Jump to content



Τιτλος. [to be changed sometime]


Alexopus6

Recommended Posts

δλδ εγω δεν έχω χασει ποτέ απο hacker/cheater ....δεν με απασχολεί ποτέ τι κάνει ο άλλος! ας έχει cheat/hack μεγεια του και καμάρι του.Ετσι μπουνταλάς είναι στο game τα ίδια χάλια θα είναι και RL.

ps.αν με πετύχεις ingame θέλω knife kill από την βάση σου :T::p:P

Δεν είμαι cheaterάς εγω φίλε μου.

Όχι ότι δεν μπορώ ( μπορώ και ποικιλοτρόπως και δίχως να πληρώσω τίποτα και κανέναν μάλιστα ), αλλά επειδή δεν θέλω.

Μετά από πάρα πολλά χρόνια στο competitive online gaming μπορώ να πω πως "I know a cheater when I see one".

In the long run, δεν έχω βγεί λάθος. Οι περισσότεροι που έχουνε φάει το banάκι τους sooner or later πιάστηκαν επιτέλους και από το punkbuster και κρύφθηκαν πάλι πίσω από το νέο τους cd key.

Ο βλάκας cheater φαίνεται, ο έξυπνος cheater περνάει "απαρατήρητος"

Κάνε Κnife τον άλλο από τα 5 μέτρα ή από άσχετο location και έχεις βάλει banner "I am a cheater" με τεράστια γράμματα στα χρώματα του ουράνιου τόξου ( so gay :D ).

Ο πονηρός, κάνει ότι πρέπει για να έχει ένα ελαφρύ προβάδισμα ( advantage ) σε σχέση με τους καθαρούς.

Αν μάλιστα είναι καλός παίχτης ο ίδιος γενικότερα και χωρίς cheat, αυτό το μικροπροβάδισμα τον κάνει σχεδόν superhero.

Wallhacks, aimbots, κλπ είναι υπερεκτιμημένα και περιττά.

Αν στο όπλο σου αντί για 25% αρχικό damage & 12% μακρινό damage το βάλεις 35% αρχικό και 22% τελικό, ΜΑΜΑΣ ότι κινείται για πλάκα, και αμέσως αρχίζουνε τα τρελλά score κάνοντας 40 kills σε server που έχεις μόλις 12 αντιπάλους, όλα αυτά σε λιγότερα από 8-9 λεπτάκια.

Δεν θέλει να είσαι ούτε προγραμματιστής ούτε μεγαλοεπιστήμονας για να δοκιμάσεις και να ανακαλύψεις κάποια πραγματάκια.

Πάρε ένα φίλο, τραβάτε σε normal preset άδειο server και κάντε δοκιμές διάφορα όπλα, αποστάσεις, σημείο χτυπήματος, κλπ κλπ.

Θα ανακαλύψετε πολλά πράγματα που δεν ξέρατε, πολλά περίεργα του τύπου "πως με τρώει ο ******* με μια σφαίρα" κλπ θα λυθούνε εύκολα και άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Αυτοί που αναφέρεις είναι οι Admins που έγιναν αποδεκτοί από όσους πληρώνουν για τον server. Μπορείς να ψάξεις το thread παραπάνω να το δεις και μόνος σου.

Εδω να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι admin...

Xορηγος ειμαι και με αρκετες ωρες μεσα στις οποιες τις μισες ημουν μονος μου...

Όσο έπαιζα(και θα συνεχίσω) αρκετοί απο εδώ μέσα με πάνε αίμα (και ο "cheater").... με άπειρα nemesis ribbons.Τι να λεει παιχνίδι είναι και είναι καλύτερος από 'μενα....Χε#@$κε η φοράδα στο αλώνι.

Πλήρωσε το game για να παίξει και μπήκε σε server όπου κυριαρχεί το STFU & PLAY ......αλλά μόνο αυτό δεν γίνεται....κάθεστε και μαλώνετε μεταξύ σας για βλακείες ....ποιος την έχει μεγαλύτερη κ.α. που δεν έχουν καμία σχέση με την ηλικία σας.

