Jump to content



Τιτλος. [to be changed sometime]


Alexopus6

Recommended Posts

Το ειπες και μονος σου, συνηθως παιζω 4-5 ματσακια το βραδυ και μετα νανι, δουλευω καθε μερα ακομα και τις κυριακες, πολυ συχνα 11-13 ωρες, παλιοτερα ειχα ακομα πιο βαρυ προγραμμα, φαινοτανε στο σωμα μου κιολας :p

Στην ιδια φαση ειναι και ο Alex αυτη την περιοδο με το ποδηλατο, δεν θα κατσω ομως να σου δωσω λεπτομερειες ουτε για μενα ουτε γι αυτον, βλεπεις και μονος σου οτι μπαινει λιγο το βραδυ μαζευομαστε 2-3-4 ατομα στο party παιζουμε μερικα round και μετα rage sleep, το οτι εχεις 600 ωρες στην bazzar δεν λεει κατι , θελει τροπο οχι κοπο ;-)

βε_ρε_σε....δε θελω εξηγησεις...αποδηξεις θελω!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION]

το ξανα quote-άρω

στα SQDM σχεδόν πάντα μπαίνουμε μαζί όλοι (Alex,Sof,εγώ,headcrab), και φυσικά μιλάμε με voice, το kill που μας "προλαβε" και πήρε ο alex και πήγε 70 στο παράδειγμα σου, έχει μαζί του άλλα 2-3 suppression και kill assist από τους υπόλοιπούς μας.

Σχετικά με τις μπηχτές για μη "καθαρότητας", μάλλον δεν έχεις υπόψιν σου ότι ο headcrab π.χ. παίζει με αρκετά low sens (~50cm/360) κάτι που θα έπρεπε να σου εξηγεί γιατί και κάθε hit του είναι σχεδόν πάντα kill ;)

Το θέμα με τον στιγματισμό πάντως του [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] και την απαράδεκτη στάση/αιτιολόγηση από τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION] (δεδομένου και της θέσης του εδώ μέσα..) σηκώνει δημόσια συγγνώμη, αλλά κάποιος/οι δεν έχουν τα cojones που ανέφερε και ο billpeppas(για άλλο λόγο βέβαια..) να το κάνει/ουν..

Πριν κάποια χρόνια, σε άλλο game, ήταν κάποιος που ενώ έπαιζε legit (και όχι επειδή το λέω εγώ, αλλά και κοινοί φίλοι που τον είχαν δει live και είχαν "φρίξει") είχε ακούσει το εξής ανεπανάληπτο από κάποιο ..... admin : "Καταλαβαίνεις ότι το να μπαίνεις μετά από εμάς, να τελειώνεις με 50kills, και ο 2ος να έχει 25 δεν είναι φυσικό/ανθρώπινο" και τον έκανε kick μονίμως.

Αυτό το πράγμα ισχύει/θέλουμε και στον BAZO τελικά..? χαλάλι που έγινε όλη αυτή η ιστορία παραμονές του επόμενου εμβάσματος... (και για τους μη γνώστες τι/που/πως, παίζει με τον σερβερ..)

btw...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=kRMn1tj5-Nc]Cheater... BAN HIM...[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Το κουράζετε πολύ το θέμα.

Ειδικά όταν μιλάει κανείς για online games που τον άλλο δεν μπορείς να ξέρεις τίποτα για το τι κάνει δεν πα να είναι και ο κολλητός σου από το νηπιαγωγείο, απλά γελάω.

Ιδιαίτερα δε σε ένα game που είναι πιο τρύπιο και από κεφαλοτύρι.

Μπορώ άνετα να σας βγάλω 20 videos 5 λεπτά έκαστο, με διάφορους παίχτες, cheats or no cheats και να σας βάλω να μου πείτε ποιός είναι καθαρός σύμφωνα με την εμπειρία σας και ποιό όχι.

Στοιχηματίζω τα ιμάτια μου ότι δεν θα πέσετε καν μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σε Grand Bazaar ο Αντρέας πετσώνει παντού τους πάντες εκτός από όταν μπαίνει ο φίλος σου, δείχνει ξεκάθαρα το ότι ο αντρέας έχει και τον κόπο αλλά και τον τρόπο έστω στην Grand Bazaar.

