Jump to content



PC στο αυτοκινητο(Update ρεεεεε)


giorgos_cupra

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra [Σήμερα, στις 15:37]

Εγω αυριο θα κανω δοκιμη χωρις inverter αλλα με μπαλαντεζα απο το σπιτι να δω πως ακουγεται το woofer και που θα βολεψω την κονσολα του στερεοφωνικου.Τον υπολογιστη δεν θα τον βαλω ακομα μεσα,θελω να δω πρωτα απο ηχητικης αποψης τι λεει?Θελεται να ποστα ρω καμια pic απο την δοκιμη?

....και βεβαια να ποσταρεις pics.........:cool:........και οταν εχω νεα για το προγραματακι θα ενημερωσω!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Ή πετάτε ένα φορητό με φορτιστή αυτοκινήτου και τέλειωσε η ιστορία...

Αν έχετε και κανένα εργαλείο σοβαρό, κυκλοφορούν και καλώδια που συνδέονται στην φίσσα τουε εγκεφάλου και κάνουν από διαγνωστικά, μέχρι και real time χαρτογράφηση ανάλογα με τον εγκέφαλο.

οχι χτυπαει ο δισκος μετα απο λιγο ..

μονο με το τροπο που εγραψα γινεται ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια,εκανα βολτες στο internet και επεσα πανω σε αυτο: http://www.hacshop.gr/hac/servlet/gr.hac.display.Visualiser?action=showproduct&item=1469 Αυτο μπορει να λυσει το προβλημα με τους κραδασμους στο σκληρο ή τουλαχιστον ετσι λεει:cool: .Chris εσυ που εχεις περισσοτερη εμπειρια στο θεμα τι λες?Οποια αποψη καλοδεχουμενη...

Link to comment
Share on other sites

Εκανα το μεγαλο λαθος να παω βολτα με τον πατερα μου σημερα και τσακωθηκαμε BIG TIME:mad: Πιστευω σε καμια βδομαδα να του εχει περασει και να το δοκιμασω τοτε:TD: Προς το παρον σας δινω μια shot απο το ηχοsystem που θελω να βαλω μεσα.

post-983-1416071219,6549_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επιτελουςτοποθετησα το ηχοσυστημα μεσα στο αυτοκινητο.Ακομα δεν το εχω ενεργοποιησει για να το ακουσω ηχητικα γιατι ακομα ειναι μεσημερι(ςςςςςςςςςςςς):getlost: Θα το ενεργοποιησω και θα σας πω....Προς το παρον σαν δινω της φοτογραφιες.Let me know....

post-983-1416071240,4857_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

bleo8onhs, ξέρεις που μπορώ να βρώ τέτοια καλώδια που λες + αντίστοιχα προγράμματα?????

ilias83, εννοείς το δρόμο του Υμηττού που οδηγεί στις κεραίες???

αυτόν με τις στροφές???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από giorgos_cupra

Σωστος ο φιλος Ilias για τους κραδασμους αλλα ακομα πιο σωστος για το :innocent: "ΣΚΥΨΕ να δεις τα mp3 μου..".Τελικα ξερει κανενας που θα βρω καμια τετοια μικρη οθονη?

http://www.gadgethouse.net/html/7__tft_dash.html

Oθόνη εδώ έχει... Το παιδί πουλάει και αφής... ;)

Link to comment
Share on other sites

[ασχετο]

προχθες το βραδυ οπως κατεβαινα την κηφισιας με ταξι κ ενω πηγαιναμε με 120 ,ηταν αδειος ο δρομος μας περασανε σαν σταματημενους μια 360spider κ μια R1 οι οποιοι κανανε κοντρα κ ειχανε πιασει τουλαχιστων 240+......τα εχασα τελειως εκεινη την στιγμη......αρε πατερα....γιατι να εχουμε οπελ εμεις......?????λολ

[ασχετο/]

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε leon cupra r και leon cupra v6 4wd,αλλα επειδη το v6 ειναι 2.8 δεν αρεσει πολυ στον μπαμπα:( .Εννοειται μεταχειρισμενο απο γερμανια γιατι δεν εχω 19 χρονων παιδι να δοσω 33000 ευρω.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

και από τελωνείο??

Λαζο-style...

Ρε τι πατε και κανετε στα αυτοκινητα; Το sub στο πισω καθισμα να υποθεσω οτι καλυπτει τις ακουστικες σου αναγκες που ενα απλο ηχοσυστημα που δεν πιανει χωρο 3 ατομων και μιας βαλιτσας, δε καλυπτε;

Ή το χρησιμοποιεις στο "τερμα" σαν τα καγκουρια που βλεπουμε να παιρνανε και το αμαξι κανει "βουπου-βουπου" και γελαει ολη η καφετερια με την παρτη τους;...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.