Ρε πάτε καλά ! :help1::help1:

δλδ εγω δεν έχω χασει ποτέ απο hacker/cheater ....δεν με απασχολεί ποτέ τι κάνει ο άλλος! ας έχει cheat/hack μεγεια του και καμάρι του.Ετσι μπουνταλάς είναι στο game τα ίδια χάλια θα είναι και RL.

love you man....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει, γιατί και εμένα χτες ο gousias1979 πχ με σκότωνε 1shot και έφευγε 100%. Μέχρι και πίσω απο τοίχο και ξεκίνησε να περάσει την πόρτα, πυροβολώ και με σκοτώνει 1shot. Να θεωρήσω οτι cheatarei? Και είδα και μερικά ακόμα κουλά τέτοια σε άλλους παίκτες.

Από ότι είδα, παίζεις το παιχνίδι μερικές ώρες. Νομίζω ότι θα διαμορφώσεις καλύτερη άποψη για το ποιά γίνονται, ποιά είναι bugs και ποιά δεν είναι "φυσιολογικά", αφού παίξεις αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει, γιατί και εμένα χτες ο gousias1979 πχ με σκότωνε 1shot και έφευγε 100%. Μέχρι και πίσω απο τοίχο και ξεκίνησε να περάσει την πόρτα, πυροβολώ και με σκοτώνει 1shot. Να θεωρήσω οτι cheatarei? Και είδα και μερικά ακόμα κουλά τέτοια σε άλλους παίκτες.

gousias = bolt action sniper

Λογικό το 1hit kill man.

όσον αφορά τους τοίχους/πέτρες κλπ το bf3 έχει θέμα με αυτά.

Ενώ είσαι καλυμένος μπορεί να την φάς όταν είναι στα πρώτα sec που καλύπτεσαι, ενώ σπανιότερα αλλά γίνεται, να τρώς και hit όντας τέλεια καλυμμένος από κάτι εδώ και αρκετή ώρα ( βλέπε π.χ. το παρακάτω video )

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=5z1vVoGF288]BattleField 3 - The Rock Is Hurt - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

δε σε ξερω σαν παικτη... αλλα να ξερεις οτι το bf3 εχει hitbox για το peos.

αγαπητε μου, εδω δε μιλαμε για μια φορα...αλλα για ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Και εγώ μιλάω για όλο το game. Χτες όλη μέρα όσο έπαιξα BF3 ο gousias με κέρναγε τσάϊ. Τι να πώ οτι είναι cheater? Όχι μπορεί πολλά. Έχω δεί πολλά απο games, glitches, lag, bugs. Δεν μπορώ δυστυχώς να αποφασίσω πια αν ο άλλος είναι cheater είτε όχι και σαν δικαστήριο θα πώ αθώος μέχρι αποδείξεως.

Πρώτη φορά χτες ξεκίνησα BF3, είχα αφήσει στην άκρη στα FPS εδώ και καιρό γιατί σταμάτησαν να με συγκινούν για κάποιο λόγο ειδικά σε multi με ταχύτητες internet ελλάδας. Σε LAN έχω κάψει ώρες πολλές βέβαια.

Δεν μπορώ να πώ για τον gousias οτι cheatare γιατί το παιχνίδι δε το ξέρω αλλά μπορώ να έχω άποψη πια ύστερα απο 17 χρόνια gamer οτι γενικά υπάρχουν πολύ εύκολα cheats και σου χαλάνε το game.

Δυστυχώς όμως σε μια κοινότητα όπως ο Bazo αν δεν έχεις αποδείξεις θέλει θεωρώ πολύ πιο λεπτή διαχείριση ειδικά ανάμεσα απο άτομα που ξεκινήσαν αυτόν τον server μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Σαν παλιός παίκτης, γνωρίζεις πολύ καλά ότι υπάρχουν cheats που δε μπορούν να "πιαστούν". Οπότε το να ζητάς αποδείξεις για κάτι τέτοιο, είναι σα να λες "χαχα, έχω το καλύτερο cheat και δεν υπάρχει περίπτωση να με πιάσετε". Οι αποδείξεις βασίζονται στην άποψη αρκετών έμπειρων χρηστών μετά από παρατήρηση μηνών. Και μην περιορίζεις το μυαλό σου στους admins του BaZo γιατί υπάρχουν πολλοί ακόμα που σε κράζουν και δεν είναι τυχαίο ότι πολύ συχνά, σε όποιον server κι αν παίζεις, σε κατηγορούν για cheating

Πολύ σοβαρό επιχείρημα...

