Jump to content



Μητρική για O/C του 8350 !


adpanos

Recommended Posts

παντως μετα απο 6 μηνες λειτουργιας με την M5A99X EVO Rev 2.0 ειμαι απολυτα ικανοποιημενος χωρις κανενα παρατραγουδο στα 4.8 rock stable..η διαχειρηση στο ρευμα ειναι παρα πολυ καλη δεν υπαρχει λογως για vrm throttling..βεβαια αμα μου περισσευαν ευρω θα πηγαινα και εγω για Formula-Z ετσι για το γαμωτο.. :dance3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Ακριβώς αυτό!! Δεν θέλω να δώσω 140 ευρώ για τον επεξεργαστή και 140 ίσως και παραπάνω για την μητρική. Είναι vfm γιατί να χάσει αυτό το καλό που έχει σαν επεξεργαστής;; Από όσα έχω διαβάσει και εγώ εκεί βλέπω να καταλήγω λίγο, γιατί ακούω παράπονα για το llc και το rev 3. Δεν θέλω κάτι παραπάνω από την 970 rev 1.2, με καλύπτει στο έπακρο αλλά που μπορώ να την βρω είναι το θέμα. Μήπως ξέρει κανείς;

Κοίτα μια λύση είναι να πάρεις τηλέφωνο τα μαγαζιά που την έχουν διαθέσiμη στο skroutz και να τους πεις τι ψάχνεις όποιος θέλει να πουλήσει θα σε βοηθήσει, πάντως την rev3 δεν την εμπιστεύομαι και εγώ τόσο πολύ την είδα και σαν να μην είναι πλήρες το bios. Υπάρχει όμως και η λύση της 990ΧΑ με 5-10ευρώ διαφορά μπορείς να ψάξεις και εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα στο κατάστημα που έχω σκοπό να αγοράσω και κάποια άλλα πράγματα και μου είπανε rev 1.0!;!!; Τι στο καλό...

Καλά που στο καλό την βρήκαν...δεν μπορεί κάτι θα βρείς δοκίμασε και σε άλλους και σε μικρά μαγαζιά δεν είναι κάτι ακριβό τα 5 ευρώ πάνω 5 κάτω δεν σε σώζουν, απλά θες να κάνεις την δουλειά σου. Πάντως και η λύση της asus δεν είναι κακή αλλά και της 990ΧΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλά που στο καλό την βρήκαν...δεν μπορεί κάτι θα βρείς δοκίμασε και σε άλλους και σε μικρά μαγαζιά δεν είναι κάτι ακριβό τα 5 ευρώ πάνω 5 κάτω δεν σε σώζουν, απλά θες να κάνεις την δουλειά σου. Πάντως και η λύση της asus δεν είναι κακή αλλά και της 990ΧΑ.

Καλημέρα.Της asus;; Την Asus M5A99X εννοείς; Ε ναι άμα δεν βρω 970 θα πάω για 990xa. Για την 990 ψάχνω το rev 1 έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Της asus;; Την Asus M5A99X εννοείς; Ε ναι άμα δεν βρω 970 θα πάω για 990xa. Για την 990 ψάχνω το rev 1 έτσι;

Κοίτα απο ότι θυμάμαι οι πρώτες 990ΧΑ είχαν και αυτές θέμα με το LLC αλλά πρέπει να το έφτιαξαν με Bios update, αν κάποιος έχει ας μας δώσει τα φώτα του !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.