παντες = ο καθε randomας που μπαινει στον σερβερ σου ?

πετσωνει = ?

Θυμαμαι πολυ καλα πως την ημερα που ετυχε να φαω νεμεσις απτον αντρεα, ειχανε φαει την προηγουμενη ο αλεξ και ο παπατσο, το ποιος πετσωνει ποιον φαινεται οταν παιζουνε 2 τετραδες μεταξυ τους οχι οταν ειναι 32 ατομα χωρισμενα σε 4 squad, επισης θυμαμαι πως 4vs4 ΔΕΝ εχει τυχει να παιξουμε σε bazzar.

Τελος δεν υφισταται "superhuman" , παιζω ενα χρονο τωρα BF με τους γνωστους "cheater" , ξερουμε πολυ καλα τι μπορει να κανει ο καθενας μας και τι οχι, που ειναι "δυνατος" και που εχει αδυναμιες, δεν εχω την υποχρεωση να το αναλυσω περαιταιρω και ουτε θελω :)

Εχετε που εχετε επιλεκτικη μνημη, στην οποια στηριζετε τις μπαρουφες σας, στοιχηματιστε κανα χρηματικο ποσο τουλαχιστον να τσιμπησω κι εγω την προμηθεια μου.

4eyCB.png

Link to comment
Share on other sites

Αρνείσαι ότι το έγραψες ή επειδή το έγραψες αλλού, δεν ισχύει στο TheLab;

Επειδή πραγματικά το πας πολύ προσωπικά το θέμα,

καλό θα είναι να αναφέρεις και τα δικά σου γραφόμενα υβρηστικά και μη.

Τωρα το θέμα αν το έγραψα αλλού και αν ισχύει στο lab, δηλαδή αν βρω καποιον στον δρόμο και πούμε @#$!#$@#@#$@ τι σχέση έχει να κάνει με το thelab? θα έρθει εδώ και θα ποσταρει, βρήκα εξω τον alexopus6 και βριστίκαμε οποτε καντε τον ban εδώ και να τον έχετε στην "μπούκα"? Εκτός αν κάνεις χρήση εξουσίας όπου σε βολευει (π.χ Alexopus6 απλός user στο thelab, Wizard! Moderator στο thelab, οπότε ασκώ όλη την εξουσία μου εδώ που μπορώ και κάνω ό,τι θελω.)

Θα ήθελα κάποιος άλλος απο την διαχείρηση εκτός απο εσένα να μου απάντησει σε αυτό.

βερεσε τα ακουω ολα.....

να σου πω εμπειρε παικτη...εσυ μετα απο 5 συνεχομενα match στη τσιτα... δε κουραζεσαι...στο επομενο 6, 7, 8 κτλ θα παιζεις το ιδιο οπως στο πρωτο ???? με τα ιδια αντανακλαστικα ???

αυτο μου παλι δυσκολευομαι να καταλαβω, ειναι πως ειναι δυνατο σε οποιοδηποτε map και να παιξει ο alexopous6, τα ιδια παντελακη μου - τα ιδια παντελη μου!

π.χ. στην grand bazzar εχω παρα πολλες ωρες gameplay...αν μπεις θα εξαφανισω οποιονδηποτε παικτη απ' το χαρτη οχι μονο skills αλλα καλη γνωση του χωρου προπαντων...

αν ομως με βαλεις σε καποια αλλη, ναι μεν θα σκοτωσω πολλους αλλα θα σκοτωθω και πολλες φορες.

δουλευοντας εχω μαθει με τα χρονια οτι ο λογος μου εναντι του δικου σου = fail .... αποδειξε το και πρωτος εγω θα βγω μπροστα και θα πω:

''σκαστε μ@λ@κες το παιδι ειναι κομπλε''

Οπότε πρέπει να έχω μέτρο συγκρισης εσένα αντρέα? (no offence) Ο,τι είναι πάνω απο εσένα και μερικούς άλλους είναι cheat/hack?

Και τα 4-5 rounds σου είναι το ίδιο δυνατά και intense ? I think not.

Κάποιου άλλου είναι όμως.

Δεν χρειάζεται να παίξεις 30 rounds για να "κουραστείς" και να κάνεις κάποια μεστά rounds κλπ.

