Jump to content



Recommended Posts

Από τις 23.11.2012 εως 31.03.2013 όσοι αγοράσατε 256GB Samsung 840 Pro παίρνεται το Assassin’s Creed� III εγω μόλις παρέλαβα τον κωδικό !! το κατεβάζω , από αγορά από το amazon.frl,διαβάστε Assassin’s Creed� III

Μπορείτε να πείτε τί διαδικασία ακολουθήσατε επειδή είναι στα γερμανικά;

Εκεί που ζητάει upload τί βάλατε; Σκανάρατε την απόδειξη;

Και από κάτω στο 2ο upload;

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1392]GeorgeVasil[/MENTION] ακούει;;; Ο δίσκος ελήφθει σε άψογη κατάσταση !!!!! :jump1::jump1:

Να πάρουμε και το κλειδάκι για το παιχνίδι;;:p

αυριο αυριο γιατι πρεπει να τα παρς κ τα 2 μαζι..

δεν εχω χρονο να κανω τπτ..

θα σε παρω τηλεφωνο!

Link to comment
Share on other sites

SOS...HOUSTON we have a MAJOR problem

μετά από πρόβλημα στην εγκατάσταση λέιτουργικού στον 840pro δεν μπορώ με τίποτα να τον κάνω secure erase μέσα από το Samsung magician!!!!

O samsung 840pro 256 φαίνεται να έχει in frozen state σύμφωνα με το magician...ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;

Link to comment
Share on other sites

SOS...HOUSTON we have a MAJOR problem

μετά από πρόβλημα στην εγκατάσταση λέιτουργικού στον 840pro δεν μπορώ με τίποτα να τον κάνω secure erase μέσα από το Samsung magician!!!!

O samsung 840pro 256 φαίνεται να έχει in frozen state σύμφωνα με το magician...ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ;

οσο ειναι συνδεδεμενος κανε ενα power cycle..κοινως βγαλε τροφοδοσια και ξανα βαλλε :D

σπυρο εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

ρε Γιώργο είσαι τιτανομεγιστοτεράστιος...παλεύω 1 ώρα και κάτι....του διαόλου πράγματα....τον δίσκο για να κάνω install λειτουργικού πρέπει να είναι MSR ή GPT; Ta 7 δεν υποστηρίζουν GPT και τα 8 ναι; Γιατί έχω μπερδευτεί!

Link to comment
Share on other sites

Άργησε να σας έρθει το email για το creed; Έστειλα εδώ και ένα 10λεπτο και ακόμα τίποτα...

Αν έβαλα λάθος email υπάρχει περίπτωση να το διορθώσω;

Η απάντηση έρχεται σχεδόν άμεσα. Ίσως επειδή σήμερα είναι σάββατο , μπορεί και να μην πάρεις απάντηση .

Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση έρχεται σχεδόν άμεσα. Ίσως επειδή σήμερα είναι σάββατο , μπορεί και να μην πάρεις απάντηση .

Ελπίζω να είναι αυτό και να μην έβαλα κανένα λάθος email...

Η προσφορά ισχύει για αγορά και από ελληνικό κατάστημα έτσι;

Link to comment
Share on other sites

ρε Γιώργο είσαι τιτανομεγιστοτεράστιος...παλεύω 1 ώρα και κάτι....του διαόλου πράγματα....τον δίσκο για να κάνω install λειτουργικού πρέπει να είναι MSR ή GPT; Ta 7 δεν υποστηρίζουν GPT και τα 8 ναι; Γιατί έχω μπερδευτεί!

όχι MSR. MBR και ναι, πρέπει να είναι MBR.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε το email με τον κωδικό.

Που τον βάζουμε αυτόν στο site της ubisoft για να κατεβάσουμε;

Δίνουν ένα σύνδεσμο στο ε-μαιλ που σε κατευθύνει , από ό,τι θυμάμαι , στο uplay-shop . Αφού βρεις το creed 3 προχωράς κανονικά σαν το αγόραζες , το βάζεις στο cart και λίγο πριν ολοκληρωθεί η διαδικασία για promo-code βάζεις τον κωδικό που έλαβες . Έτσι το ποσό μηδενίζει και καθάρισες .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.