Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ εαν βαλουμε τους μηνες και των δυο σας και τους αθροισουμε τοτε δεν βγαζετε ουτε ΚΑΝ τους μηνες που εκανα να παλιωσω....τι να πεις αυτη η νεα γενια ολο μαγκιες ειναι :D :smile013:

οσο εκανα στο κεντρο ηταν η θητεια σας ρεεεεεε :smile013:

Link to comment
Share on other sites

Όσο κι αν ο Μάκης είναι αχώνευτος και παπαρίκος, το troktiko είναι από τα αθλιότερα blogs που υπάρχουν.

Πραγματικά απορώ πως ο κόσμος το διαβάζει και ακούω δεξιά κι αριστερά "'διάβασες στο τροκτικό το τάδε;"

Ο καθένας γράφει το μακρύ του και το κοντό του ανά 30" και στην πλειονότητά τους είναι αρλούμπες.

Η εφαρμογή για το iphone τους μάρανε.

Link to comment
Share on other sites

Πανο πάρε ιδέες από τον ανωτέρω πρακτορισκο για να μη υπηρετήσεις...

Τα στοιχεία αυτα έχουν κυκλοφορήσει στο νετ εδώ και καιρό.

ΤΡΙΑΝΤ. ΕΥΘ. (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ

ΕΥΓΕΝΙΑΣ.

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΕΙΣ ΤΑ ΜΗΤΡΩΑ ΑΡΡΕΝΩΝ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΑΧΑΪΑΣ, ΕΤΟΣ

ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ 1954.

>>27-12-1973 >>ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΤΡΑΤΕΥΣΕΩΣ ΔΙΑ ΦΟΙΤΗΣΙΝ ΕΙΣ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ

ΣΧΟΛΗ ΜΠΟΛΩΝΙΑΣ ΙΤΑΛΙΑΣ.

>>17-12-1974 >>ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΕΙΣ ΤΗΝ ΣΧΟΛΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΟΥ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΜΠΟΛΩΝΙΑΣ ΙΤΑΛΙΑΣ.

>>21-12-1977 >>ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΕΙΣ ΤΗΝ ΝΟΜΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΘΗΝΩΝ (ΤΜΗΜΑ

ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ).

>>1-1-1982 >>ΔΙΑΚΟΠΗ Η ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΤΡΑΤΕΥΣΕΩΣ ΤΟΥ, ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΡΑΤΤΕ

ΟΡΘΗ ΧΡΗΣΗ ΑΥΤΗΣ.

>>8-4-1982>> ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ.

>>18-11-1982 >>ΕΜΗΝΥΘΗ.

>>6-4-1983 >>ΚΑΤΕΤΑΓΗ ΕΙΣ ΤΟ 625 Τ.Π. (ΙΩΑΝΝΙΝΑ).

>>6-4-1983>> ΔΙΕΤΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΤΡΑΤΕΥΣΕΩΣ, ΛΟΓΩ ΥΓΕΙΑΣ, ΚΑΙ

ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΩΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ BΑΡΕΙΑ ΨΥΧΟΝΕΥΡΩΣΙΝ.

>>25-3-1985 >>ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΙΣ ΤΗΣ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΙΚΑΝΟΤΗΤΟΣ. ΕΚΡΙΘΗ

ΙΚΑΝΟΣ Ι1 ΓΙΩΤΑ ΕΝΑ).

>>13-8-1985 >>ΚΑΤΕΤΑΓΗ ΕΙΣ ΤΟ Κ.Ε.Ε.Μ . (ΣΠΑΡΤΗ).

>>13-8-1985 >>ΕΚΡΙΘΗ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΔΙΑ ΣΤΡΑΤΕΥΣΙΝ Ι5 (ΓΙΩΤΑ ΠΕΝΤΕ),

ΩΣ ΠΑΣΧΩΝ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΒΑΡΕΙΑ ΝΕΥΡΩΤΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΜΕ ΑΠΟΠΕΙΡΑ

ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ (ΚΑΤΑ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ).ΑΠΟΦΑΣΙΣ ΕΙΔΙΚΟΥ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΙΚΟΥ

ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 166/ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΕΩΣ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεγάλη λέρα ο Τριανταφυλλόπουλος αλλα θεωρώ ότι ο στρατός σε καμμία περίπτωση δεν μπορεί να αποφανθεί για την ικανότητα κάποιου. Απλά δεν ήθελε να υπηρετήσει.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αυτο. Το θεμα ειναι γιατι αυτος να μπορει να αποφυγει τον στρατο και εγω/εμεις να πεταμε 9-12 μηνες απο την ζωη μας.

Αν βγεις Ι5 δεν φαινεται πουθενα; Κατι ειχε παρει το αυτι μου οτι παλια φαινοταν και τωρα ειναι απορρητο ή κατι τετοιο, αν ξερει καποιος ας μας διαφωτισει.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα δεν ειναι αυτο. Το θεμα ειναι γιατι αυτος να μπορει να αποφυγει τον στρατο και εγω/εμεις να πεταμε 9-12 μηνες απο την ζωη μας.

Αν βγεις Ι5 δεν φαινεται πουθενα; Κατι ειχε παρει το αυτι μου οτι παλια φαινοταν και τωρα ειναι απορρητο ή κατι τετοιο, αν ξερει καποιος ας μας διαφωτισει.

Δεν φαίνεται πουθενά...και αν φαίνεται δεν εμποδίζει κάτι πλέον.

Προσωπικα θεωρω μεγαλη χαζομαρα να προσπαθησεις να το αποφυγεις χωρις να εχεις σοβαρο λογο.

Δεν λεω πεταμα χρονου ειναι και σιγουρα χρηματων ..(για να παρεις τα βασικα/απαραίτητα μαζι σου θες ενα σεβαστο ποσο)..αλλα πιστευω οτι εκει μεσα "αλλαζεις".

Ειμαι πολυ νεουδι ακομα...για να εκφέρω αποψη.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη βλέπετε φαντάσματα όλοι, το να πάρεις Ι5 δεν είναι δύσκολο. Μπορείς κι εσύ Σάκη αν θες. Πρόσφατα οικογενειακός γνωστός αναγκάστηκε να καταφύγει στη λύση του Ι5 όντας 35 χρόνων με δικιά του επιχείρηση που δε μπορούσε να την αφήσει στη μέση. Δήλωσε ότι έχει αυτοκτονικές τάσεις και δρόμο.

Το θέμα είναι αν είσαι διατιθιμένος να πάρεις το ρίσκο να χαρακτηριστείς "ψυχάκιας" και μάλιστα με τη βούλα. Αν δεν έχεις σκοπό να μπεις στο δημόσιο δε νομίζω να επηρρεάσει την υπόλοιπη σωή σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.