Αυτοί που αναφέρεις είναι οι Admins που έγιναν αποδεκτοί από όσους πληρώνουν για τον server. Μπορείς να ψάξεις το thread παραπάνω να το δεις και μόνος σου.

superadmin.png

Τα cheats δεν είναι όλα εμφανίσημα στις screenshots του PB.

Και φυσικά υπάρχουνε και cheats που δεν έχουνε οπτικά ( π.χ. μόνο no recoil, no spread, increased damage per bullet ).

Το ότι υπάρχουνε cheats μη εντοπίσημα από το PunkBuster γενικότερα υπάρχουνε, και γνωρίζω πολύ καλά πως εχθές ξαναβγήκε νέο cheat που δεν εντοπίζεται από το PB.

Το τι μπορεί να κάνει ή όχι ένα cheat το γνωρίζω πάρα πολύ καλά, όπως επίσης πολλά παιδιά από εδώ, έχουνε κάνει ένα κάρο δοκιμές διάφορα πράγματα, διάφορα όπλα, διάφορες συνθήκες και αποστάσεις σε άδειο server για να ξέρουνε πώς και ποιό μπορεί να σκοτώσει με πόσες σφαίρες από τι απόσταση κλπ.

Και take it or leave it, ένα κλίκ ( 2-σφαιρο ) από KH2002 δεν σκοτώνει τον αντίπαλο από τα 20μ και πέρα ούτε στοχεύοντας κεφάλι, ούτε λίγο πιο κάτω.

Αν θέλετε να cheatάρετε και να μην σας πιάνει κανείς, πείτε μου να σας πω τον τρόπο.

Αλλά μην νομίζετε ότι οι admins και οι εκάστοτε παίχτες δεν μπορούνε να καταλάβουνε αν είστε καθαροί ή cheatαρετε.

Ο άνθρωπος έχει περιορισμένα αντανακλαστικά και δυνατότητες.

Superhuman δεν έχει βγεί ακόμα.

my 2c

Καλύτερα να συνεχίσεις την εξάσκηση στα headshots πάνω σε βράχο.

Θα προσπαθήσω ( δεν υπόσχομαι τίποτα) την επόμενη φορά να είμαι ποιο gentleman.

Superhuman :)

ο εν λογω παικτης με εχει σκοτωσει παρα πολλες φορες απο σημεια τα οποια δεν ειναι εφικτα!

εχω κανει δοκιμες απο ιδιες αποστασεις με τα ιδια οπλα και απλα δε γινεται!

δεν ειναι δυνατο οταν παιζεις sdm με 8 συνολικα παικτες να εχεις 70 kills ενω οι συμπαικτες σου να εχουν max 40, που στο π... τους βρισκεις ολους σε ενα map οπου εχεις μονο τους 4 αντιπαλους. εμενα το αριστερο ματι βλεπει μονο minimap - παιζω μονο με το δεξι lol... δλδ σα τη φωτια να τρεχεις εκει που βλεπεις detected παιχτη δεν τους προλαβαινεις ολους....αλλα και να τους προλαβεις ολους, ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ!!!

face to face με τον Alexopous6....απλα δεν επιβιωνεις....δε λεω μπορει να εχει το γρηγοροτερο οπλο, το γρηγοροτερο κλικ, το καλυτερο mouse και keyboard, 120hz monitor ... ΑΛΛΑ...

και στα γραφω αυτα σαν παικτης που εχω παιξει σαν assault 600+ ωρες και ειμαι πιο καθαρος κι απο σεντονι!!!

για μενα δε θα μιλησω, ας μιλησουν οι συμπαικτες μου καλυτερα.

Για την χρήση του minimap ο καλύτερος δάσκαλος είναι ο Virus.

Εμάθα πολλά απο αυτόν κάποια χρόνια πριν :)

Για το πώς κινείσαι μέσα στην πίστα πότε πρέπει να βγεις, να χτυπίσεις κτλ κτλ μου τα έμαθε το search and destroy σε competitive επίπεδο.

