Jump to content



Τιτλος. [to be changed sometime]


Alexopus6

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
θα του ζητησω και public sorry !!!

Και επειδή δεν ξέρω καν πόσοι θα θελήσουν να πάμε σε internet καφέ,

αν έχεις χρόνο σήμερα κερνάω καφέ πάρε και τον πέππα παρέα να ξεψαχνίσετε οτι θελετε :) (στειλε μου σε pm το τηλεφωνό σου να κανονισουμε).

Δικαίωμά σου να μη σέβεσαι την άποψη κάποιων ανθρώπων, άλλωστε όπως έχεις γράψει ο ίδιος, είμαστε μεγάλοι και πρέπει να αποσυρθούμε από το gaming.

To να μεταφέρεις γραφόμενα απο το battlelog εδώ στο thelab μόνο για κερδίσεις εντυπώσεις δίχνει πραγματικά τι ανθρωπος είσαι. :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που καταλαβαίνω από το παρακάτω quote είναι ότι απλά μένει να δούμε ποιός θα είναι ο επόμενος σύμφωνα με τους "Σοφούς" (και φυσικά αναλόγως τις συμπάθειες/ αντιπάθειες τους).

Οι αποδείξεις βασίζονται στην άποψη αρκετών έμπειρων χρηστών μετά από παρατήρηση μηνών.

Συγνώμη αλλά από πότε η άποψη του καθενός λογίζεται κατευθείαν ως απόδειξη; Ειδικά όταν μιλάμε για το στιγματισμό (διότι για αυτό πρόκειται) ενός ατόμου ως cheater. Καλά τα όσα λέει ο [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] αλλά και 'γω μπορώ να πω ότι όσες φορές έχω παίξει με τον [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] αντίπαλος ποτέ δεν παρατήρησα κάτι από αυτά που αναφέρει ο [MENTION=324]billpeppas[/MENTION], τα kills του είναι απολύτως legit. So what?

Επιπλέον για τον [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] τα όσα λέει περί 35dmg αντί για 22dmg πρέπει να τα αποδείξει και κάπως, αντί μόνο να τα φαντασιωνέται. Ειδικότερα από τη στιγμή που είχε γράψει για σκέψεις του, για "δωράκι" στους δίσκους των cheaters (ποιών cheaters; όσων εικάζει ότι είναι cheaters ή για όσους έχει αποδείξεις; ). Όχι τίποτα άλλο θα την πληρώσει κανάς ανθρωπάκος χωρίς να φταίει κιόλας.

Απολύτως λογικό να διώχνεις όποιον γουστάρεις από τον server που εσύ πληρώνεις (ή μήπως όχι; ), απαράδεκτο όμως το να μιλάς για cheating χωρίς απτές αποδείξεις και με επιχειρήματα του τύπου "κάνει kill με το KH από τα 200m", "δεν κλειδώνει το SOFLAM", "είμαι καιρό στην πιάτσα και ξέρω" και εικασίες αναλόγων προσόντων: "έχει dmg modifier" κτλ.

Τέλος, επειδή διάβασα κάπου παραπάνω για "προσπάθειες balancing" του παιχνιδιού στον Bazo, σε αυτές συγκαταλέγονται και τα καθημερινά pub stomping που λαμβάνουν χώρα στο server;

Φοβερό balance! Μήπως λέω τώρα ο Alex χάλαγε αυτή τη σούπα και είπατε να τον ξεφορτωθείτε; :help1:

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος έχει περιορισμένα αντανακλαστικά και δυνατότητες.

Superhuman δεν έχει βγεί ακόμα.

my 2c

Βασίλη, αυτό το λες για πλάκα έτσι...?

