Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

εχει κιάλο

Τα χειλάκια τα πήραμε από τη μαμά! Τα χεράκια τα πήραμε από τη μαμά! τα πατουσάκια τα πήραμε από τη μαμά! για τα υπόλοιπα θα μάθουμε το βράδυ στη Ζούγκλα...

Ο Μάκης έχει βιντεοσκοπήσει πραγματικό πέναλτυ του Ολυμπιακού

Ο Μακης γνωριζει το private key σας. Χωρις καν να διαβασει το certificate.

Ο Μάκης ξέρει τι κρύβει η kinder έκπληξη.

«Ποιοι συμμαθητές μου είχαν λάθος βηματισμό»: Ένα βίντεο-αποκάλυψη του μικρού Μάκη, με την κάμερα κρυμμένη στη σημαία.

Ο Μακης δεν εχει κινητο με καμερα ...εχει καμερα με κινητο

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου!!:mad:

Πως γινεται ενα cpu που έπεζε κανονικα σε ένα μοβο χτες, σήμερα να μην ξεκινάει?? Το μοβο είναι οκ.. 3 άλλα cpu που δοκίμασα ξεκινάνε.. To αποκορύφωμα είναι ότι ο cpu πέζει κανονικά σε άλλο μοβο!!

:confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποιο ειναι το σωστο το cpu, η cpu ή ο cpu?

Όπως το πάρει ο καθένας.. 'Ο' για 'Ο επεξεργαστής' , 'Η' για 'Η κεντρική μονάδα επεξεργασίας [cpu], 'Το' επιδή απλά είναι ένα πράγμα

Διαλέγεις και παίρνεις.. :D

Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου!!:mad:

Πως γινεται ενα cpu που έπεζε κανονικα σε ένα μοβο χτες, σήμερα να μην ξεκινάει?? Το μοβο είναι οκ.. 3 άλλα cpu που δοκίμασα ξεκινάνε.. To αποκορύφωμα είναι ότι ο cpu πέζει κανονικά σε άλλο μοβο!!

:confused::confused:

επειδη ολοι μας μερικες φορες κολλαμε, δοκιμασε το εξης.

αφαιρεση CPU.

clear Cmos.

τοποθετιση CPU.

boot.

εναλλακτικα...

αφαιρεση CPU.

clear Cmos.

boot χωρις CPU.

τοποθετιση CPU.

boot.

ισως παιξει... :)

Link to comment
Share on other sites

επειδη ολοι μας μερικες φορες κολλαμε, δοκιμασε το εξης.

αφαιρεση CPU.

clear Cmos.

τοποθετιση CPU.

boot.

εναλλακτικα...

αφαιρεση CPU.

clear Cmos.

boot χωρις CPU.

τοποθετιση CPU.

boot.

ισως παιξει... :)

Δοκίμασα και αυτά αλλά τίποτα..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έχασα τον 250αρη μου :mad:

Τον βλέπει μόνο bios, αλλά από εκεί και πέρα ούτε η εγκατάσταση των win xp των αναγνωρίζει, ούτε φυσικά τα xp/vista/server 2003. Δοκίμασα και σε διαφορετική μητρική, αλλά δίχως αποτέλεσμα.

Προσπάθησα να τρέξω και το easy recovery professional, αλλά και πάλι τίποτα, δεν τον βλέπει καν τον δίσκο. Υπόψιν, ότι ούτε στο Computer Management δεν μου τον βγάζει, αρά δεν είναι πρόβλημα μόνο partitioning system.

Πήγα και τον έβαλα σε εξωτερική θήκη, πάλι χωρίς αποτέλεσμα...

Τι άλλο μπορώ να κάνω???Δεν με νοιάζει ο δίσκος, άλλωστε έχει εγγύηση ακόμα 4,5 χρόνια, αλλά τα δεδομένα που έχει πάνω του.

PS. Έχω και άλλους 3 δίσκους πάνω στην μητρική τώρα και όλοι δουλεύουν ρολόι τουλάχιστον μέχρι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έχασα τον 250αρη μου :mad:

Τον βλέπει μόνο bios, αλλά από εκεί και πέρα ούτε η εγκατάσταση των win xp των αναγνωρίζει, ούτε φυσικά τα xp/vista/server 2003. Δοκίμασα και σε διαφορετική μητρική, αλλά δίχως αποτέλεσμα.

Προσπάθησα να τρέξω και το easy recovery professional, αλλά και πάλι τίποτα, δεν τον βλέπει καν τον δίσκο. Υπόψιν, ότι ούτε στο Computer Management δεν μου τον βγάζει, αρά δεν είναι πρόβλημα μόνο partitioning system.

Πήγα και τον έβαλα σε εξωτερική θήκη, πάλι χωρίς αποτέλεσμα...

Τι άλλο μπορώ να κάνω???Δεν με νοιάζει ο δίσκος, άλλωστε έχει εγγύηση ακόμα 4,5 χρόνια, αλλά τα δεδομένα που έχει πάνω του.

PS. Έχω και άλλους 3 δίσκους πάνω στην μητρική τώρα και όλοι δουλεύουν ρολόι τουλάχιστον μέχρι τώρα.

και γω ημουν σε μια τετοια φαση με το 320αρι, ενω ημουν σιγουρος οτι πανε τα δεδομενα μου, λεω θα τον παω για rma. τελικα ενω δεν τον εβλεπε, μετα απο φορματ τον ειδε στο easy rerovery και πηρα πισω τα 270gb μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.