Αλλά ξέχασα εδω πέρα δεν μιλάμε για competitive μόνο για public.

WoW πάντως έφερα την συντέλια του bf3.

Μιας και γράφονται πολλά πλεόν για εμενά θα παρακαλούσα λοιπόν να σταματήσουν και κάποιοι να ωριμάσουν.

Όσοι δε, πιστευουν οτι παίζω με cheat/hack, τι θα λέγατε να μαζευτούμε σε ενα internet καφέ και να παίξουμε όλοι μαζι εντός αθηνών?

Μετά θα μπορείτε να πείτε ό,τι θέλετε.

Link to comment
Share on other sites

ο εν λογω παικτης με εχει σκοτωσει παρα πολλες φορες απο σημεια τα οποια δεν ειναι εφικτα!

εχω κανει δοκιμες απο ιδιες αποστασεις με τα ιδια οπλα και απλα δε γινεται!

Το να πάρεις ένα όπλο που δεν χρησιμοποιείς,και άρα δεν μπορείς να κρατήσεις το recoil του καλά,για να κάνεις δοκιμές και να βγάλεις πόρισμα όπως καταλαβαίνεις έχει πολλά περιθώρια λάθους.

δεν ειναι δυνατο οταν παιζεις sdm με 8 συνολικα παικτες να εχεις 70 kills ενω οι συμπαικτες σου να εχουν max 40, που στο π... τους βρισκεις ολους σε ενα map οπου εχεις μονο τους 4 αντιπαλους. εμενα το αριστερο ματι βλεπει μονο minimap - παιζω μονο με το δεξι lol... δλδ σα τη φωτια να τρεχεις εκει που βλεπεις detected παιχτη δεν τους προλαβαινεις ολους....αλλα και να τους προλαβεις ολους, ΔΕ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ!!!

Εγώ όταν πηγαίνω από σημείο σε σημείο ή γενικά όταν δεν στοχεύω κάποιον κοιτάω κυρίως minimap(συνήθειο από το starcraft).

Επειδή εσύ παίζεις με έναν συγκεκριμένο τρόπο δεν σημαίνει ότι είναι και ο μοναδικός.

Τώρα για τα υπόλοιπα καλώς ή κακώς πάντα θα υπάρχει κάποιος με καλύτερα αντανακλαστικά από εμάς,δεν γίνεται να τους βαφτίζουμε cheater για αυτό.

Παίξε σε έναν infatry only server που το 99% των θαμώνων είναι άτομα από clan και esl και θα δεις ότι είναι άλλο το επίπεδο,καμιά σχέση με bazo.

Μη ξεχνάμε δηλαδή ότι κρίνουμε με βάση αυτά που βλέπουμε σε public server.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και γράφονται πολλά πλεόν για εμενά θα παρακαλούσα λοιπόν να σταματήσουν και κάποιοι να ωριμάσουν.

Όσοι δε, πιστευουν οτι παίζω με cheat/hack, τι θα λέγατε να μαζευτούμε σε ενα internet καφέ και να παίξουμε όλοι μαζι εντός αθηνών?

Μετά θα μπορείτε να πείτε ό,τι θέλετε.

Can I watch?

Link to comment
Share on other sites

@billpeppas επ'ουδενί δεν σε κατηγόρησα για cheater.... Just Humour!:flower:

Μπορεί να μην εχω ασχοληθεί αρκετά αλλά όπως είπες ο cheater λίγο πολύ φαίνεται...τρόποι υπάρχουν πολλοί όχι μόνο ένας...

Anyway γνώμη μου είναι ότι πρέπει να τεκμηριώθει πως ο @Alexopus6 έχει cheat? (πιστεύω να θεραπεύεται!!!:hang3:)

Votekick δεν τρέχει στο bazo? Aν ναι το ζήτησε κανείς για τον Alexopus6 ?

Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδα, παίζεις το παιχνίδι μερικές ώρες. Νομίζω ότι θα διαμορφώσεις καλύτερη άποψη για το ποιά γίνονται, ποιά είναι bugs και ποιά δεν είναι "φυσιολογικά", αφού παίξεις αρκετά.