Το ότι σε Grand Bazaar ο Αντρέας πετσώνει παντού τους πάντες εκτός από όταν μπαίνει ο φίλος σου, δείχνει ξεκάθαρα το ότι ο αντρέας έχει και τον κόπο αλλά και τον τρόπο έστω στην Grand Bazaar.

Δεν μιλούσα συγκεκριμένα, αλλά αν το θες πες και για αυτόν.

Έχω τουλάχιστον 3-4 άτομα με αυτά τα stats καθώς και άλλους με πιο κουλά ακόμα, όρεξη και χρόνος να τα ξεψαχνίσω με την ησυχία μου αυτή την στιγμή δεν υπάρχει όμως.

Ο συγκεκριμένος που λες πάντως, αν θυμάμαι καλά έχει ειπωθεί ότι είναι το 2ο ( ή πολλοστό μήπως ) account του με το πρώτο του να είναι banned by EA...

Καινούργιο μέτρο σύγκρισης...

βε_ρε_σε....δε θελω εξηγησεις...αποδηξεις θελω!

Περιμένω pm σου για να κανονίσουμε εκτός αν δεν θελεις να έρθεις μόνος σου.

Μη φοβάσαι δεν δαγκώνω.

Link to comment
Share on other sites

παντες = ο καθε randomας που μπαινει στον σερβερ σου ?

Τους πάντες που παίζουνε στον δικό μας, στον EGC, στον Banana, στον xtracommunity, στον city maps, και άλλους Grand Bazaar only servers που είναι πασίγνωστοι και γεμάτοι συνέχεια με grand bazaar fanatics ( π.χ. flam1ngmoe ).

Πετσώνει = αρκετά kills ( killing machine συνήθως ), top score ( mvp 1 ), πολύ καλό k/d

Θυμαμαι πολυ καλα πως την ημερα που ετυχε να φαω νεμεσις απτον αντρεα, ειχανε φαει την προηγουμενη ο αλεξ και ο παπατσο, το ποιος πετσωνει ποιον φαινεται οταν παιζουνε 2 τετραδες μεταξυ τους οχι οταν ειναι 32 ατομα χωρισμενα σε 4 squad, επισης θυμαμαι πως 4vs4 ΔΕΝ εχει τυχει να παιξουμε σε bazzar.

Αυτές τις π1π3ς άστες, γιατί πολύ καλά όταν πήρατε ένα round στον server μας όταν είχατε μαζευτεί

Alexopus6

SoFGR

Papatsonis

giatrosBF3

KEADA

pap3t

biribongolos

sc_wolves

σε μια squad, και παίζετε κόντρα με τις άλλες 3 squads, όπου στην μια ήμασταν 7 άτομα, οι μόνοι γνωστοί και σε voice εγω με τον Αντρέα και τον Martin, και είχαμε στο squad 4 νιούφια ( level < 30 ) μια χαρά πέταξες τις γνωστές σου ειρωνείες ( πέτσωμα, βεντούζα και λοιπές παιδικές λαμακίες )

Και σου ξαναλέω, σε online game, @@ ξέρεις τι κάνει ο άλλος.

Πέραν των έκδηλων που κι εκεί αν γουστάρει ο άλλος μπορεί να μην πάρεις πρέφα ή να μην μπορείς να μιλήσεις αφού είσαι δίχως την παραμικρή απόδειξη, υπάρχει και ο πονηρός που με μικρό ανέβασμα του dmg σε πετσώνει και εσύ λες "απλά είναι καλύτερος παίχτης από εμένα".

Μην με κάνεις να πάρω άλλο account, να τον tweakάρω λίγο, να σας την φέρω σταλιά σταλιά πονηρά, και ξαφνικά να σας postάρω "ξέρετε τον παίχτη tadenickname ?" και πείτε εσείς "ναι καλός είναι, παίζει που και που στον bazo" και μετά σας πω "ξέρετε, εγω είμαι, το 2ο account μου είναι και έχω πειράξει λίγο τα damage stats".

Αν νομίζεις πως δεν μπορεί να γίνει το παραπάνω, είσαι γελασμένος ;)

Link to comment
Share on other sites

Έλειπα στην σχολή το πρωί, και τώρα γύρισα και είδα όλο αυτό τον χαμό. Και να πω την αλήθεια... WOW δεν περίμενα να λάβει τέτοια έκταση το θέμα.

