Jump to content



Recommended Posts

με τι να Bencharw man με την 5870 και τον παρεξηγημένο 920 ?

-----

τώρα με λίγες οικονομίες που μάζεψα θα πάω να πάρω την 280χ

αν κάποιος θέλει να benchάρει κάνει τα κουμάντα του να παίξει με ότι έχει ;)

Είτε είναι Ε8500 είτε 4960x είτε είναι 8800GT είτε 780 Ti

Μπορώ να σε διαβεβαιώσω πως το budget μου είναι πολύ πιο περιορισμένο από το δικό σου. Αλλά αν κάποιος θέλει να benchάρει, θα benchάρει ;)

Link to comment
Share on other sites

ಠ_ಠ

Τι τι θες και εσυ :p

Δεν ακους τι μου λεει σωστη διαχηρηση και οτι εχω μεγαλυτερο budget που εχω να κανω αναβαθμηση 4 χρονια :p και με κοπο και ιδρωτα τα λεφτα που μαζεψα να παρω μια καρτα .

Α και που σε αστρο

Ποτε ξεκιναει ο διαγωνισμος που δεν θα κερδισω τιποτα :D

Επισης

Θελω ban σε αυτο το thread μεχρι να παρω νέα καρτα

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Τι τι θες και εσυ :p

Δεν ακους τι μου λεει σωστη διαχηρηση και οτι εχω μεγαλυτερο budget που εχω να κανω αναβαθμηση 4 χρονια :p και με κοπο και ιδρωτα τα λεφτα που μαζεψα να παρω μια καρτα .

Α και που σε αστρο

Ποτε ξεκιναει ο διαγωνισμος που δεν θα κερδισω τιποτα :D

Επισης

Θελω ban σε αυτο το thread μεχρι να παρω νέα καρτα

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

LOL όταν εννοώ σωστή διαχείριση εννοώ πως το 90% αυτών που βλέπεις είναι δείγματα ή έπειτα από αγοραπωλήσεων προσθέτοντας 10-20 ευρώ για να πάρω αυτό που χρειάζομαι :)

Για tips θα κοστίσει αλλά μπορείς να ρίξεις πμ. Δεν το συνεχίζω γιατί θα πεταχτεί κανάς referee κι θα έχει κι δίκιο :p

Έγινε επεξεργασία από firekiller
Link to comment
Share on other sites

Θελω λιγο help για το o/c

Θα το κανω μεσω των καταλιστ

Παμε παρακατω για να δω οτι ειμαι stable και δεν εχω θεμα τρεχω το furmark .... και αν δεν πεταξει artifacts κρασαρει ειμαι οκ σωστα ?

Επισης να πω οτι εχει και pwer control o ccca και μπορει να ρυθμιστει απο -20 εως +20% μαμα ειναι στο 0% αυτο το πειραζω καθολου ?

Ωραια μεχρι εδω βρισκω πρωτα το max core clock και μετα παω να βρω το max mem clock

Πρως το παρων κοιταω να δω αν εχω bottleneck απο τον cpu γιατι αλλοι λενε οτι βγαζουν 40κ στο vantage του 2008 και εγω βγαζω 35800

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Θελω λιγο help για το o/c

Θα το κανω μεσω των καταλιστ

Παμε παρακατω για να δω οτι ειμαι stable και δεν εχω θεμα τρεχω το furmark .... και αν δεν πεταξει artifacts κρασαρει ειμαι οκ σωστα ?

Επισης να πω οτι εχει και pwer control o ccca και μπορει να ρυθμιστει απο -20 εως +20% μαμα ειναι στο 0% αυτο το πειραζω καθολου ?

Ωραια μεχρι εδω βρισκω πρωτα το max core clock και μετα παω να βρω το max mem clock

Πρως το παρων κοιταω να δω αν εχω bottleneck απο τον cpu γιατι αλλοι λενε οτι βγαζουν 40κ στο vantage του 2008 και εγω βγαζω 35800

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Kαι αρτιφακτς να σου βγαλει οκ εισαι αρκει να μην κρασαρει.το power control στο +20 βαλτο και ξεκινα ρευματα ρολογια!Για μενα ξεκινα πρωτα απο ρολογια μνημης και μετα πυρηνα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
[MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] περιμενω απαντηση σε extreme.... με αερα στο 85% το fan και 1,21v σε παιζω!

Ξερεις οτι το εχω το σκορ σου, μην με κανεις να ποσταρω:p

Δωσε ρευμα με 1,21 δεν την πιανεις την μικρουλα:p

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις οτι το εχω το σκορ σου, μην με κανεις να ποσταρω:p

Δωσε ρευμα με 1,21 δεν την πιανεις την μικρουλα:p

my Titan Vga

extreme score -> 6.113 (1236mhz/7300mhz)

your Tiny Vga

extreme score -> 6.015 (1360mhz/7600mhz)

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

my Titan Vga

performance score -> 13.239 (1261mhz/7300mhz)

[MENTION=10015]csaris[/MENTION] 780ti Vga

performance score -> 13.518 (1256mhz/7600mhz)

Είμαι αρκετά πίσω σε μνημουλες....

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11419]9000+rpm[/MENTION] περιμενω απαντηση σε extreme.... με αερα στο 85% το fan και 1,21v σε παιζω!
my Titan Vga

extreme score -> 6.113 (1236mhz/7300mhz)

your Tiny Vga

extreme score -> 6.015 (1360mhz/7600mhz)

:hehe:

Παρτο χαμπαρι, αν δεν δωσεις ρευμα το "tiny" θα βλεπει τα νουμερα σου και θα γελαει, δεν προκυτε να του παρεις ουτε μισο σκορ με την τατιανα:hehe:

2p4l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Οπως τα ρασα δεν κανουν τον παπα, ετσι και τα χιλιαρικα δεν κανουνε τις καρτες:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.