Ότι και να κάνει ο άλλος όταν τον πυροβολείς δε γίνεται να φεύγει 100%. Οι σφαίρες που φεύγουν όταν πυροβολείς μέχρι να πεθάνεις τι κάνουν εξαφανίζονται;

Και όπως είπα σε post πιο πρίν σίγουρα το παιχνίδι δε το ξέρω αλλά και πάλι σε παιχνίδια που ξέρω έχω δεί πολλά τρελά σε φίλους που να σου έρχετε να θέλεις να περάσεις το πληκτρολόγιο μέσα στην οθόνη.

Δεν γίνεται να παίζεις 16χ16 σε σχετικά μικρό map και να βγαίνει ο άλλος με 52kills 7deaths και όμως είναι γνωστός μου και δύσκολα cheatarei αλλά δε βάζω και το χέρι μου στην φώτια.

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει ευγε στον παλικαρο αλλα δεν πιστευω πως θα φανει κατι σε ιντερνετ καφε....υπαρχουν και οι δικαιολογιες(στο αν δεν κανει)μαπα το mouse,το δικο μου το εχω ρυθμισει στο χερι μου,τα dpi δεν ειναι σωστα και τα συνναφη.....νομιζω...!:banging::banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

Αν κανει ευγε στον παλικαρο αλλα δεν πιστευω πως θα φανει κατι σε ιντερνετ καφε....υπαρχουν και οι δικαιολογιες(στο αν δεν κανει)μαπα το mouse,το δικο μου το εχω ρυθμισει στο χερι μου,τα dpi δεν ειναι σωστα και τα συνναφη.....νομιζω...!:banging::banging::banging:

Μιλαμε για lan, τον εχω ικανο να φερει frattal και την LG μαζι του, στο DA και στα ακουστικα θα κωλοσει ? ;-)

Σαν παλιός παίκτης, γνωρίζεις πολύ καλά ότι υπάρχουν cheats που δε μπορούν να "πιαστούν". Οπότε το να ζητάς αποδείξεις για κάτι τέτοιο, είναι σα να λες "χαχα, έχω το καλύτερο cheat και δεν υπάρχει περίπτωση να με πιάσετε". Οι αποδείξεις βασίζονται στην άποψη αρκετών έμπειρων χρηστών μετά από παρατήρηση μηνών. Και μην περιορίζεις το μυαλό σου στους admins του BaZo γιατί υπάρχουν πολλοί ακόμα που σε κράζουν και δεν είναι τυχαίο ότι πολύ συχνά, σε όποιον server κι αν παίζεις, σε κατηγορούν για cheating.

Μαλλον εχεις μπλεξει τα μπουτια σου, αρνουμαι πεισματικα να δεχθω πως τα πιστευεις αυτα που εγραψες, ισως να φταιω και εγω που δεν πηρα ποτε στα σοβαρο το διασημο quote, του Einstein, Α! σε ευχαριστω και για τις καρτες, συνεχυσε ετσι και οπου να'ναι θα εχω φτιαξει τραπουλα για να παιζει το ανιψακι μου

Οσο για τους υπολοιπους νταξει τι να πω τωρα ? ξεκολλατε ! τοσες φορες εχω παει σπιτι του Αλεξ, τον εχω δει πως παιζει και στο black ops και το WaW απο παλια, ουτε καν injector δεν εχει βαλει στο game, αμα εχει φορτωσει τπτ "υποπτο" να μου κοπει το κεφαλι, ΤΕΛΟΣ !

edit :

δε σε ξερω σαν παικτη... αλλα να ξερεις οτι το bf3 εχει hitbox για το peos.

αγαπητε μου, εδω δε μιλαμε για μια φορα...αλλα για ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Ενας σοβαρος και εμπειρος παικτης δυστηχως ή ευτηχως εκτος απτα παρακατω skills : [ αντανακλαστικα - το σημαδι - την ορθη κινηση μεσα στην πιστα - την ψυχραιμια σε καταστασεις που οι αλλοι φρικαρουνε - το ενα ματι στο minimap - τα αυτια στην τσιτα για να μπορει να καταλαβαινει που βρισκεται το οτιδηποτε "θορυβωδες" ] εχει μαθει να κανει και compensate στο fail hit reg του εκαστοτε game.

