Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 16:53]

:confused:

Κοιτάχτε τι μου πέταξε σήμερα :confused: :confused: :blink: :fist: :rant: :slap:

Aυτό γίνετε μόλις πατήσω το κουμπάκι load ή μόλις πατήσω να κάνω σαβε σε νεο τσαπτερ :giveup:

Για να αποφύγεις αυτό το ενοχλητικό μήνυμα αγόρασε το παιχνίδι.....:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 16:58]

:blink: NEO KOΛΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ????? ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!! ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΤΠΤ!!!!!! Ελεος είμαι και chapter 12 :'(

Καντο block με το Firewall και κατέβασε το Fixall patch που έχει ποστάρει o Kallileo

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έσβησα ολα τα αρχεία και το ξαναέστεισα. Το μπλόκαρα με το firewall και συνέχισα το chapter 13 και 14... To παιχνίδι το τερμάτισα! Ομολογώ πως ήταν τέλειο!! :D Περιμένω για πατσάκια και mod's :p

Link to comment
Share on other sites

Borg το fix που ποσταρες να με το φακελο bin πειραζει να το βαλω ενω εχω πειραξει το autoexec.cfg για να μην γραφω συνεχεια ai_disable....????

Τι αλλο διορθωνει?

Ρε γαμωτο αργησαν να το βγαλουν τοσο καιρο το εχουν βγαλει και σκατα απο θεμα bugs??

Kαι το αυθεντικο στο κουτι του εχει αυτα τα bugs ή μονο τα κατεβασμενα??

Εγω παντως εχω αυθεντικο :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από krisiun82 [Σήμερα, στις 16:36]

Borg το fix που ποσταρες να με το φακελο bin πειραζει να το βαλω ενω εχω πειραξει το autoexec.cfg για να μην γραφω συνεχεια ai_disable....????

Τι αλλο διορθωνει?

Ρε γαμωτο αργησαν να το βγαλουν τοσο καιρο το εχουν βγαλει και σκατα απο θεμα bugs??

Kαι το αυθεντικο στο κουτι του εχει αυτα τα bugs ή μονο τα κατεβασμενα??

Εγω παντως εχω αυθεντικο :p

Δημήτρη δεν ξέρω άμα σε δουλέψει , σε εμένα δουλεύει μια χαρά , σε άλλους όχι , δοκίμασε το και πες μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από krisiun82 [Σήμερα, στις 16:36]

Borg το fix που ποσταρες να με το φακελο bin πειραζει να το βαλω ενω εχω πειραξει το autoexec.cfg για να μην γραφω συνεχεια ai_disable....????

Τι αλλο διορθωνει?

Ρε γαμωτο αργησαν να το βγαλουν τοσο καιρο το εχουν βγαλει και σκατα απο θεμα bugs??

Kαι το αυθεντικο στο κουτι του εχει αυτα τα bugs ή μονο τα κατεβασμενα??

Εγω παντως εχω αυθεντικο :p

Δημήτρη δεν ξέρω άμα σε δουλέψει , σε εμένα δουλεύει μια χαρά , σε άλλους όχι , δοκίμασε το και πες μου

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι τι ηθελα και ποσταρα???

Σημερα εντοπισα το πρωτο bug του game για μενα...

Δεν εβαλα το fix σου γιωργο αλλα εφτασα σε ενα σημειο που σε σκαναρουν κατι ανθρωποι απο πανω μεχρι κατω με λειζερ και μετα μια γυναικα παει να σε οδηγησει στον Ιλαι..

Εκει που παει και την ακολουθω καλει ενα ανσανσερ και οταν αυτο ερχεται αυτη καθεται εκει και με κοιταει χωρις να κανει τιποτα...Το ai ειναι ενεργοποιημενο γιατι οταν κινουμε το προσωπο της κινηται και με κοιταει...Τι να κανω???

Μεχρι εδω το game επεζε κανονικα κανοντας μονο αυτα που ελεγε παραπανω ο kalileo

"A2: Στον φακελο %HalfLifeRoot%\HL2\CFG δημιουργουμε το αρχειο ai_fix.cfg

οπου γραφουμε:

ai_norebuildgraph 1

ai_disable 0

Επειτα στο αρχειο valve.rc στον ιδιο φακελο μετα την γραμμη που ακολουθει

exec autoexec.cfg

γραφουμε

exec ai_fix.cfg "

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.