Και με τον Hussein Bolt αν τρέξεις 100άρι, φαντάζομαι σαν cheat θα σου φανεί(και μενα.) ο χρόνος του vs του 14-15 δικού σου(τυχαίο παράδειγμα ο χρόνος σου)

Τέλος.. για να πάω σε κάτι πιο πεζό.., φαντάζομαι ότι και με τον Greek_killer/ExileLyk απέναντι σε dogfight το 50-0 το έχεις stadar-άκι (τουλάχιστον εγώ :p), και αυτός έχει cheat ε??? το ότι εγώ σαν κουλός π.χ. δεν μπορώ να κρατήσω σταθερή ταχύτητα, ή δεν έχω γνώση ελιγμών σε dogfight(μιλώντας προσωπικά πάντα), δεν κάνει αυτόματα τον άλλο cheater..

[MENTION=20642]andreas_a[/MENTION] (Mr_Andrew?)

imba για τον μέσο όρο, εννοώ κάτι αντίστοιχο του Greek_killer στα jets π.χ.

στα SQDM σχεδόν πάντα μπαίνουμε μαζί όλοι (Alex,Sof,εγώ,headcrab), και φυσικά μιλάμε με voice, το kill που μας "προλαβε" και πήρε ο alex και πήγε 70 στο παράδειγμα σου, έχει μαζί του άλλα 2-3 suppression και kill assist από τους υπόλοιπούς μας.

Link to comment
Share on other sites

To να μεταφέρεις γραφόμενα απο το battlelog εδώ στο thelab μόνο για κερδίσεις εντυπώσεις δίχνει πραγματικά τι ανθρωπος είσαι.

Αρνείσαι ότι το έγραψες ή επειδή το έγραψες αλλού, δεν ισχύει στο TheLab;

Link to comment
Share on other sites

Και επειδή δεν ξέρω καν πόσοι θα θελήσουν να πάμε σε internet καφέ,

αν έχεις χρόνο σήμερα κερνάω καφέ πάρε και τον πέππα παρέα να ξεψαχνίσετε οτι θελετε :) (στειλε μου σε pm το τηλεφωνό σου να κανονισουμε).

αμα το ψηνει ο bill...no problem bro!!!

αλλα νομιζω εχει και καποιο αλλο τροπο να το δει χωρις να χρειαστει το internet cafe...δεν τον γνωριζω αλλα εκεινος ξερει!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται, είναι ψαγμένος gamer και χρόνια στον χώρο ο GruntGR για να ξέρει πόσο εύκολα γίνονται όλα αυτά, και πόσο εύκολο είναι κάποιος φίλος μας να cheatάρει και εμείς για διάφορους λόγους και μη να μην το παίρνουμε χαμπάρι, ή να μην θέλουμε να το πάρουμε χαμπάρι.

@Headcrab

Όσο recoil και να έχει κάποιο όπλο ( πόσο μάλλον όταν όλα τα recoil του BF3 είναι πάρα πολύ λίγα για κάποιους που έχουνε παίξει χιλιάδες ώρες σε games με πολύ ρεαλιστικότερο και περισσότερο και ανεξέλεγκτο recoil ) όταν ο άλλος είναι ακίνητος εντελώς στα 20μ από εσένα, και εσύ είσαι επίσης ακίνητος και έχεις το σκοπέτο στο κεφάλι και έπειτα στον λαιμό και έπειτα λίγο πιο κάτω, δεν παίζει απολύτως κανένα ρόλο.

Αρκετοί δεν έχουνε τα cojones να μιλήσουνε, προσωπικά ξέρω αρκετό κόσμο που έχει υποψίες για κάποια άτομα αλλά δεν μιλάει ανοικτά σε συζητήσεις από κοντά ή skype σε κλειστό κύκλο ατόμων, πόσο μάλλων να ανοίξουνε το στοματάκι τους εδώ σε public forum.

Προσωπικά μετά από κάμποσα χρόνια και 5000+ ώρες στο R6 παίζοντας πάντα με clan σε TWL/CB/AMLG/etc και τόσα μα τόσα άτομα να πιάνονται τελικά από το punkbuster ή και μαλακ1α των ιδίων ( screenshot για match report όπου ο βλάκας είχε ξεχάσει να κλείσει το GUI του cheat... ) πλέον δεν βάζω το χέρι μου στην φωτιά για κανέναν.