Προσωπικα εχω μαθει απτο BF3 εχω μαθει να ΜΗΝ περιμενω να δω την ενδειξη "enemy killed" πριν αλλαξω στοχο - να ψωφαω απο αυτον που μολις σκοτωσα και να το θεωρω "φυσιολογικο" - να κανω prefire στο σημειο που θα βρεθει ο αντιπαλος στα επομενα 2 secs και οχι πανω στο μοντελο του - και τελος να κοιταω το minimap καθε φορα που ακουω βηματα πισω μου γιατι 90% ητανε καποιος squadmate που αποφασισε να κανει spawn απανω μου, - με λιγα λογια ή θα προσαρμοστεις στην πραγματικοτητα ή αλλιως ετοιμασε βραστο νερο και λαδι γιατι σε βλεπω να βαφτιζεις πολυ κοσμο και κοσμακι cheater.

Link to comment
Share on other sites

Παίξε σε έναν infatry only server που το 99% των θαμώνων είναι άτομα από clan και esl και θα δεις ότι είναι άλλο το επίπεδο,καμιά σχέση με bazo.

Μη ξεχνάμε δηλαδή ότι κρίνουμε με βάση αυτά που βλέπουμε σε public server.

Το κάναμε κι αυτό, εχθές που είχε event το battlefield.gr. Κανείς δεν παραπονέθηκε για cheating, φαινόντουσαν οι παίκτες που παίζουν καθαρά και δεν γινόντουσαν παράλογα πράγματα. Δες και το battlereport για να καταλάβεις ποιοί έπαιζαν:

Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

Δυστυχώς όμως σε μια κοινότητα όπως ο Bazo αν δεν έχεις αποδείξεις θέλει θεωρώ πολύ πιο λεπτή διαχείριση ειδικά ανάμεσα απο άτομα που ξεκινήσαν αυτόν τον server μαζί.

H "λεπτή διαχείριση" μας τέλειωσε. Όπως ανέφερα, η απόφαση πάρθηκε μετά από μήνες.

Πολύ σοβαρό επιχείρημα...

Δικαίωμά σου να μη σέβεσαι την άποψη κάποιων ανθρώπων, άλλωστε όπως έχεις γράψει ο ίδιος, είμαστε μεγάλοι και πρέπει να αποσυρθούμε από το gaming.

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για lan, τον εχω ικανο να φερει frattal και την LG μαζι του, στο DA και στα ακουστικα θα κωλοσει ? ;-)

Μαλλον εχεις μπλεξει τα μπουτια σου, αρνουμαι πεισματικα να δεχθω πως τα πιστευεις αυτα που εγραψες, ισως να φταιω και εγω που δεν πηρα ποτε στα σοβαρο το διασημο quote, του Einstein, Α! σε ευχαριστω και για τις καρτες, συνεχυσε ετσι και οπου να'ναι θα εχω φτιαξει τραπουλα για να παιζει το ανιψακι μου

Οσο για τους υπολοιπους νταξει τι να πω τωρα ? ξεκολλατε ! τοσες φορες εχω παει σπιτι του Αλεξ, τον εχω δει πως παιζει και στο black ops και το WaW απο παλια, ουτε καν injector δεν εχει βαλει στο game, αμα εχει φορτωσει τπτ "υποπτο" να μου κοπει το κεφαλι, ΤΕΛΟΣ !

Απλα λεω....γτ μου εχει συμβει παλιοτερα και εκλαψα...!:p:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] εξηγησε σε παρακαλω στον [MENTION=2162]GruntGR[/MENTION] ποσο ευκολο ειναι να πειραξεις τα αρχεια...

δε θα καταλαβεις τιποτα σε πληροφωρω, γτ απλα δεν το βλεπεις....το εκανε το modify bullet παει και τελος,,, δε φαινεται αυτο παλικαρι μου και στη διπλα καρεκλα να καθεσαι!

Δεν αναφερομαι στον Alex. Γενικοτερα μιλαω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.