Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ΣΕΙΣΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!

Magnitude ML 3.4

Region GREECE

Date time 2009-10-18 at 11:57:46.0 UTC

Location 40.72 N ; 22.87 E

Depth 10 km

Distances 11 km NW Thessaloníki (pop 354,290 ; local time 14:57 2009-10-18)

3 km N Diavatá (pop 10,216 ; local time 14:57 2009-10-18)

2 km S Neokhoroúda (pop 2,232 ; local time 14:57 2009-10-18)

http://www.emsc-csem.org/index.php?page=current⊂=detail&id=143415

Link to comment
Share on other sites

@Harogeo και ποιος δεν τα αρπαξε να λες.

Μολις τελιωσω αυτο που κανω..υπνος ..σηκωμα πρωι..ΙΚΑ σφράγισμα τα ένσημα..ΤΕΙ..να βρω τον επόπτη της πρακτικης μου!:D

Δεν ξεμπλεκεις στην κωλο χωρα χωρις χαρτουρα...#@!$%@#$%@#$%@..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Και όλα αυτά όταν οι άλλοι αποδίδουν τα τεράστια μείον στα ταμεία τους στην παγκόσμια οικονομική κρίση...χοχοχχο

οικονομικη κριση, αλλα αν ο ελληνας δεν εχει κινητο 500ων ευρω δεν ειναι ΙΝ.

Μπορει να παιρνει λιγα, να πληρωνει για τα βασικα περισσοτερα, να μην εχει να βγαλει τον μηνα και να τα φορτωνει ολα στην καρτα, αλλα τον καφε, τα τσιγαρα και τα μπουζουκια δεν τα κοβει.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι

Δίνεις 6 κατοστάρικα, παίρνεις ένα όμνια και ακούς ΤΙ ΤΙ Ε, ΤΙ ΤΙ, ΤΙ ΤΙ Ε ΤΙ ΤΙ και είσαι και in και trendy συνάμα.

ό, τι θέλεις για σένα θα κάνω,

ένα όχι αν μου πεις θα πεθάνω

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλάβατε τι θέλω να πω και τι υπαινίσσομαι.Μιλάω για την Microsoft που και τα φετινά της πλην στις οικονομικές της αναφορές τα αποδίδει στην οικονομική κρίση.:nare

Σωστό είναι αυτό εν μέρει αλλά συγχρονως αποτελεί και την καλύτερη δικαιολογία για αυτούς που εθελοτυφλούν.Αραγε εκεί στην MS δεν σκεφτηκαν ότι τα "προϊόντα" τους μπορεί να μην είναι άξια αγοράς?(ρητορική ερώτηση).Μηπως τα επαναστατικά λειτουργικά τόσο στα desktop όσο και στα κινητά είναι αναμασημένα και προβληματικά?Εκεί πιστεύω οφείλονται τα αρνητικά νούμερά τους.

Πάλι καλά έχουν και μια παιχνιδομηχανή που τους βγάζει ασπροπρόσωπους.Ας το εκμεταλλευτούν όσο μπορούν ακόμη γιατί βλέπω την Apple να κινείται απειλιτικά και προς τον gaming τομέα...(το iphone πλεον είναι και το παρουσιάζουν και ως gaming device)

Σε αυτούς αναφερομουν πριν.

Όσο για τους Ελληνάρες που είναι στο αίμα μας(ναι μας) να γκρινιάζουν, ακόμη και για τον καιρό που δεν τους επιτρέπει να πάνε για καφέ γιατί θα λερώσουν τα λουστριν κροκοδιλέ μποτάκια που μόλις αγόρασαν έναντι του μισού τους μισθού, υπήρχαν υπάρχουν και θα υπάρχουν.

Και πάντα θα έχουν λόγο να γκρινιάξουν για τα λίγα λεφτά που παίρνουν και για την εργατική εκμετάλλευση του κεφαλαίου και για τις άθλιες συνθήκες εργασιάς κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι

Δίνεις 6 κατοστάρικα, παίρνεις ένα όμνια και ακούς ΤΙ ΤΙ Ε, ΤΙ ΤΙ, ΤΙ ΤΙ Ε ΤΙ ΤΙ και είσαι και in και trendy συνάμα.

ό, τι θέλεις για σένα θα κάνω,

ένα όχι αν μου πεις θα πεθάνω

το ακουω τσαμπα στο TS lol.

Ξερει κανεις τη σελιδα που δειχνει τις καμερες του περιφερειακου?(αν δεν επιτρεπεται ας διαγραφει).

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλάβατε τι θέλω να πω και τι υπαινίσσομαι.Μιλάω για την Microsoft που και τα φετινά της πλην στις οικονομικές της αναφορές τα αποδίδει στην οικονομική κρίση.:nare

Σωστό είναι αυτό εν μέρει αλλά συγχρονως αποτελεί και την καλύτερη δικαιολογία για αυτούς που εθελοτυφλούν.Αραγε εκεί στην MS δεν σκεφτηκαν ότι τα "προϊόντα" τους μπορεί να μην είναι άξια αγοράς?(ρητορική ερώτηση).Μηπως τα επαναστατικά λειτουργικά τόσο στα desktop όσο και στα κινητά είναι αναμασημένα και προβληματικά?Εκεί πιστεύω οφείλονται τα αρνητικά νούμερά τους.

Οσο υπαρχει το DirectX η μαζα (μαζι τους και εγω) δεν θα αλλαξει λειτουργικο.

Φυσικα υπαρχει και το θεμα εξοικειωσης. Τοσα χρονια Windows, μια αλλαγη φαινεται καπως. Σιγουρα η Apple ειναι μπροστα σε γραφικα και ασφαλεια, τα βηματα που κανει για την συμβατοτητα με το νεο HW την βοηθανε, ολο και περισσοτεροι μπορουν πλεον να δοκιμασουν το λειτουργικο της κατι που μονο καλο μπορει να ειναι.

λες να περασω κανενα Leopard σε VM; :p

Link to comment
Share on other sites

Οσο υπαρχει το DirectX η μαζα (μαζι τους και εγω) δεν θα αλλαξει λειτουργικο.

Φυσικα υπαρχει και το θεμα εξοικειωσης. Τοσα χρονια Windows, μια αλλαγη φαινεται καπως. Σιγουρα η Apple ειναι μπροστα σε γραφικα και ασφαλεια, τα βηματα που κανει για την συμβατοτητα με το νεο HW την βοηθανε, ολο και περισσοτεροι μπορουν πλεον να δοκιμασουν το λειτουργικο της κατι που μονο καλο μπορει να ειναι.

λες να περασω κανενα Leopard σε VM; :p

Αν θες να είσαι περιφάνος για το μακρύ μούσι σου θα βάλεις Unix-like This is Sparta:D

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το δίπλωμα για μηχανή...επιτέλους.

Καλες σουζες,μπαντες και λοιπες καγκουροκαταστασεις!

Και πανω απο ολα προσοχη στο δρομο.Μην ξεχνας πως πλεον πρεπει να προσεχεις και για τους αλλους γιατι αυτοι δεν θα σε προσεχουν!:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.