Οι αποδείξεις βασίζονται στην άποψη αρκετών έμπειρων χρηστών μετά από παρατήρηση μηνών. Και μην περιορίζεις το μυαλό σου στους admins του BaZo γιατί υπάρχουν πολλοί ακόμα που σε κράζουν και δεν είναι τυχαίο ότι πολύ συχνά, σε όποιον server κι αν παίζεις, σε κατηγορούν για cheating.

Μάλιστα, σε λίγο θα μαζευτεί και η δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος, να checkάρει το PC του Αλεξ για hacks. Εδώ δεν hackαρε σε competitive Call Of Duty tournaments στο ESL, όπου οι αγώνες γίνονται παρουσία Spectators οι οποίοι μπορούν να παρακολουθούν live κάθε παίκτη, και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία στην ανίχνευση παικτών που κλέβουν από αρκετούς έμπειρους χρήστες. Μπορείτε να βρείτε το account του Άλεξ στο ESL εδώ να δείτε που έχει παίξει, και τι έχει κάνει. Εδώ δεν hackαρε σε official match, στο public θα πάει να hackάρει; Τι έχει να αποδείξει σε εσάς;

Μου θυμίζει την ιστορία με τον Greekiller...

Δεν παραπονέθηκα ποτέ για τον GK21 όταν παίζει infantry. Δεν παραπονέθηκα ποτέ γιατί δε μπαίνει TDM. Είπα:

Μου κάνει εντύπωση που με το που γυρνάει airmap μετά από ΜΕΡΕΣ που δεν είχε, μπήκε αμέσως. Πως το πήρε χαμπάρι;

Δεύτερον, ΜΟΝΟ όταν παίζει jets, όχι άρματα, ΜΑΣ Γ@ΕΙ το παιχνίδι. Και πιστέψτε με, με τον [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION], έχουμε σπείρει πόνο σε ιπτάμενα αντικείμενα με soflam&javelin. Αλλά δεν μπήκα να παίξω για να κυνηγάω έναν τύπο επί 20' να τον ρίξω μόνο και μόνο για να μπορέσουν να ευχαριστηθούν οι υπόλοιποι. Γκέγκε;

Όπως είπε και ο [MENTION=7033]Lazy Dog[/MENTION] παραπάνω, ο server ανήκει σε αυτούς που τον πληρώνουν. Το αν θα βάλουμε pass, είναι δικό μας θέμα, δε θα μας υποδείξει κανείς πως θα το χειριστούμε. ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να είναι ανοικτός και ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ να μην παίζουν κάποια άτομα που μας χαλάνε το παιχνίδι. Δε συμφωνείτε; Παίξτε αλλού. Δε συμφωνεί η πλειοψηφία των μελών; Σταματάω να συμμετέχω και πάω εγώ αλλού. Απλό.

Όσον αφορά τον GK21 και το πόσο καλός είναι στο inf, >65% των kills του, δηλαδή > από 32000, τα έχει κάνει με οχήματα/jets/κλπ.Vehicle Whore δηλαδή να το πω απλά.

Δηλαδή τι λέμε τώρα; "Όταν πετάει μας χαλάει το παιχνίδι, δεν είναι ισορροπημένος ο server, ας τον kickάρουμε!" Απ'την άλλη άμα παίζει infantry, όλα καλά! Το παιδί έχει πετάξει γύρω στις 360+ ώρες μόνο σε jet. Για να μην πω για tank, ελικόπτερα κτλ. Προφανώς και είναι καλός, προφανώς θα παίξει οχήματα άμα το γουστάρει και προφανώς στα @@ του τι λένε οι άλλοι, εφόσον μπορεί να κάνει 50-0 με το jet. Αυτή είναι η ανταμοιβή του μετά από τόσες ώρες.

Έπειτα αυτή είναι η άποψη του zpaf

Κυριοι τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα οσον αφορα τα kicks.

Αυτος που πληρωνει για τον BaZo

Αυτος που γυρναει μονος του στον αδειο server μπας και μαζεψει κοσμο

Αυτος που ενω οι αλλοι παιζουν πρεπει να κανει και το adminιλικι

ειναι αυτος που εχει καθε δικαιωμα να σπρωξει οξω οποιον θεωρει οτι χαλαει το παιχνιδι.

