Jump to content



Έχετε πρόβλημα στο BF4; Αν ναι, πως παίζετε;  

160 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

GRFS: Γράφει στο chat παίκτης με το που τελειώνει το παιχνίδι 700:0, "easy" και του απαντάει ο admin (ή αυτοματοποιημένο μήνυμα), "your mother was easier last night"

Πάτε καλά ρε μ@κες;;; Προσβάλετε την οικογένεια του άλλου επειδή έγραψε ένα σχόλιο στο chat;;;;

Δυστυχώς,μερικά παιδάκια τους κάνουν admin και βγάζουν όλο το κόμπλεξ τους από το bullying που υφίστανται στην πραγματική τους ζωή κάθε μέρα στο σχολείο,και την έχουν δει οι ingame μαμάω του σύμπαντος..........

Το νόμισμα έχει πάντα δύο όψεις...ασχετος την αξια του... (το τελευταιο κομματι δικο μου :p)

Σε λαθος server αναφερεσαι και ο "μ@κας" ειμαι εγω. Ετυχε και ειδες 700:0 μπορει να ηταν 10:0 δεν εχει σημασια το σκορ.

Σημασια εχει οτι ο παικτης δεν σεβεται τους αντιπαλους του! ας ηταν στην πλευρα των ηττημενων και να δουμε τι θα ελεγε.

Τα σχολια τυπου rpg noob,noob,low,cheater κτλ κτλ και ολες τις μ@λακιες που εχετε μαθει και τις πετατε στο chat δεν ειδα να σε πειραζουν...

Εχετε σαν παικτες το δικαιωμα να προσβαλετε παικτες αλλα ο admin δεν εχει δικαιωμα να σε προσβαλει απο την στιγμη που ΕΣΥ το αρχισες ?

Θα ηταν καλυτερο με το πρωτο easy που θα εγραφες να επαιρνες και τα αρβυλα σου και να εψαχνες για αλλον server ?

Ο σκοπος του chatbot και οπως εχει ρυθμιστει ειναι για να σταματησει το κλαμα το καθε κλαμενο μ@υνι που θελει να λεγετε FPS παικτης.

Kαι μπορω να πω οτι εχει σταματησει κοσμο και κοσμο απο να spammarei στο chat το κλαμα την κακια η την χολη του.

Μαθε να χανεις να σεβεσαι και να βοηθας τους ποιο αδυναμους. Fair & Mature gameplay.

Να δωσω ενα παραδειγμα απο τα πολλα που υπαρχουν....

Μηχανικος εχει rpg στο χερι και ετοιμαζεται να ριξει σε τανκ πετιεται η γκιοσα να παρει kill με το aek του και τρωει την ρωσικη αξοπιστια στην μαπα.

CHAT:RPG NOOB

Τι λες ρε χτυπημενε απο τον θεο!!! δηλαδη θα πρεπει να αλλαξω και οπλο για να σε κατεβασω ?

Εγω παιζω απο εποχης ET,Quake κτλ οι ρουκετες ηταν παντα εντος παιχνιδιου και δεν καταλαβαινω

το κλαμα αμα πεθανεις απο ενα οπλο την στιγμη που το εχεις και εσυ. Παρτο και βαρα!

Με μια προταση για να καταλαβεις τι κλιμα θελουμε στους server μας ειναι αυτη

Don't Whine, Just Shut Up and Die!

Αν ακομα δεν το καταλαβαινεις το νοημα του chatbot ευχαριστος να σου δωσω το chat log

μιας ημερας και να δουμε τι θα εγραφες εσυ στο bot μετα απο αυτην την εμπειρια....

 

Η απαντηση αυτη αν και σε προσωπικο υφος δεν εχει καμια σχεση με τον @Wizard! ουτε θελω να τον θιξω.

Τον ευχαριστω μαλιστα γιατι με την παρατηρηση αυτη δινει τροφη για σκεψη σε ολους οσους εχουν τετοιες

συμπεριφορες εντος παιχνιδιου.