Πάντα ήμουν χωσιματίας, σε κάποια δε games ( π.χ. Camper-Strike, Rainbow Six ) ήμουν πολύ καλός σε αυτό, και άνετα καθάριζα δωμάτιο με 3-4-5 άτομα με ένα ντού.

Στο BF3 όσο και αν το κάνω, όσο και αν το ψάχνω, όσο και να προσπαθώ να το βελτιώσω όταν βρεθείς 1vs3 σε κοντινές ιδιαίτερα αποστάσεις στις 10 φορές άντε τις 3 εσύ να βγείς νικητής.

Στις λοιπές, δεν πα να έχεις accuracy 30% στο Famas ή το F2000 απλά δεν περνάς.

Θα φας τον 1 ? τους 2 ? Και τους 3 δίχως να πέσεις και εσύ δεν τους τρώς παρά ολίγες φορές.

Κι όμως κάποιοι το έχουνε ψωμοτύρι αυτό.

Δοκιμάζοντας στον server μου με το account ξαδέρφου μου που το παράτησε το game και custom damage modifier όταν έψαχνα για να βρώ τρόπους εντοπισμού του, κατάλαβα πολύ απλά πόσο εύκολα γίνεται με hack.

Στο ένα χέρι καφέ, τα πόδια πάνω στο γραφείο, η καρέκλα πίσω και εγω ξαπλωτός και αραχτός σαν ελληναράς 40 kills μέσα σε 4 λεπτάκια για πλάκα ούτε καν προσπαθώντας.

Από όσους έχουνε βγεί να υπερασπιστούνε τους κάποιους υπερ-παίχτες, μόνο τον φίλο [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] θεωρώ πως παίζει καθαρός ( και ο GruntGR αλλά αυτός είναι αμελητέα ποσότητα :p )

Πολύ καλή φάση έχει να είναι παρατηρητικοί οι admin ενός server...

ιδιαίτερα αν μπορούνε να παρακολουθούνε και το πότε τα cheat από subscription sites είναι unavailable... τυχαία χρονικά διαστήματα που κάποιοι είτε χάνονται πάντα όλως τυχαίως από το game ή κάποιοι που βγάζουνε ανεξήγητα χαμηλά ή κακά εώς και αρνητικότατα σκόρ για τα δεδομένα τους...

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, αυτό το λες για πλάκα έτσι...?

Και με τον Hussein Bolt αν τρέξεις 100άρι, φαντάζομαι σαν cheat θα σου φανεί(και μενα.) ο χρόνος του vs του 14-15 δικού σου(τυχαίο παράδειγμα ο χρόνος σου)

Όχι, γιατί ξέρουμε πολύ καλά ότι στον στοίβο, και γενικότερα στον επαγγελματικό αθλητισμό όλοι οι κύριοι πέρνουνε τα "hack" τους λέγε με ντόπα.

Το παράδειγμα σου έχει ένα ακόμα flaw.

Εδώ μιλάμε για BF3, κάτι που κάνουμε αρκετά όσοι μιλάμε, δεν λέμε για τοξοβολία π.χ.

Δεν ασχολούμαι με το τρέξιμο ούτε μπορώ και να ήθελα πια, αλλά και πάλι, άλλη διαφορά θα είχαμε αν ο κύριος δεν έπαιρνε τα jamaican drugs και άλλη με αυτά ( και στις 2 θα με έπαιρνε για πλάκα, γιατί όπως και να το κάνεις αυτός κάνει 100άρια 1000 φορές την μέρα, και εγω το τρέξιμο μου είναι όταν κατεβαίνω τις σκάλες για να φύγω για δουλειά ).

