Jump to content



Τροφοδοτικο ποιο;


ison

Recommended Posts

Έχω το 550 Antec. Κανένα πρόβλημα, αλλά είναι κομματάκι παλιό μοντέλο. Κοίτα πιο καινούργια κομμάτια που έχουν καινούργια χαρακτηριστικά, όπως να βγάζεις τα molex που δε χρησιμοποιείς, να έχει SATA κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω το antec εχω οι τασεις του ειναι εξαιρετικες και μιλαμε δοκιμασμενο με μεγαλα φορτια δοκιμασμενη λυση.Τωρα η ocz ειναι εταιρια που βγαζει προιοντα κορυφαια κι εγω εχω ακουσει τα καλυτερα για το συγκεκριμενο αλλα δεν το εχω δοκιμασει.Το μονο μειον του antec γαι μενα ειναι οτι δεν ειναι sata ready.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια ειναι οτι δεν το εχω βρει ελλαδα ακομα δεν εχω ψαξει ..αλλα λογικα ολο και καποιος θα το φερει φανταζομαι ..αν ειναι στα ιδια λεφτα του antec θα το χτυπησω.

Αυτο που μου αρεσει στο ocz ειναι οτι ρυθμιζεις τις τασεις απο πισω αναλογα με τι σου λενε τα λαμπακια ενω με το antec αν και εχει την ιδια δυνατοτητα πρεπει να μετρας με κανα πολυμετρο για να βρεις τι θελεις.

Αν το εχει δει πουθενα κανεις το ocz ας μου δωσει κανα link..μιλαμε παντα για Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως δεν πολυεμπιστευομαι software για αυτη την δουλεια ...ουτε καν to bios.

Λογικα τα λαμπακια κανουν καλυτερα την δουλεια και σε λιγοτερο χρονο.

Παρτε και ενα λινκ.

http://www.xtremesystems.org/modules.php?op=modload&name=Seviews&file=index&req=showcontent&id=39

Η 5V+3,3V στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι πανω απο το 5% και η 12V κατω απο το 5%.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.