Jump to content



Κερκυραίοι δικτυωθείτε...ασύρματα


JONNY

Recommended Posts

Προσοχή στον εξοπλισμό που θα επιλέξετε. Μην τσιγκουνευτείτε λίγα για να πάρετε κάτι καλύτερο. Και το κυριότερο να το ψάξετε αρκετά προτού καταλήξετε. Είναι κρίμα παρθένες περιοχές να καταλήγουν σε κάτι χαοτικό λόγω της αμάθειας και της ημιμάθειας αυτών που αναλαμβάνουν να στήσουν ασύρματο δίκτυο.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες βοήθεια, μοιράσου τους προβληματισμούς σας εδώ.

Αν και είμαι σίγουρος ότι ήδη θα έχετε προσχωρήσει σε κάποιο forum ασύρματης κοινότητας, που είναι και πιο κατάλληλο για την κουβέντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από trendy

Αν θες βοήθεια, μοιράσου τους προβληματισμούς σας εδώ.

Αν και είμαι σίγουρος ότι ήδη θα έχετε προσχωρήσει σε κάποιο forum ασύρματης κοινότητας, που είναι και πιο κατάλληλο για την κουβέντα.

Ψάχνομαι στο AWMN γενικά. Δεν νομίζω ότι θα βρώ πιο αρμόδια άτομα να απαντήσουν στις ερωτήσεις μου... Ευχαριστώ...

Αρχική απάντηση από Hero

Μην ξεχάσετε να προσευχηθείτε όταν το συνδέσετε.

ΘΑ λειτουργήσει;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JONNY

Ψάχνομαι στο AWMN γενικά. Δεν νομίζω ότι θα βρώ πιο αρμόδια άτομα να απαντήσουν στις ερωτήσεις μου... Ευχαριστώ...

ΟΚ είσαι στα σαγόνια του papashark.

Αρχική απάντηση από JONNY

ΘΑ λειτουργήσει;)

Έτσι συνηθίζει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hero [Σήμερα, στις 22:26]

Βάλε κι εσύ και σιγά σιγά θα βάλουν και οι άλλοι.

Ακριβώς αυτό!

Το ασύρματο είναι ιδιωτική πρωτοβουλία, δεν περιμένεις τον πΟΤΕ να βάλει DSLAM ή να φέρει γραμμές. Συνεννοήσαι με τους υπόλοιπους ενδιαφερόμενους (που υπάρχουν αρκετοί) και ξεκινάτε.Έτσι γίνεται σε όλες τις πόλεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.