Στα jet είμαι έτσι κι έτσι ( δεν έχω ασχοληθεί πολύ άλλωστε ) για αυτό και δεν θα σου μιλήσω/κατηγορίσω κάποιον σε jet ακόμα και αν είναι υπερ-περίεργα αυτά που κάνει ( δυστυχώς υπάρχει aimbot και για jet/chopper, καθώς και reload hack που φορτώνει άμεσα heatseekers, main cannon, etc )

Από την άλλη πες μου όσο θες για chopper ή TDM/SQDM noshahr canals @ hardcore mode.

Τα έχω λιώσει ( αν ήμασταν κάμποσα χρόνια πίσω το κοντέρ μου στο BF3 θα έγραφε κάτι χιλιάδες ώρες και όχι εκατοντάδες που είναι τώρα, η ζωή συνεχίζεται, ο χρόνος μας μειώνεται/μοιράζεται και αλλού, κλπ ) και έχω αρκετή εμπειρία, ιδιαίτερα στα heli πλέον.

Ο καιρός γαρ εγγυc...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που καταλαβαίνω από το παρακάτω quote είναι ότι απλά μένει να δούμε ποιός θα είναι ο επόμενος σύμφωνα με τους "Σοφούς" (και φυσικά αναλόγως τις συμπάθειες/ αντιπάθειες τους).

Συγνώμη αλλά από πότε η άποψη του καθενός λογίζεται κατευθείαν ως απόδειξη; Ειδικά όταν μιλάμε για το στιγματισμό (διότι για αυτό πρόκειται) ενός ατόμου ως cheater. Καλά τα όσα λέει ο [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] αλλά και 'γω μπορώ να πω ότι όσες φορές έχω παίξει με τον [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] αντίπαλος ποτέ δεν παρατήρησα κάτι από αυτά που αναφέρει ο [MENTION=324]billpeppas[/MENTION], τα kills του είναι απολύτως legit. So what?

Επιπλέον για τον [MENTION=324]billpeppas[/MENTION] τα όσα λέει περί 35dmg αντί για 22dmg πρέπει να τα αποδείξει και κάπως, αντί μόνο να τα φαντασιωνέται. Ειδικότερα από τη στιγμή που είχε γράψει για σκέψεις του, για "δωράκι" στους δίσκους των cheaters (ποιών cheaters; όσων εικάζει ότι είναι cheaters ή για όσους έχει αποδείξεις; ). Όχι τίποτα άλλο θα την πληρώσει κανάς ανθρωπάκος χωρίς να φταίει κιόλας.

Απολύτως λογικό να διώχνεις όποιον γουστάρεις από τον server που εσύ πληρώνεις (ή μήπως όχι; ), απαράδεκτο όμως το να μιλάς για cheating χωρίς απτές αποδείξεις και με επιχειρήματα του τύπου "κάνει kill με το KH από τα 200m", "δεν κλειδώνει το SOFLAM", "είμαι καιρό στην πιάτσα και ξέρω" και εικασίες αναλόγων προσόντων: "έχει dmg modifier" κτλ.

Τέλος, επειδή διάβασα κάπου παραπάνω για "προσπάθειες balancing" του παιχνιδιού στον Bazo, σε αυτές συγκαταλέγονται και τα καθημερινά pub stomping που λαμβάνουν χώρα στο server;

Φοβερό balance! Μήπως λέω τώρα ο Alex χάλαγε αυτή τη σούπα και είπατε να τον ξεφορτωθείτε; :help1:

Όταν φτιάξουνε το μαμημένο το battlelog σήμερα ώστε να μπορούμε να κάνουμε join κανά server, σε προσκαλώ να έρθεις στον δικό μου, να σε παίξω κανονικά 1 round δίχως το παραμικρό πείραγμα, και σε παίζω 1 round μετά με πειραγμένο το damage.

Μετά μπορείς να έρθεις εδώ να πείς και στους υπόλοιπους την άποψη σου επί του θέματος.

