Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Εγω μονο και μονο που βαλαν την αθωα κοκκινοσκουφιτσα να μαμιεται,δε τη βλεπω!!

Ελεος.Θυμαται κανεις στα παραμυθια της γιαγιας του να πηδιεται η κοκκινοσκουφιτσα; :p

Hydra νομίζω έπρεπε να το βάλεις πρώτα εδώ και μετά να το ποστάρεις στο Ποια ταινία είδατε πρόσφατα :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι λέει ο τίτλος, αγορασμένο τα Χριστούγεννα (άλλους 6 μήνες εγγύηση δηλαδή).

Μηδέν προβλήματα και μηδέν γρατσουνιές/σημάδια, από την αρχή το έχω με προστατευτική ζελατίνα και μέσα στην αυθεντική θήκη της Apple και είναι σαν να το έβγαλες από το κουτί του.

Τον Μάρτιο που είμουν στην Αθήνα το δούλεψα με καρτούλα 3G της Wind μια χαρά.

Με το τελευταίο απροβλημάτιστο Jailbreak.

Δίνεται στο κουτί του με ό,τι ήρθε (καλώδιο, φορτιστής, χαρτούρα κλπ) συν:

Δώρο #1: H αυθεντική θήκη από micro-fiber της Apple.

Δώρο #2: 2η θήκη-sleeve Origami της Incase, αχρησιμοποίητη (την αγόρασα πριν πάρω χαμπάρι ότι μου αγόρασαν δώρο την Applίσια) Origami Sleeve for iPad : Products By Incase

Δώρο #3: Άλλες 2 προστατευτικές ζελατίνες για την οθόνη (το πακέτο που πήρα είχε μέσα 3 αλλά η 1η που έβαλα είναι ακόμα μια χαρά

Δώρο #4: Tα μεταφορικά (που από Ιρλανδία παίζει να είναι κανά 30άρι...) :p

Δώρο #5: Αισθησιακό μασάζ από τον @LevelOne και ό,τι ήθελε προκύψει.

το νερό από την μύτη μου βγήκε..

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να πηγαίνει κανείς στο σινεμά και να σκάει 12 ευρώ αν θεωρεί βαρετό ή παιδικό το να πλακώνετε το datsun του Ταμτάκου με το τρακτέρ του Αλία.

:hehe: :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Periklis_pap
Link to comment
Share on other sites

..Επίσης με την τεχνολογία αυτή και αφού θα είμαστε στην επιφάνεια εργασίας και δε θα κάνουμε τίποτα και θα λειτουργεί όπως λέει ο ενσωματωμένος πυρήνας γραφικών που βρίσκεται μέσα στους Sandy Bridge CPUs,σημαίνει και ότι θα μπορούμε να βγάλουμε την κάρτα από τη μητρική χωρίς πρόβλημα και να κουμπώσουμε άλλη κ.τ.λ.???
Έγινε επεξεργασία από papatsonis
Link to comment
Share on other sites

Ρε pap,ευκαιρία δεν αφήνεις ρε συ!Τίποτα να μη πέσει κάτω που λένε!

Υ.Γ. Την απάντηση την ξέρω.Δεν ήταν τόσο σαν ερώτηση αλλά κάπως ρητορική αλλά και πάλι μη χε...κουβέντα δεν αφήνεις!:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.