Αν καποιος που εχει δωσει λεφτα για τον BaZo και εχει βαλει αρκετες ωρες κανοντας τον admin/αβανταδορο διαφωνει με τα παραπανω θα ηθελα να τον ακουσω.

Για τους υπολοιπους που διαφωνουν υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια.

Αυτό που με ενοχλεί όμως με αυτή την κατάσταση, δεν είναι το Bann του Άλεξ. Αυτό που με ενοχλεί είναι το "βάπτισμα" ως Cheater χωρίς καμιά απολύτως απόδειξη. Να τις βράσω τις απόψεις των έμπειρων χρηστών. Δεν βγήκε κανείς να χαρακτηρίσει τον GK21 ως "cheater" για τα εξωπραγματικά του score. Τι είμαστε εδώ; Λαϊκό δικαστήριο;

Όλοι πιπιλίζουν την καραμέλα των πειραγμένων αρχείων, και μπορώ να πω ότι έμαθα πράγματα για τα οποία δεν είχα ιδέα. Το έχετε ψάξει αρκετά φαίνεται.

Άμα έχετε πρόβλημα με τον Άλεξ, η γενικά με τους Ventouza μπορείτε να το πείτε. "Μας χαλάτε το παιχνίδι και δεν γουστάρουμε να σας βλέπουμε στο server."

Αυτό έχει καταντήσει αηδία. Απ'την μια πλευρά οι admin οι οποίοι υποστηρίζουν (?) ότι ο Άλεξ hackάρει, και από την άλλη στο θέμα έχει βρει στέγη ο κάθε άσχετος και πικραμένος από τον BaZo για να πει την κοτσάνα του και να whineάρει. Δεν περίμενα να δω τέτοιες συμπεριφορές από μεγάλους ανθρώπους, και το λέω εγώ αυτό που είμαι 18 χρονών.

Και εγώ είμαι στο competitive gaming αρκετά χρόνια. Όσο και να παίξεις, όσο και να ασχοληθείς και σε ότι επίπεδο να φτάσεις υπάρχει ΠΑΝΤΑ κάτι καλύτερο. Το ελληνικό online gaming έχει αναδείξει πολλά αστέρια τα οποία έχουν φτάσει ψηλά και έχουν διακριθεί (πχ: x9 Syndrome). Ίσως καλύτερα που δεν ήρθαν τα παιδιά να παίξουν BF3...

Εμένα προσωπικά με στενοχωρεί η εξέλιξη αυτής της κατάστασης, και χάνω πάσα ιδέα για άτομα μέσα στο forum τα οποία τα είχα σε εκτίμηση και θεωρούσα ότι είχαν κάποιο επίπεδο.

Link to comment
Share on other sites

Με συγχωρείτε που θα γράψω και εγώ αν και δεν έχω πλέον σχέση με το BF3, ελπίζω λόγω πρότερου βίου (βλ. 700 ώρες στο Bad Company 2 και μία συνδρομή στον server του BF3) να μου επιτραπεί να σχολιάσω. :)

Όσοι δε, πιστευουν οτι παίζω με cheat/hack, τι θα λέγατε να μαζευτούμε σε ενα internet καφέ και να παίξουμε όλοι μαζι εντός αθηνών?

Μετά θα μπορείτε να πείτε ό,τι θέλετε.

Αυτό θα ήταν πολύ ενδιαφέρον και δηλώνω και εγώ ότι θέλω να παρακολουθήσω.

υπαρχουν και οι δικαιολογιες(στο αν δεν κανει)μαπα το mouse,το δικο μου το εχω ρυθμισει στο χερι μου,τα dpi δεν ειναι σωστα και τα συνναφη.....νομιζω...!:banging::banging::banging:

Νομίζω ότι μπορεί άνετα όποιος θέλει να κουβαλάει πληκτρολόγιο και ποντίκι δικά του...