Πολλοί θεωρούνε πως μπορούνε να πάνε κομμάτια στην Βουλιαγμένη μια Ferrari Enzo όταν δεν έχουνε μπεί καν... πολλοί ήταν αυτοί που βρέθηκαν σε αυτή την θέση και μετά έκαναν speed dating με τις κολώνες και το πεζοδρόμιο.

Για αυτό, αν δεν έχεις βιώσει και τις 2 πλευρές άποψη ολοκληρωμένη για να μην πω καθόλου, δεν μπορείς να έχεις.

Κάνε με add @ origin ( BenchZowner ) και τα λέμε το απογευματάκι ( το ίδιο name είναι και το skype μου αν θες να μιλάμε και κατά την διάρκεια ).

Link to comment
Share on other sites

Όταν φτιάξουνε το μαμημένο το battlelog σήμερα ώστε να μπορούμε να κάνουμε join κανά server, σε προσκαλώ να έρθεις στον δικό μου, να σε παίξω κανονικά 1 round δίχως το παραμικρό πείραγμα, και σε παίζω 1 round μετά με πειραγμένο το damage.

Μετά μπορείς να έρθεις εδώ να πείς και στους υπόλοιπους την άποψη σου επί του θέματος.

Πολλοί θεωρούνε πως μπορούνε να πάνε κομμάτια στην Βουλιαγμένη μια Ferrari Enzo όταν δεν έχουνε μπεί καν... πολλοί ήταν αυτοί που βρέθηκαν σε αυτή την θέση και μετά έκαναν speed dating με τις κολώνες και το πεζοδρόμιο.

Για αυτό, αν δεν έχεις βιώσει και τις 2 πλευρές άποψη ολοκληρωμένη για να μην πω καθόλου, δεν μπορείς να έχεις.

Κάνε με add @ origin ( BenchZowner ) και τα λέμε το απογευματάκι ( το ίδιο name είναι και το skype μου αν θες να μιλάμε και κατά την διάρκεια ).

Ααααααααα....εσυ εισαι αυτος που δεν πεθαινε εχθες???:p:P:P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Από όσους έχουνε βγεί να υπερασπιστούνε τους κάποιους υπερ-παίχτες, μόνο τον φίλο [MENTION=172]papatsonis[/MENTION] θεωρώ πως παίζει καθαρός ( και ο GruntGR αλλά αυτός είναι αμελητέα ποσότητα :p )

Πολύ καλή φάση έχει να είναι παρατηρητικοί οι admin ενός server...

ιδιαίτερα αν μπορούνε να παρακολουθούνε και το πότε τα cheat από subscription sites είναι unavailable... τυχαία χρονικά διαστήματα που κάποιοι είτε χάνονται πάντα όλως τυχαίως από το game ή κάποιοι που βγάζουνε ανεξήγητα χαμηλά ή κακά εώς και αρνητικότατα σκόρ για τα δεδομένα τους...

Αν κατάλαβα καλά μιλάς για εμένα και τον [MENTION=22691]Tsoureki[/MENTION] ?

Να μιλήσουν τότε και να σταματήσουν οι μπηχτές.

Από αύριο βράδυ όμως που δίνω το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής.

Όταν φτάνεις στο σημείο να ερμηνεύεις το οτιδήποτε με όρους του bf3 για να αποδείξεις την θεωρία σου ότι ο συμπαίκτης σου φοράει hack,καταλαβαίνεις ότι σου έχει γίνει εμμονή και ότι κάτι δεν πάει καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για lan, τον εχω ικανο να φερει frattal και την LG μαζι του, στο DA και στα ακουστικα θα κωλοσει ? ;-)

