Jump to content



Games στο Ιντερνετ!!!!


kallileo

Recommended Posts

Κάποια FPS μπορεί να παίζονται σχεδόν ικανοποιητικά, αν στο παιχνίδι είναι λίγα άτομα, δηλ. 2... άντε 3 το πολύ. Από 'κει και πέρα το lag ανεβαίνει απαγορευτικά.

Απ' την άλλη υπάρχουν και τα επιτραπέζια. Τάβλι, σκάκι κτλ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από zavaras

Η DSL δεν έχει χειρότερα ping από ISDN?

θεωριτικα οχι. αλλα το ζητημα με το ping δεν ειναι τι συνδεση εχεις αλλα ποσο ping εχει σαν εταιρια η γραμη. π.χ. μπορει 2 γραμμες απο διαφορετικες εταιριες η μια να εχει 200ping και η αλλη 250. καταλαβες. το ζητημα ειναι οτι για game πρεπει να ψαξεις πια εταιρια εχει καλο ping.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω με 56αρα παιζω ut2004 κ need for speed underground

δοκιμασα mohaa αστα να πανε!τα ιδια κ στο euro 2004!

εχω εναν φιλο που ειχε isdn κ οταν του τελειωσε εβαλε pstn κ απλα εχει κρατησει την γραμμη του σε isdn!κ πιανει 300 κ 200αρια ping!

εγω ενα ξερω θες online gaming???pare dsl οθτε χρονωχρεωση ουτε lags!!!!αλλα αν περιμενεις απο την ελλαδα για αυτο σωθηκες!ενας φιλος μου προσπαθει να βαλει εδω κ 5 μηνες κ του λενε εχεις πορτα αλλα δεν μπορουμε να στην ενεργοποιησουμε....μετα την παραολυμπιαδα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαι όμως έπαιζα πρίν λίγο για 3 ώρες περίπου Call Of Duty με 48.0Κ σύνδεση και όλα ήταν σχεδόν άψογα.....:D

Εαν θέλει κανείς ας μου πεί να ανοίξω έναν SERVER για να κάνουμε μία δοκιμή..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αψογα αν παιζεις για την πλακα σου.

Αν θες να ευχαριστηθεις το παιχνίδι εστω και λιγο το μισο δεπτερόλεπτο που χρειαζεται απο τοτε που πατας το mouse μεχρι την ωρα που πυροβολει στο game ειναι καταστρεπτικό.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Kαι όμως έπαιζα πρίν λίγο για 3 ώρες περίπου Call Of Duty με 48.0Κ σύνδεση και όλα ήταν σχεδόν άψογα.....

Τι player name εχεις dag, να δω αν σε εχω πετυχει ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Για πλάκα ρε ALEX έπαιζα .... σιγά μην περίμενα και κανένα βραβείο γρηγοράδας.....

Πάντως δεν είχα και ιδιαίτερες καθιστερήσεις εαν εξαιρέσει κανείς το γεγονός ότι δεν μπόρεσα τελικά να πετύχω και πολούς λόγο τις καθηστέρησης του 1/2 του δευτερολέπτου......;):D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 00:16]

Τι player name εχεις dag, να δω αν σε εχω πετυχει ποτε.

Δεν έβαλα ποτέ μου και έβγαινα εώς "me".....:D

Θα ανοίξω έστι για πλάκα τώρα έναν SERVER για 3 άτομα με SERVER NAME "DAG_GREECE" στο Call of Duty και περιμένω να κάνουμε μία δοκιμή......:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.