Jump to content



Τιτλος. [to be changed sometime]


Alexopus6

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
Ένα γρηγοράκι πρωτού φύγω για δουλίτσα:

1. @Alexopus6

Μπορεί να έχω χίλια cheat, να έχω γράψει δικό μου cheat, μπορεί να έχω και το source code του BF3.

Όπως υπάλληλοι τράπεζας υπάρχουν πολλοί, inside jobs έχουνε γίνει, υπάρχουνε υπάλληλοι που κάνανε πουστιά, υπάρχουνε άνθρωποι που περνάει από τον νού τους να κάνουνε πουστιά, και υπάρχουνε και ανθρώποι που δεν περνάει καν από τον νού τους, και ας είναι αυτοί οι μεταφορείς των ράβδων χρυσού.

Δεν έχω cheatάρει, ούτε πρόκειται γιατί πολύ απλά τα games όποτε παίζω, παίζω για να γελάσω, να δω τα γραφικά, τις δυνατότητες τους, τις καινοτομίες αν υπάρχουν, και να παίξω με φίλους λέγοντας μαλακ1ες στο skype ταυτόχρονα κλπ.

Χάσω νικήσω, κάνω ρεκόρ πατώσω, δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

2. Έφαγες ban στον BAZO.

Έναν server στον οποίο παίζουνε noobάδες αφού εσύ κάθε φορά τους μαμάς τα πρέκια στο χαλαρό, τι σε κόφτει τόσο πολύ ?

Αρέσκεσαι στο να παίζεις με κατώτερους παίχτες ώστε να τους πετσώνεις και να αυτο-ικανοποιείσαι ?

Δεν γουστάρεις να παίζεις κόντρα σε ανταγωνιστικούς για εσένα παίχτες ?

1.To οτι δεν cheatαρεις ύστερα από όλες τις αναλύσεις σου περι hack αφησε με να έχω τις αμφιβολιες μου.

2.Στον bazo έμπαινα λόγο του ονόματος http://www.thelab.gr/1062855224-post145.html όπου επαιζα παλιά και λόγο του ότι παίζαν αρκετοί φίλοι μου.

Καποια στιγμη πρεπει να αποφασίσεις να είναι κατώτετοι ή πετσώνουν οπως λές όλο το κόσμο.

Με έχεις μπερδεψει με τις κολωτούμπες.

Link to comment
Share on other sites

Την καλησπερα μου εχετε ΟΛΟΙ ανεξαιρετως κυριοι καταρχας.

Μετα απο 2ωρο baby sitting της ανηψιας και αφου διαβασα αρκετες φορες

το thread θελω να μοιραστω και γω την αποψη μου περι του ολου ζητηματος που εχει δημιουργηθει.

Καταρχας για να πω τα πραγματα ως εχουν τον Alexopus6 τον "ξερω" απο εποχες

BAZO Call Of Duty : World At War (το καλυτερο COD κατ'εμε αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα)

Η εξελιξη του στο game ηταν πραγματικα εκπληκτικη αφου εκεινος

"μας βρηκε" να παιζουμε εκει και με τον καιρο ειδα εναν αλλο παικτη.

Ειχαμε προ καιρου μια "διαφωνια/παρεξηγηση" αλλα για αυτο

ευθυνονται τριτα ατομα και θελω να πιστευω οτι ο,τι και αν μεσολαβησε

θα ειναι ενα ατομο που με βοηθησε/εξυπηρετησε πολλες φορες στο παρελθον

και δεν θα ηθελα επουδενι οτιδηποτε και δη το gaming να χαλασει αυτο που "χτισαμε"

Οπως ειδατε ο Wizard, επωνυμα, εριξε ban απο το ΒΑΖΟ Server στον Alexopus6

χωρις να κρυφτει πισω απο το δακτυλο του. Οπως ξερετε πολλοι, το "παρεακι" (το οποιο σιγα σιγα

δημιουργηθηκε αφου πλην Lazy Dog και Shooter τα παιδια τα "εμαθα" πριν 6-12 μηνες)

μιλαει μεσω battlelog και παμπολλες φορες ειτε γραπτα ειτε προφορικα ελαβε

παραπονα για το ατομο του Αλεξανδρου.

Ξεροντας τον, πραγματικα δυσκολευομαι πολυ να πιστεψω οτι χρησιμοποιει "πλαγιες" μεθοδους

για να κερδιζει στα games.

Δυστυχως ομως κυριοι σε εναν καθαρα public (και απο κοινου χρηματοδοτημένο) σερβερ δημιουργουνται παρεξηγησεις , εχθρες και λοιπα "ασχημα"

Προσωπικα πιστευω ο λογος που εχει γινει ολο αυτο ειναι επειδη καπου χαθηκε το μετρο (οχι η πιστα ντε)

μεταξυ αστεϊσμών.Βεντουζες, παρτουζες και πετσωματα θεωρω οτι ΔΕΝ ανηκουν

στο κλιμα που θελουμε να εχουμε στο ΒΑΖΟ.