Μαλλον εχεις μπλεξει τα μπουτια σου, αρνουμαι πεισματικα να δεχθω πως τα πιστευεις αυτα που εγραψες, ισως να φταιω και εγω που δεν πηρα ποτε στα σοβαρο το διασημο quote, του Einstein, Α! σε ευχαριστω και για τις καρτες, συνεχυσε ετσι και οπου να'ναι θα εχω φτιαξει τραπουλα για να παιζει το ανιψακι μου

Οσο για τους υπολοιπους νταξει τι να πω τωρα ? ξεκολλατε ! τοσες φορες εχω παει σπιτι του Αλεξ, τον εχω δει πως παιζει και στο black ops και το WaW απο παλια, ουτε καν injector δεν εχει βαλει στο game, αμα εχει φορτωσει τπτ "υποπτο" να μου κοπει το κεφαλι, ΤΕΛΟΣ !

edit :

Ενας σοβαρος και εμπειρος παικτης δυστηχως ή ευτηχως εκτος απτα παρακατω skills : [ αντανακλαστικα - το σημαδι - την ορθη κινηση μεσα στην πιστα - την ψυχραιμια σε καταστασεις που οι αλλοι φρικαρουνε - το ενα ματι στο minimap - τα αυτια στην τσιτα για να μπορει να καταλαβαινει που βρισκεται το οτιδηποτε "θορυβωδες" ] εχει μαθει να κανει και compensate στο fail hit reg του εκαστοτε game.

Προσωπικα εχω μαθει απτο BF3 εχω μαθει να ΜΗΝ περιμενω να δω την ενδειξη "enemy killed" πριν αλλαξω στοχο - να ψωφαω απο αυτον που μολις σκοτωσα και να το θεωρω "φυσιολογικο" - να κανω prefire στο σημειο που θα βρεθει ο αντιπαλος στα επομενα 2 secs και οχι πανω στο μοντελο του - και τελος να κοιταω το minimap καθε φορα που ακουω βηματα πισω μου γιατι 90% ητανε καποιος squadmate που αποφασισε να κανει spawn απανω μου, - με λιγα λογια ή θα προσαρμοστεις στην πραγματικοτητα ή αλλιως ετοιμασε βραστο νερο και λαδι γιατι σε βλεπω να βαφτιζεις πολυ κοσμο και κοσμακι cheater.

βερεσε τα ακουω ολα.....

να σου πω εμπειρε παικτη...εσυ μετα απο 5 συνεχομενα match στη τσιτα... δε κουραζεσαι...στο επομενο 6, 7, 8 κτλ θα παιζεις το ιδιο οπως στο πρωτο ???? με τα ιδια αντανακλαστικα ???

αυτο μου παλι δυσκολευομαι να καταλαβω, ειναι πως ειναι δυνατο σε οποιοδηποτε map και να παιξει ο alexopous6, τα ιδια παντελακη μου - τα ιδια παντελη μου!

π.χ. στην grand bazzar εχω παρα πολλες ωρες gameplay...αν μπεις θα εξαφανισω οποιονδηποτε παικτη απ' το χαρτη οχι μονο skills αλλα καλη γνωση του χωρου προπαντων...

αν ομως με βαλεις σε καποια αλλη, ναι μεν θα σκοτωσω πολλους αλλα θα σκοτωθω και πολλες φορες.

δουλευοντας εχω μαθει με τα χρονια οτι ο λογος μου εναντι του δικου σου = fail .... αποδειξε το και πρωτος εγω θα βγω μπροστα και θα πω:

''σκαστε μ@λ@κες το παιδι ειναι κομπλε''

Link to comment
Share on other sites

Ααααααααα....εσυ εισαι αυτος που δεν πεθαινε εχθες???:p:P:P:P:P:P:P:P

Ναι είμαι αυτός που σε μαχαίρωσε στα τρένα που προσπαθούσες να με πετύχεις με το sniper :D

Αν κατάλαβα καλά μιλάς για εμένα και τον [MENTION=22691]Tsoureki[/MENTION] ?

Να μιλήσουν τότε και να σταματήσουν οι μπηχτές.

