Jump to content



Games στο Ιντερνετ!!!!


kallileo

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Η απαντηση ειναι ΟΧΙ . Δηλαδη θα μπορει να παιξει με τη θεωριτικη σημασια της λεξης , αλλα εσυ θα βλεπεις το replay αφου θα παντας το κουμπι για να πυροβολησεις και θα πυροβολας μετα απο καποια δευτερολεπτα λογω του lag ....:wall: :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Να ρωτησω κατι.

Υπαρχει περιπτωση να παιξει καποιο παιχνιδι στο Ιντερνετ με 56Κ(εκτος απο τις "Κούπες στο Internet")?????

Εννοείς κανονικά 3D παιχνίδια? Γιατί και τα flashάκια στο νετ παιχνίδια είναι.

Link to comment
Share on other sites

kallileo αστο καλυτερα. Υποτιθεται οτι επαιζα mohaa online ενα χρονο με 56αρα, αμα τα καταφερνα γιατι οι περισσοτεροι servers σε πετανε αμα εχεις υψηλα pings και οταν γυρισα σε isdn νομιαζα οτι επαιζα αλλο παιχνιδι. βαλε μια isdn και θα μπορεις να παιζεις μια χαρα:hi:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hero [Χθες, στις 14:36]

Εννοείς κανονικά 3D παιχνίδια? Γιατί και τα flashάκια στο νετ παιχνίδια είναι.

Κανα site για flashάκια Games ???

Είμαι σε μια εταιρεία για support και δεν έχω τί να κάνω μέχρι τις 19.00

ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RaNd

Δοκιμασε το Gunbound! Πολυ πορωτικο!

www.gunbound.net (και free, αλλα 100ΜΒ Download)

Eιναι ενα πολυ καλο Worms like με 2,000,000 users περιπου!!

Σ' αυτή την εταιρεία που είμαι έχουν πολύ καλό Internet πάντως...

Έχω κατεβάσει τα 50ΜΒ του παιχνιδιού σε 9 λεπτά....

:)

Link to comment
Share on other sites

Αδικος κοπος...

στα fps πυροβολας το πρωι και η σφαιρα φτανει στο στοχο της το μεσημερι....ασε που αλλου βαρας αλλου παει...

στα υπολοιπα στυλ AOE RON κλπ που εχω δοκιμασει.... εχτιζες κατι τωρα και οσπου να ολοκληρωθει ειχε ερθει ο αλλος και σου χε παρει το scull....

δε μιλαω για τα στιγμιαια παγωματα 'η το παντελως αστοχο positioning των spites λογω του lag...

πικρα φιλτατε kallileo....

και btw...

βγαλε το γερο τζερονιμο....

βαλε κανα Cro cop, κανα andy hug κανα ρεμυ μπονιανσκι καναν απο την οικογενεια gracie.....

βαλε βαλε

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις μην ειστε απολυτοι!Αν εχεις καλο modem παιζεις ανετα mu εγω εδω στη Χιο παιζω με 56Κ στον server του noobwars.Συνδεεται στα 49.2kbps.Μπορω να πω οτι παιζω αξιοπρεπεστατα.Ακομα πριν κανα μηνα επαιζα και ΑΟΕ.Μπορει να εχει καποια καθηστεριση αλλα τουλαχιστον ειναι για ολους μεσα στον Server.

Αρχική απάντηση από Zarras

...στα υπολοιπα στυλ AOE RON κλπ που εχω δοκιμασει.... εχτιζες κατι τωρα και οσπου να ολοκληρωθει ειχε ερθει ο αλλος και σου χε παρει το scull....

Δεν ειμαι σιγουρος αν ισχυει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.