Τέλος, επειδή διάβασα κάπου παραπάνω για "προσπάθειες balancing" του παιχνιδιού στον Bazo, σε αυτές συγκαταλέγονται και τα καθημερινά pub stomping που λαμβάνουν χώρα στο server;

Να ρωτήσω εγώ ο άσχετος τι είναι το "pub stomping";

Το θέμα με τον στιγματισμό πάντως του [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] και την απαράδεκτη στάση/αιτιολόγηση από τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION] (δεδομένου και της θέσης του εδώ μέσα..) σηκώνει δημόσια συγγνώμη, αλλά κάποιος/οι δεν έχουν τα cojones που ανέφερε και ο billpeppas(για άλλο λόγο βέβαια..) να το κάνει/ουν..

Δε νομίζω ότι μπορεί θα ζητούσε κάποιος συγνώμη όσο θεωρεί ο ίδιος ότι έχει δίκιο έτσι; ;)

Προβληματισμός Νο1: Ναι δεν γνωρίζω πως παίζει ο Alexopus6 δεν έτυχε να παίξουμε πότε μαζί, αλλά μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι παίζει σε πρωταθλήματα και ότι είναι γενικά από αυτούς που το βλέπουν αρκετά σοβαρά το "άθλημα" όχι μόνο στο BF αλλά και στο COD. Τα πρωταθλήματα που έπαιζε (αν ισχύει όντως κάτι τέτοιο) δεν γινόντουσαν σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους; Ή όλα γίνονται από το σπίτι ή σε δικό του PC;

Προβληματισμός Νο2: Ποιοι είναι οι admins του server και ποια η άποψη τους; Έγινε ψηφοφορία μεταξύ αυτών ή αποφάσισε η πλειοψηφία τους; Θεωρώ ότι τέτοια θέματα είναι στη δικαιοδοσία των admins και μόνο. Ναι, πληρώνουν και άλλοι αλλά αυτοί που πληρώνουν είναι αυτοί που αποφάσισαν και ποιοι θα είναι οι admins. Αν υπήρχε ισοψηφία μεταξύ admins τότε και να μεταφερόταν το βάρος της απόφασης στους συνδρομητές με ψηφοφορία. Αν η πλειοψηφία των συνδρομητών διαφωνεί με την απόφαση των admins τότε τίθεται θέμα αλλαγής admins.

Προβληματισμός Νο3: Έγινε ban στον server μόνο ή δηλώθηκε και ως cheater στο metabans; Προσωπικά θεωρώ ότι αν υπάρχει υποψία για cheat, τότε απλά τον banάρεις από τον server σου. Το να τον δηλώσεις ως σίγουρο cheater σε άλλους (ακόμα και αν αυτό βασίζεται σε προσωπική παρατήρηση μηνών) είναι λάθος.

Όλα αυτά είναι απόψεις μου οπότε "don't shoot" αν σας φαίνονται βλακείες :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω pm σου για να κανονίσουμε εκτός αν δεν θελεις να έρθεις μόνος σου.

Μη φοβάσαι δεν δαγκώνω.

Έλα εσύ στον χώρο μου.

Εγω για ένα game δεν κάνω σαν τον τρελλό, ούτε ειρωνεύομαι κόσμο ( ωραία συμπεριφορά έχεις εσύ και ο GruntGR ), ούτε ξεχνάω κόσμο, ζωή, κλπ.

Εγω δεν έχω τίποτα να χάσω, τίποτα να κερδίσω, και δεν με κόπτει και το θέμα.

Την γνώμη μου λέω και τίποτα παραπάνω.

Στα @@ μου αν cheatάρεις ή όχι, αν είσαι καλύτερος από τον Αντρέα τον Κίτσο τον Μήτσο και την Κούλα, αν έφαγες ban από τον ΦΧΨ server κ.ο.κ.

Couldn't care less.

Link to comment
Share on other sites

Προβληματισμός Νο1: Ναι δεν γνωρίζω πως παίζει ο Alexopus6 δεν έτυχε να παίξουμε πότε μαζί, αλλά μου είχε δημιουργηθεί η εντύπωση ότι παίζει σε πρωταθλήματα και ότι είναι γενικά από αυτούς που το βλέπουν αρκετά σοβαρά το "άθλημα" όχι μόνο στο BF αλλά και στο COD. Τα πρωταθλήματα που έπαιζε (αν ισχύει όντως κάτι τέτοιο) δεν γινόντουσαν σε ειδικά διαμορφωμένους χώρους; Ή όλα γίνονται από το σπίτι ή σε δικό του PC;

Στο esl αν παίζεις σε καποιο ladder παίζεις απο το pc σου απαραίτητα με το esl wire anti-cheat.