@black66.gr παλι βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα... :p

p.s. Οποιος εχει αντιρρηση μετα απο αυτη την απαντηση ευχαριστος να ερθουμε σε διαλογο με επιχειρηματα.

(Η επεξεργασια εγινε για να μπουν οι παραθεσεις λογω αλλαγης σελιδας)

Έγινε επεξεργασία από Proteas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το νόμισμα έχει πάντα δύο όψεις...ασχετος την αξια του... (το τελευταιο κομματι δικο μου :p)

Σε λαθος server αναφερεσαι και ο "μ@κας" ειμαι εγω.

Ο καθενας λαμβανει το χαρακτηρισμό που του αξιζει .Σαν αδμιν πρεπει να δινεις το καλο παραδειγμα πρωτος.Σαν ελληνας δεν συμεριζομαι την αποψη σου ειδικά οταν ο server εκπροσωπεί τα ελληνικα χρώματα και εχει παίκτες απο ολη την ευρωπη. Ελικρεινα θλίβομαι......

Έγινε επεξεργασία από spyros 007
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Proteas, νομίζω ότι είμαστε όλοι ενήλικες και δεν κολλάει πουθενά αυτό που λες. Αν συγκρίνεις το easy, που απλά είναι μια παρατήρηση χωρίς να προσβάλει κανέναν, με το να μου λες τη μάνα μου εύκολη, δηλαδή πουτ@να εν ολίγης, τότε νομίζω ότι έχουμε χάσει το νόημα εντελώς. Και f@ck you έλεγα και rpg n00b και ότι άλλο, νομίζω ότι ο κάθε παίκτης μπορεί να απαντήσει ή να αγνοήσει κατά βούληση. Στο κάτω κάτω το chat είναι για σχόλια, όχι για να συζητάμε τη στρατηγική του ΝΑΤΟ.

Πραγματικά δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά και για εμένα έφαγε απλά ένα μεγάλο Χ ο server.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σαν ελληνας δεν συμεριζομαι την αποψη σου ειδικά οταν ο server εκπροσωπεί τα ελληνικα χρώματα και εχει παίκτες απο ολη την ευρωπη.

Τα εχετε μπλεξει λιγο ή ιδεα μου ειναι;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

GRfs εκτος αν το gr εννοεί  κατι αλλο και παρα πολη  αλλοι.Αν δεν ειναι αυτός ας μας πει ποιος είναι να μην μαυρίζουμε αδικα υπολήψεις.

Έγινε επεξεργασία από spyros 007
Link to comment
Share on other sites

Σουτάκια χωρίς τέρμα???  :eek:  :unsure:  :wacko:  :blink:

ρε παιδι  μου φοραει ποδοσφαιρικο παπουτσι,εσυ ντυνεσαι μολτεν (μπαλα μπασκετ) και σε τραβαει σουτ σουραυλι, οπως στο κινουμενο σχεδιο που ετρεχαν καμια βδομαδα απο τη μια περιοχη στην αλλη .

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Επιχειρηματα δεν βλεπω....

 

Ο καθενας λαμβανει το χαρακτηρισμό που του αξιζει .Σαν αδμιν πρεπει να δινεις το καλο παραδειγμα πρωτος.Σαν ελληνας δεν συμεριζομαι την αποψη σου ειδικά οταν ο server εκπροσωπεί τα ελληνικα χρώματα και εχει παίκτες απο ολη την ευρωπη. Ελικρεινα θλίβομαι......

Το καλο παραδειγμα που πρεπει να δινει ενας admin ειναι τελειος διαφορετικο ο καθενας εχει μια αποψη οταν εχεις επιχειρηματα

ελα να το συζητησουμε μεχρι τοτε δεν με αφορα η αποψη σου. Και επειδη αναφερθηκες στα Ελληνικα χρωματα μια ζωη εμεις τους διναμε

τα φωτα και ακομα και σημερα συνεχιζουμε...