Από αύριο βράδυ όμως που δίνω το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής.

Όταν φτάνεις στο σημείο να ερμηνεύεις το οτιδήποτε με όρους του bf3 για να αποδείξεις την θεωρία σου ότι ο συμπαίκτης σου φοράει hack,καταλαβαίνεις ότι σου έχει γίνει εμμονή και ότι κάτι δεν πάει καλά. :)

Για εσένα είπα, αναφέρομαι σε αυτό που λες στον andreas_a ( ότι δηλαδή δεν μπορεί αυτός να κάνει tests με το ΚΗ2002 επειδή δεν έχει παίξει 100 ώρες με αυτό το όπλο ) [ κάτι που δεν ισχύει γιατί το έχει πάιξει κάμποσο, αλλά και δεν νομίζω πως είναι τόσο δύσκολο να βαράς έναν εντελώς ακίνητο αντίπαλο, το ίδιο ελπίζω πως πιστεύεις και εσύ ]

Στον tsoureki έγραψα ξεκάθαρα και αρκετά αναλυτικά νομίζω.

p.s. Έχω δεί να υπερασπίζονται άνθρωπο που έχει overall spm 2500, έχει σε 60 ώρες φτάσει rank 84.

Έχοντας μάλιστα παίξει conquest large matches σε μικρούς servers, έχοντας παίξει αρκετά με οχήματα ( που ουδεμία σχέση το spm που μπορείς να κάνεις με όχημα κόντρα σε high spm capable modes aka tdm/sdm noshahr 32players or higher ).

Η βλακεία ή η "αθωότητα" ( naiveness ) του ανθρώπου είναι ανίκητη και ατελείωτη σαν το σύμπαν...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος παίχτης στο BF3...σας έχω κάνει τους περισσότερους add στην friend list γιατί πιστεύω ότι οι λαμπίτες είναι μια παρέα...Θλίβομαι αλλά...

Πόσο απολαμβάνω το παιχνίδι εγώ ο άσχετος μακριά από όλα αυτά!!

@WizarD, @alexopus6 και λοιποί....Βρείτε τα

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος παίχτης στο BF3...σας έχω κάνει τους περισσότερους add στην friend list γιατί πιστεύω ότι οι λαμπίτες είναι μια παρέα...Θλίβομαι αλλά...

Πόσο απολαμβάνω το παιχνίδι εγώ ο άσχετος μακριά από όλα αυτά!!

παρεα οι λαμπιτες αλλα και το prestige.....prestige......:tomato::tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι νέος παίχτης στο BF3...σας έχω κάνει τους περισσότερους add στην friend list γιατί πιστεύω ότι οι λαμπίτες είναι μια παρέα...Θλίβομαι αλλά...

Πόσο απολαμβάνω το παιχνίδι εγώ ο άσχετος μακριά από όλα αυτά!!

[MENTION=1298]WizarD[/MENTION], [MENTION=133]alex[/MENTION]opus και λοιποί....Βρείτε τα

Είδες τι ωραία που είναι; Αν απλά παίζεις για να παίξεις, χάσεις κερδίσεις απολαμβάνεις το παιχνίδι καλύτερα...

Όταν αρχίζω να εκνευρίζομαι απο ένα παιχνίδια Online εγώ απλά αλλάζω παιχνίδι. Τέρμα εποχές CS & WoW που σκότωνα ποντίκια, πληκτρολόγια κλπ. Μεγαλώσαμε πια.

Link to comment
Share on other sites

βερεσε τα ακουω ολα.....

να σου πω εμπειρε παικτη...εσυ μετα απο 5 συνεχομενα match στη τσιτα... δε κουραζεσαι...στο επομενο 6, 7, 8 κτλ θα παιζεις το ιδιο οπως στο πρωτο ???? με τα ιδια αντανακλαστικα ???

