λόγο για τον οποίο το κάνουν αυτό αλλά θα ήθελα λίγο μεγαλύτερη ποικιλία... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@black66.gr Εχω ολη την καλη διαθεση να δω αν οντως καποιος δικος μας κλεβει

και να τον στειλω εκει που πρεπει αν θες στειλε σε pm τον ονομα του να δουμε

σε spectate mode η στα στατιστικα του αν ειναι cheater.

Link to comment
Share on other sites

@black66.gr Εχω ολη την καλη διαθεση να δω αν οντως καποιος δικος μας κλεβει

και να τον στειλω εκει που πρεπει αν θες στειλε σε pm τον ονομα του να δουμε

σε spectate mode η στα στατιστικα του αν ειναι cheater.

Protea δεν ήταν στον δικό σας server.Να είσαι σίγουρος ότι αν γινόταν σε εσάς πρώτα θα ενημέρωνα εσένα και μετά θα το έγραφα εδώ.Ήταν άλλος Ελληνικός server και μάλιστα το τυπάκι είχε και τα tags του server.

edit: kd ratio 8.65  ;)

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα ειναι καθαρο το παιδι απο cheat απλα πασχει απο την ασθενεια

των ηλεκτρονικων στατιστικων...ειναι σε θεση να χασει ολη η ομαδα του το game

για να μην παρει death.... anyway.

Oσο για τον αν ειναι σε αλλο server περα απο της κοινοτητας να ξερεις οτι αν πιαστει

καποιος Ελληνας με αποδειξεις αυτοματα τρωει ban σε ολους τους Ελληνικους servers

που ειναι στην κοινοτητα.

http://www.battlefield.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=38&t=163

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Protea δεν ήταν στον δικό σας server.Να είσαι σίγουρος ότι αν γινόταν σε εσάς πρώτα θα ενημέρωνα εσένα και μετά θα το έγραφα εδώ.Ήταν άλλος Ελληνικός server και μάλιστα το τυπάκι είχε και τα tags του server.

edit: kd ratio 8.65  ;)

επειδή πιθανότατα κατάλαβα ποιον λές και πιθανότατα είναι απο GRFS,έχει και κανάλι στο youtube για να πεισθείς και μόνος σου για τις ικανότητες του.

και όχι δεν cheat-άρει.

Σε καμία περίπτωση.

 

 

 

ΑΣΧΕΤΟ.

Έχεις κανείς πρόβλημα με pearl market; δεν μπορώ να παίξω.

Άλλαξα πρόσφατα κάρτα απο 7770 σε GTX760 και τρώω DX Crash στην Pearl ανεξαρτήτως driver(απο 350.12 μέχρι και τον τελευταίο)ανεξαρτήτως στιγμής.

Τα υπόλοιπα παίζουν κανονικά.

και εδώ κάποιος που έχει ανοίξει thread επι του προβλήματος

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065242281480624/1/

για να προλάβω κάποιον,οι drivers μπαίνουν με καθαρή εγκατάσταση,πίνακας ελέγχου-πέταμα απο εκει-restart safe mode-DDU-και μετά ο άλλος driver.

Έγινε επεξεργασία από xristaras12
Link to comment
Share on other sites

ΑΣΧΕΤΟ.

Έχεις κανείς πρόβλημα με pearl market; δεν μπορώ να παίξω.

Άλλαξα πρόσφατα κάρτα απο 7770 σε GTX760 και τρώω DX Crash στην Pearl ανεξαρτήτως driver(απο 350.12 μέχρι και τον τελευταίο)ανεξαρτήτως στιγμής.

Τα υπόλοιπα παίζουν κανονικά.

και εδώ κάποιος που έχει ανοίξει thread επι του προβλήματος

http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065242281480624/1/

για να προλάβω κάποιον,οι drivers μπαίνουν με καθαρή εγκατάσταση,πίνακας ελέγχου-πέταμα απο εκει-restart safe mode-DDU-και μετά ο άλλος driver.

 

Χτες αφού έβαλα τον 353.06 και εγώ έφαγα 2-3 φορές crash...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.