Σε πρωταθλήματα είναι σύνηθες καποιοι τελικοί ημητελικοί να γίνονται lan.

Πόσο κάνει δουλειά το wire?

Springtime is busttime: 1344 cheaters banned!
ESL: Springtime is busttime: 1344 cheaters banned! - News - ESL Wire - Europe - ESL - The eSports League
Έλα εσύ στον χώρο μου.

Εγω για ένα game δεν κάνω σαν τον τρελλό, ούτε ειρωνεύομαι κόσμο ( ωραία συμπεριφορά έχεις εσύ και ο GruntGR ), ούτε ξεχνάω κόσμο, ζωή, κλπ.

Εγω δεν έχω τίποτα να χάσω, τίποτα να κερδίσω, και δεν με κόπτει και το θέμα.

Την γνώμη μου λέω και τίποτα παραπάνω.

Στα @@ μου αν cheatάρεις ή όχι, αν είσαι καλύτερος από τον Αντρέα τον Κίτσο τον Μήτσο και την Κούλα, αν έφαγες ban από τον ΦΧΨ server κ.ο.κ.

Couldn't care less.

Πλάκα μου κάνεις ετσι?

Η μήπως να αριθμήσω τα post σου σήμερα στο εν λόγω thread?

Αν κρυφτώ πίσω απο το δαχτυλό μου φαίνομαι? ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλος, Ελληνικά μιλάμε.

Θες να έρθεις σπίτι μου να παίξεις ? ( φέρε keyboard, mouse, gamepad & headphones της αρεσκείας σου )

Για τα λοιπά... ESL my ass, punkbuster my ass.

Έχω στην κατοχή μου cheat που δεν το εντοπίζει τίποτα.

Ούτε ESL, ούτε PB, ούτε DICE/EA, ούτε κανείς ούτε καν σε video capture.

Capito ?

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλος, Ελληνικά μιλάμε.

Θες να έρθεις σπίτι μου να παίξεις ? ( φέρε keyboard, mouse, gamepad & headphones της αρεσκείας σου )

Για τα λοιπά... ESL my ass, punkbuster my ass.

Έχω στην κατοχή μου cheat που δεν το εντοπίζει τίποτα.

Ούτε ESL, ούτε PB, ούτε DICE/EA, ούτε κανείς ούτε καν σε video capture.

Capito ?

Καταρχήν μίλα καλύτερα, δεν γνωριζόμαστε και απο εχθες.

Ύστερα απο όλα όσα εχεις γράψει περι hack/cheats etc. βρωμάς απο χιλιόμετρα (έχουμε το μέλι και δεν βάζουμε το δαχτυλο μέσα?).

Esl your ass όταν κάνεις Protest στο esl κατηγορήσεις κάποιον για cheat/hack και βγει ύστερα απο απόφαση του admin οτι είχες άδικο..... απλά γίνεσαι ρόμπα σε όλο το community.

Σας περιμένω με τον αντρέα όποτε θέλετε να κεράσω καφέ για να δούμε το φλέγον θεμα αν cheatαρω η όχι.

Είπα 2 λόγια είπατε όλοι 1002.

Θέλετε Lan? παμε

Θέλετε να έρθετε απο το σπίτι μου. Ελάτε.

Ελληνικά μιλάω

Τι δεν καταλαβένς?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν hackαρε σε competitive Call Of Duty tournaments στο ESL, όπου οι αγώνες γίνονται παρουσία Spectators οι οποίοι μπορούν να παρακολουθούν live κάθε παίκτη, και μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία στην ανίχνευση παικτών που κλέβουν από αρκετούς έμπειρους χρήστες. Μπορείτε να βρείτε το account του Άλεξ στο ESL εδώ να δείτε που έχει παίξει, και τι έχει κάνει. Εδώ δεν hackαρε σε official match, στο public θα πάει να hackάρει; Τι έχει να αποδείξει σε εσάς;

Έτσι για να μη μακρηγορούμε για την αξιοπιστία του ESL:

The Greek Battlefield Community • Προβολή θέματος - Cheaters στην Superleague 2

Όσον αφορά στον Alex, στο profile του στο ESL, αναφέρει ότι η ομάδα του είναι η Slow & Low. Δε θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση ότι έχουν φάει δύο χοντρές ποινές;

CoD: Black Ops SD 5on5 Superleague : 0 Minor, 2 Majors

23.10.11 1 Major Penalty Missing Anti-Cheat file ( Match )

10.10.11 1 Major Penalty Missing Anti-Cheat file ( Match )

Link to comment
Share on other sites

Έτσι για να μη μακρηγορούμε για την αξιοπιστία του ESL:

The Greek Battlefield Community • Προβολή θέματος - Cheaters στην Superleague 2

Όσον αφορά στον Alex, στο profile του στο ESL, αναφέρει ότι η ομάδα του είναι η Slow & Low. Δε θα έπρεπε να σου κάνει εντύπωση ότι έχουν φάει δύο χοντρές ποινές;

Όταν θα ασχοληθείς με το esl και θα ξέρεις τι συμβένει τοτε θα δούμε αν θα σου κάνει εντύπωση.

Ενα διάστημα όταν παίζαμε black ops esl είχε πρόβλημα το wire και δεν σου έδειχνε να κάνεις log out, έδειχνε μόνο το log in.

Αφου θέλεις να το συνεχίσουμε τα Major Penalty έχεις δει ποιος τα έχει χρεωθεί? Κοίτα καλύτερα λοιπόν αν είμαι εγω η όχι.

Επίσης επειδή δεν ξέρεις θα σε βοηθήσω εγώ, όταν τελειώνει ενα match στο esl πρέπει ενας admin να "κλεισει" το match και να δεί αν υπάρχουν τα απαραίτητα screenshots απο το match και άλλα πολλά.

Επίσης ακομα και αν υπάρχει υποψία για cheat μπορει η αντίπαλη ομάδα να κανει Protest και ετσι να ελεχθει το record του παίχτη του οποίου υπάρχει η υποψία απο κάποιον admin και αν βρεθεί με cheat να υποστεί τις ανάλογες κυρώσεις.

Ένας admin στο esl δεν επιλέγεται αν έχει πληρώσει για έναν server αλλά βάση εμπειρίας και αντικειμενικής κρίσης.

Σου ξαναλέω οτι εκτείθεσε πολύ και πλεον εχουν καταλάβει και οι πέτρες οτι το προβλημά σου είναι με εμένα επι προσωπικού.

Link to comment
Share on other sites

Ένα γρηγοράκι πρωτού φύγω για δουλίτσα:

1. [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION]

Μπορεί να έχω χίλια cheat, να έχω γράψει δικό μου cheat, μπορεί να έχω και το source code του BF3.

Όπως υπάλληλοι τράπεζας υπάρχουν πολλοί, inside jobs έχουνε γίνει, υπάρχουνε υπάλληλοι που κάνανε πουστιά, υπάρχουνε άνθρωποι που περνάει από τον νού τους να κάνουνε πουστιά, και υπάρχουνε και ανθρώποι που δεν περνάει καν από τον νού τους, και ας είναι αυτοί οι μεταφορείς των ράβδων χρυσού.

Δεν έχω cheatάρει, ούτε πρόκειται γιατί πολύ απλά τα games όποτε παίζω, παίζω για να γελάσω, να δω τα γραφικά, τις δυνατότητες τους, τις καινοτομίες αν υπάρχουν, και να παίξω με φίλους λέγοντας μαλακ1ες στο skype ταυτόχρονα κλπ.

Χάσω νικήσω, κάνω ρεκόρ πατώσω, δεν με ενδιαφέρει καθόλου.

2. Έφαγες ban στον BAZO.

Έναν server στον οποίο παίζουνε noobάδες αφού εσύ κάθε φορά τους μαμάς τα πρέκια στο χαλαρό, τι σε κόφτει τόσο πολύ ?

Αρέσκεσαι στο να παίζεις με κατώτερους παίχτες ώστε να τους πετσώνεις και να αυτο-ικανοποιείσαι ?

Δεν γουστάρεις να παίζεις κόντρα σε ανταγωνιστικούς για εσένα παίχτες ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.