Jump to content



ΑΓΟΡΑ LAPTOP ME 1200�..


fleamarker

Recommended Posts

:confused:

ΛΕΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ LAPTOPaki ΜΕ 1200 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ.. 1,5ΜΤ, 256ΜΝΗΜΗ, 60GB Κ CD-RW (ΔΕΝ ΚΑΙΓΟΜΑΙ ΓΙΑ DVD-R).. TI ΛΕΤΕ? ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλός ήρθες στο the lab fleamarker :flower:

Λίγο ακριβό δεν είναι το σύστημα που παραθέτεις. Κατά την άποψη μου δεν αξίζει 1200 με τίποτα. Τι μάρκα είναι και πιο είναι το ακριβές modelο του?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

Καλός ήρθες στο the lab fleamarker :flower:

Λίγο ακριβό δεν είναι το σύστημα που παραθέτεις. Κατά την άποψη μου δεν αξίζει 1200 με τίποτα. Τι μάρκα είναι και πιο είναι το ακριβές modelο του?

Συμφωνω και γω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

’σε τα IBM...Πληρώνεις φίρμα. Με τα ίδια λεφτά σε ACER παίρνεις μηχάνημα διπλάσιας ισχύος. Κοίτα και τα Toshiba. Ότι και να πάρεις, ΜΗΝ πάρεις Celeron και MHN πάρεις μόνο 256ΜΒ μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

Τα acer είναι τα καλύτερα από άποψη τιμής προς απόδοση.

Αν όμως θέλεις υψηλότερη ποιότητα κατασκευής (όχι βέβαια τραγικές διαφορές - αλλά για κάποιους σημαντικές) πας σε μάρκες όπως TOSHIBA, IBM, HP/COMPAQ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

για τα ACER πάντως μην κολλάς μόνο στο όνομα

αν η ποιότητα κατασκευής τους σε καλύπτει (σε κάποιες περιπτώσεις - όχι πάντα - είναι μόνο ένα κλικ κάτω από άλλες μάρκες, μην τα φοβάσαι (και το service τους είναι καλό)

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ACER Κ ΔΕΝ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΗΤΑΝ ΑΡΓΟ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΣΗ CD ΚΑΘΩΣ Κ ΑΡΓΟ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΣΗ ΑΡΧΕΙΟΥ ΑΠΟ CD-ROM.. ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΕΒΑΖΕ ΤΡΕΛΕΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

τα ελληνικά μη τα ξεχνάμε παρακαλώ.

όσο για την ποιότητα κατασκευής εφόσον η εγγύηση είναι 3 χρόνια και έχει καλό service δε θα πρέπει να προβληματίζεσαι ιδιαίτερα. Πάντως μη πας σε Celeron όπως είπε και ο Shaman, βασικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.