'

Το ειπες και μονος σου, συνηθως παιζω 4-5 ματσακια το βραδυ και μετα νανι, δουλευω καθε μερα ακομα και τις κυριακες, πολυ συχνα 11-13 ωρες, παλιοτερα ειχα ακομα πιο βαρυ προγραμμα, φαινοτανε στο σωμα μου κιολας :p

Στην ιδια φαση ειναι και ο Alex αυτη την περιοδο με το ποδηλατο, δεν θα κατσω ομως να σου δωσω λεπτομερειες ουτε για μενα ουτε γι αυτον, βλεπεις και μονος σου οτι μπαινει λιγο το βραδυ μαζευομαστε 2-3-4 ατομα στο party παιζουμε μερικα round και μετα rage sleep, το οτι εχεις 600 ωρες στην bazzar δεν λεει κατι , θελει τροπο οχι κοπο ;-)

Link to comment
Share on other sites

p.s. Έχω δεί να υπερασπίζονται άνθρωπο που έχει overall spm 2500, έχει σε 60 ώρες φτάσει rank 84.

Έχοντας μάλιστα παίξει conquest large matches σε μικρούς servers, έχοντας παίξει αρκετά με οχήματα ( που ουδεμία σχέση το spm που μπορείς να κάνεις με όχημα κόντρα σε high spm capable modes aka tdm/sdm noshahr 32players or higher ).

Η βλακεία ή η "αθωότητα" ( naiveness ) του ανθρώπου είναι ανίκητη και ατελείωτη σαν το σύμπαν...

Για τον unR_Skazi μιλάς?(btw γιατί δεν μιλάς ευθέως να συννενοούμαστε τουλάχιστον?)

Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο για να τον υπερασπιστώ,αλλά αν δεις τα favorite servers του είναι γεμάτο metro 64,infatry only,tdm.Τουλάχιστον έτσι ήταν όταν το συζητούσατε στο άλλο thread.Οπότε άκυρο αυτό που λες για conq large low spm κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το ειπες και μονος σου, συνηθως παιζω 4-5 ματσακια το βραδυ και μετα νανι

Και τα 4-5 rounds σου είναι το ίδιο δυνατά και intense ? I think not.

Κάποιου άλλου είναι όμως.

Δεν χρειάζεται να παίξεις 30 rounds για να "κουραστείς" και να κάνεις κάποια μεστά rounds κλπ.

το οτι εχεις 600 ωρες στην bazzar δεν λεει αυτοματα κατι, δεν θελει κοπο θελει τροπο ;-)

Το ότι σε Grand Bazaar ο Αντρέας πετσώνει παντού τους πάντες εκτός από όταν μπαίνει ο φίλος σου, δείχνει ξεκάθαρα το ότι ο αντρέας έχει και τον κόπο αλλά και τον τρόπο έστω στην Grand Bazaar.

Για τον unR_Skazi μιλάς?(btw γιατί δεν μιλάς ευθέως να συννενοούμαστε τουλάχιστον?)

Δεν τον ξέρω τον άνθρωπο για να τον υπερασπιστώ,αλλά αν δεις τα favorite servers του είναι γεμάτο metro 64,infatry only,tdm.Τουλάχιστον έτσι ήταν όταν το συζητούσατε στο άλλο thread.Οπότε άκυρο αυτό που λες για conq large low spm κλπ.

Δεν μιλούσα συγκεκριμένα, αλλά αν το θες πες και για αυτόν.

Έχω τουλάχιστον 3-4 άτομα με αυτά τα stats καθώς και άλλους με πιο κουλά ακόμα, όρεξη και χρόνος να τα ξεψαχνίσω με την ησυχία μου αυτή την στιγμή δεν υπάρχει όμως.

Ο συγκεκριμένος που λες πάντως, αν θυμάμαι καλά έχει ειπωθεί ότι είναι το 2ο ( ή πολλοστό μήπως ) account του με το πρώτο του να είναι banned by EA...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.