Jump to content



Recommended Posts

Μιας και παγωσαμε λιγο ιδου :happy2:Με πρωινη φραπεδαρα παντα ετσι????

KPE.png

Καλό δεν λέω:p:sarcastic:...

Νίκο την επόμενη φορά που θα κανονίσουμε ελπίζω να έχω και περισσότερο χρόνο... πρέπει να βάλουμε χέρι στο 3πλοτούρμπινο θηρίο!!! Γαμώτο δεν προλάβαμε να τα δούμε όλα όπως πρέπει :p

Άκου 130+ FPS στο BF4 :o

Link to comment
Share on other sites

Καλό δεν λέω:p:sarcastic:...

Νίκο την επόμενη φορά που θα κανονίσουμε ελπίζω να έχω και περισσότερο χρόνο... πρέπει να βάλουμε χέρι στο 3πλοτούρμπινο θηρίο!!! Γαμώτο δεν προλάβαμε να τα δούμε όλα όπως πρέπει :p

Άκου 130+ FPS στο BF4 :o

με mantle η xωρις ? :laughing::laughing::laughing::laughing:

Link to comment
Share on other sites

To Maxwell να σας πω απο τωρα, οτι ειναι καλυτερο απο το kepler κατα 50% στο tessellation. Επισης να σας πω οτι το μεγαλο θα εχει 4.000-4.500 cuda cores.

Ποσο λετε να βγαζουμε στο Valley ? :hehe:

Δεν θα load-αρει...:p

Link to comment
Share on other sites

To Maxwell να σας πω απο τωρα, οτι ειναι καλυτερο απο το kepler κατα 50% στο tessellation. Επισης να σας πω οτι το μεγαλο θα εχει 4.000-4.500 cuda cores.

Ποσο λετε να βγαζουμε στο Valley ? :hehe:

το 100αρι το χουμε για πλακα με λιγο oc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και ενα στα γρηγορα με ελαφρα τσιμπημενα τα ρολογακια της!Παει και αλλο πιστευω στον αερα!Στο νερακι με μαιμουδοbios θα παει αρκετα πιο πανω και ας μην ειναι απο τα αγαπημενα bench της AMD!

00001.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eκει το υπολογίζω κι εγώ 1 frame να πάρω και αν.

Είναι πολύ δύσκολο όταν είσαι οριακά σε αυτό το bench να πάρεις περισσότερο.

Γιαυτό είπα προς το παρόν να μην παιδέψω άδικα τον επεξεργαστή.Ας έρθει η δεύτερη κάρτα και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.