Jump to content



i7 3770K


Seaside

Recommended Posts

Οχι φίλε μου. Να φύγει θέλω.

Τον δίνω για να πάρω ενα φορητό που θέλω. Απο θερμοκρασίες είναι εντελώς νορμαλ. Το πολύ 56-65 σε φουλ φορτίο με την μαμα ψύκτρα.

Σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να στείλω πμ.. Μάλλον θα πρέπει να είμαι ενεργός χρήστης για να έχω αυτό το "δικαίωμα".. αν είναι δυνατόν ρε παιδιά δηλαδή..

:)

Τέσπα.. το κινητό μου φίλε μου είναι 6932198802 πάρε με να κανονίσουμε. Μένω Πειραιά.

:)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχ! Και εσείς στην σειρά παιδιά!

Εγω έλαβα πμ απο τον φίλο που μου λέει οτι η τιμή είναι ήδη χαμηλή! Λες και του έκανα παζάρι...

Και εγω άμεσα θελω να αγορασω αλλά που τέτοια τύχη...

Η μας δουλεύει ο φίλος η δεν καίγεται να τον πουλήσει. Δεν ξέρω τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Ακου φίλε μου. Δεν εχω όρεξη για παιχνίδια.

ΤΟ ΠΡΩΤΟ PM που μου έστειλες ηθελες να στον δώσω 250.

Δηλαδή με το καλησπέρα ενα δεκάρικο κάτω.

Α)ΕΓΩ θα αποφασίσω να τον ρίξω.

Β)Είναι αγένεια κατευθείαν να το κάνεις αυτό σε άτομα που δεν γνωρίζεις.

Και μην βάζεις λόγια στο στόμα μου. Δεν ειμαστε και κολλητοί. Εσύ είναι νέοπας εδώ αν κρίνω απο τα ποστ σου. Εγώ έχω κατι χρονάκια κι εδώ και αλλού. Ξερει καλά και αυτή η κοινότητα και αρκετές άλλες ποιός είμαι.

Δεν θέλω να κάνω copy-paste τα PM σου διότι θα φανεί κατευθείαν αν έκανες παζάρι η όχι.

[MENTION=567]gorg[/MENTION] σου έχω στείλει PM.

[MENTION=846]tyxeros[/MENTION] αν ο gorg δεν ενδιαφερθεί έχεις σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Πουθενά στα απεσταλμενα μου δεν φάνηκε οτι έχεις πάρει τα πμ μου. Το πρώτο που σου έστειλα λοιπόν όντως σου κάνω πρόταση στα 250. Βλέποντας όμως οτι δεν φενεται να το έχεις λάβει το μήνυμα μου σου απαντώ με το κινητό μου μεσα στο θέμα.

Με αγνοησες. Ξαναστελνω πμ πάλι με το κινητό μου ξανα γείωση. Μου στέλνεις μήνυμα λέγοντάς μου οτι 260 ειναι καλή τιμή δίχως να ξέρω γιατι μου το λες αφού δεν ήμερα αν τελικά είχες λάβει το προηγούμενο πμ και δίχως να έχεις κάνει εστω μια παράθεση να ξέρω οτι το έχεις διαβασει. Ξαναγράφω τώρα μεσα στο θέμα και πάλι με αγνοησες.

Τόσο δύσκολο ήταν να κανεις ενα τηλέφωνο? Τόσο πολυάσχολος είσαι?

Οσο για το ποσο νεοπας είμαι (φαντάζομαι είναι πολύ κοντά που έχεις απολυθεί η δεν έχεις πάει ακομη?) Και που να ήμερες ποιος είμαι καλέ μου.

Τεσπα. Αν διαβάζει η διαχείριση πείτε στον υπεύθυνο ρε παιδιά οτι κάποιο πρόβλημα υπάρχει στο σύστημα των πμ.

Στέλνω νεο μήνυμα κάπου και όταν παρω στα απεσταλμενα δεν υπάρχει εκεί τίποτε ενώ εχω ρυθμίσει να αποθηκεύονται αντίγραφα των απεσταλμένων. Και αν είναι δυνατόν να ρυθμίσετε και την σύντομη απάντηση στα πμ να περιλαμβάνει και αυτόματη παράθεση με το πρωτότυπο κείμενο του αποστολέα, οπότε άπειροι χρήστες όπως ο φίλος εδώ της αγγελίας να στέλνει απαντήσεις σωστές για να αποφεύγονται οι παρεξηγήσεις.

Επεξεργαστή βρήκα παιδιά. Καλή τύχη στον επόμενο στη σειρά και καλή πώληση στο φίλο μας seaside.

Link to comment
Share on other sites

Όταν οι κανόνες αγγελιών λένε "όλες οι συνεννοήσεις θα γίνονται μέσα στο θέμα" εσείς τι καταλαβαίνετε? Στείλτε πμ για παζάρι?

Αφού λοιπόν οι κάρτες δεν πτοούν κάποιους, λέω να αρχίσουμε να δοκιμάζουμε και τα μηνιαία ban από τις αγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

Λίγη φιλικότητά σε μια υποτιθέμενη κοινότητα αγαπητέ δε βλάπτει. Οι κάρτες υπάρχουν στα παιχνίδια. Αν αυτό πιστεύεις οτι κάνετε εδώ μεσα τόσα χρόνια τι να σου πω.

Ζημιά δε θα κάνεις σε μένα κάνοντας με ban φίλε μου. Ζημιά θα κάνεις στον όρο κοινότητα που επιβιώνει πολλά χρόνια τωρα στο ελληνικό διαδίκτυο.

Κάνετε λες και είσαστε κλίκα ρε παιδιά και οχι κοινότητα. Έλεος.

Link to comment
Share on other sites

Λίγη φιλικότητά σε μια υποτιθέμενη κοινότητα αγαπητέ δε βλάπτει. Οι κάρτες υπάρχουν στα παιχνίδια. Αν αυτό πιστεύεις οτι κάνετε εδώ μεσα τόσα χρόνια τι να σου πω.

Ζημιά δε θα κάνεις σε μένα κάνοντας με ban φίλε μου. Ζημιά θα κάνεις στον όρο κοινότητα που επιβιώνει πολλά χρόνια τωρα στο ελληνικό διαδίκτυο.

Κάνετε λες και είσαστε κλίκα ρε παιδιά και οχι κοινότητα. Έλεος.

Οι κανόνες υπάρχουν για να τηρούνται .

Η κοινότητα υπάρχει και θα υπάρχει γιατί ΕΔΩ τηρούνται .

Πρώτα διαβάζουμε τους κανόνες και αφού συμφωνούμε τότε γινόμαστε μέλος της εκάστοτε κοινότητας .

Φιλικά Μανώλης .

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά. Σας ζητώ συγνώμη και θα διαβάσω ποιο προσεκτικά τους κανόνες σας.

Απλώς στο μέλλον να προσπαθήσετε να είστε λίγο ποιο ελαστικοί. Αυτό πιστεύω ορίζει μια κοινότητα το πόσο φιλική είναι απέναντι στα μέλη της.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.