Jump to content



Κορυφαίες ατάκες μελών του TheLab.gr (QuoteLab)


unseen

Recommended Posts

Ας μου επιτραπεί please να βάλω για μια φορά έναν από msn, γιατί είναι πολύ epic για να πάει χαμένη :D

kalamaki_leei_lolojcg.jpg

Του είχα πει, ότι τους Sandy Bridge τους δοκιμάζω αρχικά με κανονικά παγάκια από την κατάψυξη για να δω αν αξίζουνε δοκιμή σε άζωτο ή ξηρό πάγο.

Από εκεί του προέκυψε η παραπάνω ερώτηση σήμερα :D ( αν αφήνεις το νερό από τα λιωμένα παγάκια δεν πιάνεις καλές θερμοκρασίες βάζοντας απλά νέα παγάκια μέσα, πρέπει να το βγάζεις το νερό )

Στις κακιές ώρες, μπορείς να βάζεις παγάκια από vodka Γιωργάκη, να πίνεις και να ξεχνάς τα κακά score :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
"

Εγω πιστευω οτι πρεπει να λειτουργησει η Ελλαδα με κανονες τραπεζης με το 10% αποθεματικο... Εχουμε 1 Ακροπολη, 1 Μυκονο, 1 Χαλκιδικη? Ε, πλεον θα λεμε οτι εχουμε 10.

Εχουμε περιθωριο να τις πουλησουμε 9 φορες... Ο φοβος μας θα ειναι μην τυχον ερθουν ΟΛΟΙ μαζι και οι 9 να την θελουν την ιδια στιγμη :p "Mykonos Run"

τα 'πε όλα :D

:T:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ελεος ρε παιδια με το "εχει ξανα μπει"

Δλδ οταν γυρναει η γκομενα/γυναικα/γκομενος (με οτι βολευεται ο καθενας) κ σας λεει "παμε παλι" τι τους λετε ? "εχει ξανα μπει"?

Οχι βεβαια! βουρρρ στο πατσα κ ειμαι σιγουρος οτι κανενας σας δν προσπαθει να θυμηθει αν το εχει ξανα βαλει ο dunkel h unick (που το πιο πιθανο ειναι να τη εχει σφυριξει ο τσακονας η φραγμας αλλα τεσπα)

Αστεια βιντεο/φωτο/ανεκδοτα ειναι μας κανουν να γελαμε οποτε το να τα ξανα δουμε δεν χανεται κ ο κοσμος.

Πριν ποσταρει ο καθενας πρεπει να κανει ερευνα 5-10 σελιδες πισω ?

Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να κανεις ασφαλης καταργηση υλικου, ποιος εχει χρονο για ερευνα?

Στο τελος καταληγουμε να εχουμε μιση σελιδα με τα quotes απο αυτα που εχουν ξανα μπει!

Έγραψε!

edit: bolds. ατάκες mode καλάσνικοφ. :hehe:

Έγινε επεξεργασία από dimitris_s
Link to comment
Share on other sites

Δέν τη βρίσκω με την όλη κοινωνική δικτύωση που πίσω της κρύβονται πολλά. Έχω τηλέφωνο αν θέλει κάποιος να μου πεί κατί, κι αν πέρνει ώρα παω για ένα καφέ και τα λέω face2face που λέν και στο χωριό μου...

Link to comment
Share on other sites

refback

LinkBack awaiting moderation. Double-click this icon to approve. Double-click this icon to delete linkback. Double-click this icon to ban entire domain. Να ρωτήσω. αυτό εδώ το βλέπει κανένας υπεύθυνος στο πλαίσιο? | myPlaisio.gr This thread Refback Χθες 14:1

KILLED by plaisio,

Niiiiiice!

Touche!

^

What?

Δεν είναι τίποτα. Το μποτ κάνει καλιμπράρισμα:p

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οταν σας χτυπησει την πορτα ο δικαστικος επιμελητης μην παραλειψετε να του πειτε οτι ο Wizard! και η Μαρια Γκαλετακη δεν σας ειπαν τιποτα για αυτο.Ειμαι σιγουρος πως θα φυγει κλαιγοντας.

Έχει ο άθλιος έφεση μερικές φορές.

Μου βγήκε ο καφές από τη μύτη !

Link to comment
Share on other sites

Colombiana: 7/10.

Ίσως είναι μεγάλο το 7αράκι, αλλά μου άρεσε η ηθοποιός.

Το σενάριο κλασικό. Κορίτσι χάνει γονείς από δολοφόνους. Κορίτσι την γλιτώνει. Μεγαλώνει. Παίρνει εκδίκηση. Σελήνη αγαπάει Αλέξη.

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
όταν το πάρω, Isabella_92

όλοι οι καμμένοι θα νομίζουν ότι είμαι κορίτσι και θα λυπούνται να με χτυπήσουν και όταν καθαρίζω κόσμο θα τσούζει που τους καθάρισε ένα 19χρονο κορίτσι...

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τοσο δυσκολο ειναι να γραψετε 4 γραμμες κειμενο?

Τι πετατε τιτλο/βαθμο λες και κατι πρεπει να μου πει εμμενα προσωπικα αυτο....

Inception 0/10.
1323_original_0eacl.

και αυτό :

H διαφορα ειναι εντονη οταν μπαινω με το RAID/640 AAKS

Με SSD....τι να λεει.

ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΛΕΜΕ.

Απυθμενο μισος στη google.

Του chrome το update, το raid μου σκοτώνει - μπάτσοι γουρούνια δολοφόνοι !
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.