Jump to content



Plaisio και "λάθος" στην παράδοση ("SOLVED")


papatsonis

Recommended Posts

παραγγελία ΤΧ650 V2... από Πλαίσιο.. παραλαβή TX650 V1... πόσο θέμα να το κάνω...? (για την κοροϊδία είναι..), το βαρέλι δεν έχει πάτο λέμε...

ανάλογα την έκβαση.. πέρα από το να πώ τον πόνο μου :p, θα το μεταφέρω στα παράπονα (ή μη..)

Link to comment
Share on other sites

παραγγελία ΤΧ650 V2... από Πλαίσιο.. παραλαβή TX650 V1... πόσο θέμα να το κάνω...? (για την κοροϊδία είναι..), το βαρέλι δεν έχει πάτο λέμε...

ανάλογα την έκβαση.. πέρα από το να πώ τον πόνο μου :p, θα το μεταφέρω στα παράπονα (ή μη..)

Τα 'θελες και τα 'παθες.

Μόκο τώρα. Τσιμουδιά.-

Link to comment
Share on other sites

Κανονικοτατα αναφερουν το V2 "Corsair Enthusiast Series TX650 V2 650W 80+ Bronze Certified (CMPSU-650TXV2EU)". Θα πρεπει να το κανεις θεμα, εαν μπορεις να το επιστρεψεις πισω και να ζητησεις τα χρηματα σου πισω. Μετα παραγγελια απο ενα πιο σοβαρο καταστημα. Τοσα υπαρχουν...

ΥΓ Την διαφορα των 10€ θα την ετρωγα σουβλακια στην υγεια του πλαισιου. :haha::haha:

Link to comment
Share on other sites

Mea Culpa Πλαίσιο.. :flag:

μου έβαλε πολλές αμφιβολίες αρχικά ο bigsee και ψάχνοντας λίγο, είδα ότι και στο amazon ακόμη, με αυτό το prod code, V2 το αναφέρει. Με την απάντηση του RAM_GUY

θέμα λήξαν :), it's a V2..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.