 

@Proteas, νομίζω ότι είμαστε όλοι ενήλικες και δεν κολλάει πουθενά αυτό που λες. Αν συγκρίνεις το easy, που απλά είναι μια παρατήρηση χωρίς να προσβάλει κανέναν, με το να μου λες τη μάνα μου εύκολη, δηλαδή πουτ@να εν ολίγης, τότε νομίζω ότι έχουμε χάσει το νόημα εντελώς. Και f@ck you έλεγα και rpg n00b και ότι άλλο, νομίζω ότι ο κάθε παίκτης μπορεί να απαντήσει ή να αγνοήσει κατά βούληση. Στο κάτω κάτω το chat είναι για σχόλια, όχι για να συζητάμε τη στρατηγική του ΝΑΤΟ.

Πραγματικά δεν περίμενα τέτοια συμπεριφορά και για εμένα έφαγε απλά ένα μεγάλο Χ ο server.

Ναι συγκρινω το easy η "παρατηρηση" που λες συμβαινει μια στις 1000 και παλι δεν ειναι σωστο αλλα

τις περισσοτερες φορες ολοι ξερουμε οτι το easy αποσκοπει να πικαρει τον αντιπαλο στην χειροτερη μορφη

του και το λεω ξανα αν εισουν στην αντιπαλη πλευρα θα ελεγες hard, easy, τι ?

1.Το μηνυμα παει αποκλειστηκα στον παικτη που το λεει.

2.Επειδη ειμαστε ενηλικες που ακουστηκε να προσβαλεις καποιον και μην δεχεσαι προσβολη πισω?

3.Αν αρχισει ο ενας να λεει easy και ο αλλος f@ck you πες μου το παιχνιδι που θα μεταφερθει στο

πεδιο της μαχης η στο chat ?

4.Το chat ειναι για σχολια ναι ok αλλα μεχρι ενα σημειο απο κει και περα τι ?

5.Τι σε κανει να νομιζεις οτι η προσβολη εχει και βαθμο ?

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Ο server δεν ειναι ο GRFS ειναι αυτος The Greek Battlefield Community CQL 1000T Nitrado-net/

Και αυτο ειναι το chatbot για να εχετε μια ιδεα για το τι κλιμα θελουμε εντος.

lag

Lag ? Your Internet Line Sucks!

rpg

RPG ? Taste The Rainbow! lol

wtf

WTF? Patrick Bach says "It's Magic"

easy

Easy ? Your mom last night was easier!

omg

OMG? Go Play Tetris!

noob

Noob ? Sup Bro Die By a Noob? lol

camp

Camping is a perfectly legitimate strategy!

report

Report a cheater at www.battlefield.gr/contact

ALL

m320

Noobtube: Pros can multikill. Now you can too!

ohmy

Don't Whine, Just Shut Up and Die!

server

Noobs, Noobs Everywhere!

tbag

Dip Dip Potato Chip!!

Dip Dip Potato Chip!!!

Dip Dip Potato Chip!!!!

pizza

Touch my pizza and i ban you!

usas

AUTOSHOTGUN: Fuck Reloading!!!

Αποριες - Προτασεις καλοδεχουμενες.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ο server δεν ειναι ο GRFS ειναι αυτος The Greek Battlefield Community CQL 1000T Nitrado-net/

Και αυτο ειναι το chatbot για να εχετε μια ιδεα για το τι κλιμα θελουμε εντος.

lag

Lag ? Your Internet Line Sucks!

rpg

RPG ? Taste The Rainbow! lol

wtf

WTF? Patrick Bach says "It's Magic"

easy

Easy ? Your mom last night was easier!

omg

OMG? Go Play Tetris!

noob

Noob ? Sup Bro Die By a Noob? lol

camp

Camping is a perfectly legitimate strategy!

report

Report a cheater at www.battlefield.gr/contact

ALL

m320

Noobtube: Pros can multikill. Now you can too!

ohmy

Don't Whine, Just Shut Up and Die!

server

Noobs, Noobs Everywhere!

tbag

Dip Dip Potato Chip!!

Dip Dip Potato Chip!!!

Dip Dip Potato Chip!!!!

pizza

Touch my pizza and i ban you!

usas

AUTOSHOTGUN: Fuck Reloading!!!

