Jump to content



Κάρτα γραφικών για Hitman Absolution ;


balboagr

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Επιδή βρήκα έτοιμο το thread ποστάρω εδώ πέρα. Θέλω ν'αλλάξω την κάρτα γραφικών μου μόνο για να παίξω το Hitman Absolution (Έστω και στα low np ) Η καρτούλα που έχω είναι τζάμι μέχρι και MW3 στα High μου παίζει αλλά είναι Dx9 κ όχι Dx10 που θέλει το Hitman. Κάτι οικονομικό για να μην χρειαστεί ν'αλλάξω και Psu. Ευχαριστώ πολύ. Εάν θέλετε ποστάρω χαρ/στικά από Gpu-z

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σας. Επιδή βρήκα έτοιμο το thread ποστάρω εδώ πέρα. Θέλω ν'αλλάξω την κάρτα γραφικών μου μόνο για να παίξω το Hitman Absolution (Έστω και στα low np ) Η καρτούλα που έχω είναι τζάμι μέχρι και MW3 στα High μου παίζει αλλά είναι Dx9 κ όχι Dx10 που θέλει το Hitman. Κάτι οικονομικό για να μην χρειαστεί ν'αλλάξω και Psu. Ευχαριστώ πολύ. Εάν θέλετε ποστάρω χαρ/στικά από Gpu-z

Παλιότερα ειχα CPU σαν το δικό σου . Είναι απο τους πρώτους core 2 duo . Θυμάμαι ότι λόγω της χαμηλής συχνότητας του , έκανε bottleneck σε games . Αμα δεν σε παίρνει να τον αλλάξεις , προσπάθησε να τον overclockαρεις . Θυμάμαι οτι είχα δει αισθητή διαφόρα .

Link to comment
Share on other sites

Για να μην είμαστε και off-topic . Είδα λίγο τα requirments απο το hitman . Μια 4870 , 5850 , 5870 απο ΑΤΙ και κατι σε 460 απο nvidia , σε υπερκαλύπτουν . Η οικονομικοτερη απο αυτές είναι η 4870 , και με ενα απλο search , την βρήκα εδω http://www.thelab.gr/pwliseis/rampage-2-extreme-intel-c2d-6420-coolermaster-116649.html στα 65ε .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.