Jump to content



Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Τζώρτζης [Σήμερα, στις 09:27]

δεν έχει και άδικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε τωρα ας φωναξει και τη γιαγια του να του κανει ελληνικο καφε να εχουν να βουτανε τα κουλουρακια τους , αν παλι δεν ξερει τι ετσι ελληνικος καφες να του στειλουμε τον ¨κουπατο" του Λουμιδη...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

γιατι η μ@λ@κι@ το steam ΚΑΘΕ φορά που παω να ανοίξω το παιχνιδι, μου λεει πως δεν ειναι ετοιμο για offline mode και μου κατεβαζει δεν ξερω κι εγω ποσα MB αναβαθμιση, τη στιγμη που εχω απενεργοποιησει τα updates για ολα τα παιχνιδια που εχει μεσα το !@#$%^ steam???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

αν αναγνωρίζω το σημείο, παίρνεις πάλι το "jetski" και κάνεις άλμα πάνω από το δέντρο και μέσα στην τρύπα που ανοίχτηκε με τον ένα διακόπτη

Σε ευχαριστώ πολύ Vouda. αυτο ήταν,

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά help

Είμαι στο σημείο που έχω διαλύσει τις 3 φωτιζόμενες μπάλες που ανεβοκατεβαίνουν και πρέπει να πάω με τον φιλομπατσο στην οροφή , το πρόβλημα είναι ότι ένας εχθρός δεν σκοτώνεται με τίποτα και παράλληλα ο μ@λακας ο φιλομπατσος λέει να τον ακολουθήσω αλλά κάθετε σαν κότα

Τι έπαθε το καταραμένο ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

.......... ο φιλομπατσος λέει να τον ακολουθήσω αλλά κάθετε σαν κότα

Τι έπαθε το καταραμένο ?

Μιλαμε για το αυθεντικο game? Για κλασικο bug του πειρατικου μου μυριζει

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, η γκόμενα υποτίθεται θέλει να μπούμε στο ασανσέρ αλλά δεν το κουνάει ρούπι. Το έχω κάνει load πολλές φορές αλλά το ίδιο. Δεν μπορώ να προχωρήσω. Τί να κάνω;:tomato:

post-1166-1416071468,357_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε εισαι θεος χριστουγεννα και εσυ παιζεις hl2 ΖΗΛΕΥΩ !!!!! μακαρι και εγω να το ειχα φερει μαζι μου αθηνα για τις διακοπες ... :( οσο για αυτο που γραφεις μαλλον προκειται για καποιο bug του παιχνιδιου (αν παιζεις σπασμενη εκδοση)παντως ενα φιλαρακι μου που το ειχε και αυτος σπασμενο οταν του κολλαγε σε διαφορα σημεια και εκανε και ξανακανε load χωρις αποτελεσμα το μονο που τον εσωνε στο τελος ηταν να ξαναπαιξει το chapter που βρισκοταν απο την αρχη.. ξερω οτι δεν σου δινω την καλλυτερη λυση αλλα μονο αυτο ξερω στα σιγουρα για να σε βοηθησω...

τεσπα χρονια πολλα !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman

Ρε παιδιά, η γκόμενα υποτίθεται θέλει να μπούμε στο ασανσέρ αλλά δεν το κουνάει ρούπι. Το έχω κάνει load πολλές φορές αλλά το ίδιο. Δεν μπορώ να προχωρήσω. Τί να κάνω;:tomato:

Και εγώ το ίδιο ειχα πάθει .. και το εκανα load ενα σήμείο ποιο πριν που το είχα σώσει και τελικά η κοπελιά μπήκε στον ανελκυστήρα. ..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.