Jump to content



Recommended Posts

Ρε παιδια χωρις ιντερνετ δεν μπορω να παιξω???

Την πρώτη φορά μετά την εγκατάσταση ΠΡΕΠΕΙ να συνδεθείς στο Internet για να γραφτείς στο Steam, να δώσεις το serial number του παιχνιδιού για να "ξεκλειδώσει" και να κατεβάσεις και κάτι updates γύρω στα 20MB.

Από εκεί και μετά, μπορείς να παίζεις σε Off-line mode.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ παιδια γιατι εμενα το τελος μου αφηνει υποψιες οτι στο τελος θα κριθει αν εισαι καλος τελικα ή κακος???Πάντως ο τυπακος με το κοστουμι κανει καλη δουλεια.Βλεπω αρκετες ομοιοτητες με τον Smoker τον X-files κατι που δεν ειναι και απαραιτητα κακο έτσι?Επισης εντονος παραλληλισμος υπαρχει αναμεσα στο γερο που ηταν ο διοικητης του City 17 και του Black Mesa προφανως με τον "παπου" στο MatriX

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια απορια.........εχω 2 προβληματακια.........μπορει να σχετιζονται οτι δανειστηκα το παιχνιδι απο ενα φιλαρακο.......1ον πολυ συχνα το Α.Ι απενεργοποιειται και δεν ξερω πως ξαναμπαινει(φριζαρουν ολοι οι υπολοιποι χαρακτηρες και περναω τις πιστες για την πλακα μου............2ον καθε φορα που παω σε επομενο επιπεδο μου γραφει rebuilding world(θα το ξαναδω τι ακριβως γραφει)..........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ρε παιδια μια απορια.........εχω 2 προβληματακια.........μπορει να σχετιζονται οτι δανειστηκα το παιχνιδι απο ενα φιλαρακο.......1ον πολυ συχνα το Α.Ι απενεργοποιειται και δεν ξερω πως ξαναμπαινει(φριζαρουν ολοι οι υπολοιποι χαρακτηρες και περναω τις πιστες για την πλακα μου............2ον καθε φορα που παω σε επομενο επιπεδο μου γραφει rebuilding world(θα το ξαναδω τι ακριβως γραφει)..........

Αγορασε το original

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από morfeas-dsl-

Ρε παιδια χωρις ιντερνετ δεν μπορω να παιξω???

Μες στη βδομαδα θα μπει η adsl και τωρα μπαινω απο ιντερνετ καφε. Ελεος εχω το παιχνιδι και δε μπορω να το δω?????

Αν ειναι original καλητερα περιμενε την dsl,αλλιως πμ me ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ αλλα ειναι original και καλυτερα να περιμενω λιγο παρα να μετονομαζω αρχεια και τετοια πραγματα και να μη μπορω μετα να παιξω!

ΥΓ. η συσκευασια ειναι ομως απλα απαισια. 50 ευρω και εχει μονο μια σελιδα με το πως να το κανεις εγκατασταση?? Θυμαμαι το Metal gear solid ειχε βιβλιαρακια, demo αλλων παιχνιδιων. μινι αφισα και πανεμορφο εξωφυλλο

Link to comment
Share on other sites

To έβαλα εχθές... έχει μακράν τα εκπληκτικότερα γραφικά που έχω δει σε παιχνίδι. Απίστευτη λεπτομέρεια στον χώρο, στα πρόσωπα, στα πάντα.

Το μόνο που με χάλασε είναι όταν σηκώνεις κιβώτια κτλ.. που φαίνονται σαν να αιωρούνται γύρω σου. Ας έβαζαν τουλάχιστον να φαίνονται τα χέρια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Σήμερα, στις 07:43]

Το μόνο που με χάλασε είναι όταν σηκώνεις κιβώτια κτλ.. που φαίνονται σαν να αιωρούνται γύρω σου. Ας έβαζαν τουλάχιστον να φαίνονται τα χέρια!

Καποιοι εδω μεσα πρεπει να καταλαβουν οτι αυτο το παιχνιδι δεν ειναι για να σηκωνεις ολη την ωρα κιβωτια, μαδερια, κουτακια κλπ κλπ και να ενοχλεις τον κοσμο . Οπως επισης ουτε να παιζεις στην παιδικη χαρα , κανωντας τραμπαλα ........λολ λολ λολ....

Περα απο την πλακα οντως εχει απιστευτα γραφικα το παιχνιδι..........

Υ.Γ Κωστα εμενα παιζει σε medium details... :nothing: :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

Καποιοι εδω μεσα πρεπει να καταλαβουν οτι αυτο το παιχνιδι δεν ειναι για να σηκωνεις ολη την ωρα κιβωτια, μαδερια, κουτακια κλπ κλπ και να ενοχλεις τον κοσμο . Οπως επισης ουτε να παιζεις στην παιδικη χαρα , κανωντας τραμπαλα ........λολ λολ λολ....

:o :o :o αφού είχε πλάκα η τραμπάλα με τον τσιμεντόλιθο :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι φαίνεται καταπληκτικό,

Υπέροχα γραφικά , πολύ ελαφρύ (μέχρι και σε FX5200 πήγαινε σφαίρα) , η φυσική του είναι άκρως ρεαλιστική και το σενάριο λίγο που το προχώρησα φαίνεται πολύ ενδιαφέρων.

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ καλη μηχανη γραφικων. Παιζει σχεδον απολυτα ομαλα σε Barton 2500 & Radeon 8500 με 1024x768 high ολα χωρις anisotropic & antialiasing.

Η φυσικη του ομως αντι για ρεαλιστικη θα ελεγα οτι ειναι "ενδιαφερουσα". Φερνει και πολυ στο Trespasser (το θυμαται κανεις?)

Link to comment
Share on other sites

Oσοι παιζουν το Half προτεινω να κατεβασουν και να βαλουν αυτο το patch.

Διορθωνει πολλα προβληματα. Εκτος απο τα προβληματα με το save.

http://212.5.70.33/Half-Life_2_Fixall_P_1.rar

οπως και αυτο πουν ειναι το ιδιο χρησιμο:

212.5.70.33/HL2.HUD.FIX-edministrator.rar

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.