Αποριες - Προτασεις καλοδεχουμενες.

Μην πειραξεις τπτ..αγαπαμε chatbot..

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

Βρε εγω το ξηλωνω αμεσα αλλα chatwars να κανουν στο skype και αμα εχουν τα π@παρια απο κοντα...

στον server μπαινεις για να παιξεις οχι να διαβαζεις του καθε πικραμενου το προβλημα.

Εχει καταντηση αηδια... ολα σε μερικους τους φταινε το ενα τους φταιει το αλλο τους φταιει τα παντα

τους φταινε αλλα συνεχιζουν να παιζουν.... ρε τα προβληματα σας ειναι αλλου...

Εισαι εσυ που γραφεις την π@παρια σου και αλλοι 63 εκει μεσα που δεν φταινε σε τιποτα.

Ελπιζω να κατανοειτε τον σκοπο γιατι δεν εχω/ουμε καμια προθεση να προσβαλουμε

κανενα και ποσο μαλιστα μανες που για εμας ως Ελληνες ειναι και το ποιο ιερο.

Θεωρω ως admin αλλα και ως παικτης το "easy" για καποιον που προσπαθησε εντος του παιχνιδιου να κερδισει για την ομαδα του

παιζοντας PTFO την μεγιστη προσβολη απο εναν αντιπαλο, δεν σεβεται πρωτα τον εαυτο του τους συμπαικτες του και τον αντιπαλο του.

Καταλαβαινω τον @Wizard! οτι μπορει να εκανε μια καλοπροαιρετη παρατηρηση και του ηρθε καπως αποτομα αλλα

ας καταλαβει και αυτος οτι το 99.9% των παικτων που κανει αυτο σχολιο γινεται μονο για να προσβαλει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ναι συγκρινω το easy η "παρατηρηση" που λες συμβαινει μια στις 1000 και παλι δεν ειναι σωστο αλλα

τις περισσοτερες φορες ολοι ξερουμε οτι το easy αποσκοπει να πικαρει τον αντιπαλο στην χειροτερη μορφη

του και το λεω ξανα αν εισουν στην αντιπαλη πλευρα θα ελεγες hard, easy, τι ?

Το αν εγώ το είπα το easy σαν προσβολή για να "πικάρω" τον αντίπαλο, το ξέρω εγώ και κανείς άλλος. Από μόνο του δεν είναι προβλητική λέξη. Αν δε γνωρίζετε Αγγλικά, να πάτε να μάθετε πριν ρυθμίζετε botάκια.

Το "πικάρισμα" είναι μέρος του παιχνιδιού. Αν δε σας αρέσει, κάντε προσωπικό server να παίζετε μόνοι σας, ή γράψτε στους κανόνες ότι ο δικός σας είναι για μη μου άπτου κυριούλες και μόνο.

 

Τέλος, αν τώρα συγκρίνεις την προσβολή σε προσωπικό επίπεδο για τη μητέρα κάποιου με το πικάρισμα στον αντίπαλο μέσα σε ένα παιχνίδι, τότε μόνο γελοίος μπορείς να χαρακτηριστείς για να μην πω τίποτα χειρότερο. Κρίμα και σε είχα σε εκτίμηση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το κριμα στο λαιμο σου αν δεν μπορεις να καταλαβεις το νοημα συγνωμη αλλα δεν χαλαω φαια ουσια για καποιον που δεν θελει να καταλαβει...

Αν δεν σου αρεσει ο server υπαρχουν αλλοι 5000. Αν θελεις να το παιξεις θεουσα τωρα, αν το ειπες αλλιως δεν θα σε πειραζε και τοσο.....

Το ξαναλεω εχει η προσβολη βαθμο ?

Χαρακτηριζοντας καποιον που δεν τον ξερεις μην εχοντας επιχειρηματα Η προταση για κατι καλυτερο πανω στο θεμα στο οποιο

δεν απαντας η απαντας κατα επιλογη τοτε πες οτι θες, κανεις δεν σε κρατα και φαινεται καθαρα ποιος ειναι ποιος και τι...

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.