Jump to content



επαναφορτιζόμενο δραπανοκατσάβιδο


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

1)το skill ξεχνα το

ο μηχανισμος twist ειναι ασταθης και μετα απο χρηση αποκτα μπολικο τζογο ενω το μοτερακι του δε λεει πολλα και "ξεθυμαινει" σχετικα γρηγορα

2)Ryobi, μικρο και δυνατο για κατσαβιδακι δεν μοιαζει κακη λυση

μια καλη δυνατη και ποιοτικη εναλλακτικη που θα σου κρατησει forever ειναι κι αυτη

3)Skill: ογκωδες, δεν ειναι στην κατηγορια επαναφορτιζομενο κατσαβιδι χειρος

αλλα μαλλον πιο allaround εργαλειο,

με 1,6kg βαρος στο χερι μη φανταστεις οτι ειναι οτι πιο βολικο για λυσιμο δεσιμο pc πχ.

για τα specs του και την τιμη του μοιαζει τιμιο παντως

Link to comment
Share on other sites

καταλήγω σε GSR Mx2Drive BOSCH μοιάζει καλή λύση μιας και είναι επαγγελματική σειρά.. προφανώς θα έχει σοβαρή ποιότητα κατασκευής/ αντοχη στο χρονο.. και 3 χρόνια εγγύηση..

ελπίζω να με καλύψει για βίδωμα σε pc,ντουλάπια και ξύλα γενικοτερα,μέχρι βίδες σε γυψοσανίδα..

τωρα πρεπει να βρω και τα 70 ευρω :dirol:

Link to comment
Share on other sites

εψαχνα στο ebay.com και να τι αντικρυζα σε ολα τα listings δραπανοκατσαβιδων της Bosch...

used & new!

Unfortunately, access to this particular item has been blocked due to legal restrictions in some countries. We are blocking your viewing in an effort to prevent restricted items from being displayed. Regrettably, in some cases, we may prevent users from accessing items that are not within the scope of said restrictions because of limitations of existing technology. Please accept our apologies for any inconvenience this may cause, and we hope you may find other items of interest on eBay.

UK, DE κτλ παιζουν κανονικα....

Link to comment
Share on other sites

σε μένα μια χαρά τα δείχνει..

Bosch GSR ProDrive Professional Cordless Electric Screwdriver Free Shipping | eBay

πχ αυτο δεν στο εμφανιζει..?

ναι τα πιο πολλα μικρα τα δειχνει

στο .com εντωμεταξυ δεν δειχνει και πολλα pro series της Metabo!

εταιρικοι περιορισμοι για πωληση outside the US σαν της asics στα παπουτσια μου κανει....

btw

για το Prodrive που κοιτας

να ψαχνεις για το Mx2Drive που ειναι διπλης ταχυτητας.

το απλο εχει μια σκαλα.

Επισης keep in mind Οτι αυτα ειναι κατσαβιδι Only

δεν εχει ταχυτσοκ για τρυπανια κτλ.

Οποτε εαν θες διατρηση ειτε παιρνεις τρυπανια με hex socket

ή παιρνεις ανταπτορα hex ταχυτσοκ (που δεν το προτεινω μιας και δεν παιζουν και πολυ καλα)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

εκανα καποια μαστορεματα με γυψοσανιδα στο πατρικο με ενα δανεικό Wurth 18v

18v Drill Driver Li-Ion 2.6Ah | Battery tools | Wόrth UK Limited

το χρησιμοποιησα μονο για βιδωμα.μου φανηκε βαρυ,κουραστικο να καρφωνεις με το χερι στην αναταση σε ψηλα σημεια και πολυ δυνατο για βιδωμα..βεβαια δεν κωλώνει πουθενα..επαιξα και λιγο με κατι βιδες στην αυλη, βιδωνοντας σε ενα κουτσουρο και ενα καδρονι για να δω δυναμη..

για την ωρα η αγορα δικου μου αναβληθηκε, αλλά μολις εχω χρηματα θα παρω κατι σε GSR Mx2Drive BOSCH για βιδωμα αποκλειστικά! οτιδηποτε μεγαλυτερο σε βαρος,ογκο και δυναμη ειναι μειονεκτημα για 2-3 DIY στο σπιτι καθε χρονο,μιας και ηδη εχω 3-4 κλασσικα τρυπανια με καλωδιο,λογω δουλειας του πατερα μου για βαριες εργασιες..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.