Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tελικα παρηγγειλα το ασπρο.

Εξηγω τους λογους.

Το ανθρακι το ειχα, και ηταν πολυ ωραιο χωρις θηκη, με θηκη φαινοταν απλα μαυρο οπως η θηκη.

Το ασπρο πιστευω θα χανει λιγοτερο σε ομορφια με την θηκη.

Link to comment
Share on other sites

Moλις παρελλαβα το ασπρο LTE!! Σαν να πηρα καινουρια συσκευη!!:-O:neo: οχι γιατι ειναι διαφορετικη, απλα γιατι μου ειχε λειψει 2 βδομαδες τωρα περιπου!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν ήξερα καν κάτι για διαφορετικό hardware, έκτοτε από το Ραδιόφωνο. Πείτε το παρόν τπτ όμως. Δεν έχω προλάβει να κάνω και πολλά.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που παρατήρησα είναι ότι μετά από 30 λεπτά που είχα ανοίξει 2 διαφορετικά market, YouTube downloader, torrent, και άλλα πολλά, μίλησα στο τηλέφωνο και το ένοιωσα ζεστό στο μάγουλο μου. Αυτο δεν το είχα νιώσει με το απλό.

Sent from my Migato GT-N7100 using Tapatalk4

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ρωτησω κατι στα γρηγορα... εχω ενα gs3 και εχω βρει ενα note II με πολυ λιγα λ7 απο μερους μου.

Θελω να ρωτησω οποιος τα εχει δουλεψει και τα δυο να μου πει πιο απο τα δυο ειναι πιο γρηγορο απο θεμα αποκρισης οχι benchmarks κτλ.

Μου εχει σπασει τα @@ στο gs3 οταν παταω το κεντρικο κουμπι κανει μια ωρα να ανοιξει μετα το dialer.:hm:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ρωτησω κατι στα γρηγορα... εχω ενα gs3 και εχω βρει ενα note II με πολυ λιγα λ7 απο μερους μου.

Θελω να ρωτησω οποιος τα εχει δουλεψει και τα δυο να μου πει πιο απο τα δυο ειναι πιο γρηγορο απο θεμα αποκρισης οχι benchmarks κτλ.

Μου εχει σπασει τα @@ στο gs3 οταν παταω το κεντρικο κουμπι κανει μια ωρα να ανοιξει μετα το dialer.:hm:

Δοκίμασε να απεργοποιησεις το S Voice.

Είχα S3 και πήγα σε Note II.

Πολύ πιο γρήγορο και smooth.

Τα 2 giga κάνουν την διαφορά.

Αν σε βολεύει το μέγεθος προχωρα άφοβα.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως.

Έχετε πρόβλημα με το app store;

Επίσης το Skype δουλεύει ή κάτι παίζει απόψε;

nabezada.jpg

Και μένα μου κάνει κάτι κουλά το Skype. Αν πάω να καλέσω κάποιον που δείχνει εκτός συνδέσεις, αρχίζει τα κουλά και θέλει επανεκκίνηση η συσκευή για να στρώσει.

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.