Ετσι ο "λαος" χωριστηκε στους καθημερινους θαμωνες που τρωνε ωρες για να κανουν populate το σερβερ,

τρεχουν procon,kick,search,bans,προστασιες και δεν ξερω εγω τι αλλο και φυσικα το ΤΡΕΞΙΜΟ

που εχεις οταν αναλαμβανεις να εισαι Admin σε ενα public server (πραγματικα απλα δεν τυγχανει round που

να μην κανεις 3-4 alt tab να τσεκαρεις κοσμο,warnings και ξερω γω τι αλλλο...) ,

στους -πληρωσα ή μη- εχω το ΒΑΖΟ στα favorites αλλα μπαινω μονο οταν ειναι γεματος και στους competative players που ανηκουν στις οποιες

clan/platoons και παιζουν στο ΒΑΖΟ και μπαινουν μονο για τη νικη (δεν ειναι νομιζω τυχαιο οτι

τα "στρατοπαιδα" που βλεπω να εχουν στηθει παραπανω ειναι μεταξυ πραγματικα play for fun παικτων και των παλιοσειρων στα competitive games)

Ο ΒΑΖΟ ειναι ενας public average joe server που ο παικτης- labιτης ή μη- θελω/θελουμε να περναει ΚΑΛΑ .

Εδω θα ηθελα να διαφωνησω με το [MENTION=22691]Tsoureki[/MENTION] το οποιο μιλαει για public stomping αφου τα παιδια που παιζω και

"μιλαω" με εξαιρεση τον Shooteraki και το Griso ειμαστε ο ΟΡΙΣΜΟΣ του ΜΕΤΡΙΟΥ παικτη.

Οπως καταλαβατε, χωρις να θελω να κατηγορησω καποιον προσωπικα και χωρις να παρεξηγηθω με καποιον απο

αυτους που με διαβαζετε αυτη τη στιγμη ολα ξεκινανε απο τον ΤΟΥΠΕ και τα λεγομενα του καθενος απο εμας.

Οταν αρχιζουν τα κραξιματα,κοροιδιες κλπ ειναι αμεσως επομενα καποιος/καποιοι να παρεξηγησουν ολο αυτο και

να στραβωσουν.

Παμπολλες φορες εχω ριξει κραξιμο και πριβε και δημοσιως πχ στον Aκη να κοψει τον BIAΣΜΟ που

μπορει να δημιουργησει σε πιστες οπως η Seine με το tank οταν απεναντι του δεν εχει αντιπαλο.Ειναι το λεγομενο

ΦΡΕΝΟ και οσοι εχουν διατελεσει admins ξερουν ποσο κρισιμο ειναι να γινεται σε εναν server που τιμαει τα € που

χρυσοπληρωνουμε στoν εκαστοτε host (α ρε dedicated στο σπιτι που μας χρειαζεται...)

Κυριοι ο μονος που μπορω να ξερω οτι ειναι ΚΑΘΑΡΟΣ ειναι ο εαυτος μου και αυτος μονο.

Θα ηθελα να ειχε λυθει ολο αυτο τελειως διαφορετικα αλλα δυστυχως αντι για UNION εγινε κακος χαμος.

Χθες ηταν απο τις πιο ομορφες εμπειριες που εζησα σε ενα χρονο battlefield 3, με το fun event που πραγματικα

καραγουσταρα να παιζω με Ελληνοπουλα απο τις 5 ηπειρους (ακομα και ομογενεις επαιξαν) και μετα ειχαμε αυτο.

Η λυση?

Δεν την γνωριζω.

Απλως ηθελα να πω αυτα που σκεφτομαι απο χθες.

Η προταση μου? Μεγαλοι αντρες ειμαστε, να σταματησουν τα παιδιαρισματα, οι μπηχτες και οι αλληλοκατηγοριες,

να χαρουμε το game και μερικοι να αντιληφθουν την εννοια του ΒΑΖΟ UNION.

Ουτε βραβειο κερδιζει κανεις, ουτε μακραινει τιποτα ηλεκτρονικο ή μη ουτε ΚΕΡΔΙΖΕΙ το ελληνικο community κατι.

Αυτα ειχα να πω εγω κυριοι σαν Λεωνιδας.

Ευχομαι να λυθει συντομα ολο αυτο το θεμα και να καταλαβουμε ολοι μας τη θεση μας τα λαθη μας και να περναμε καλα ΠΑΡΕΑ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.